REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-09-08 10:43 | Rynek | myphone | gddeurope | google | android
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 4

Google Developer Days - wpływ myPhone na rozwój i popularyzację Androida

Radosław Trzeba, wiceprezes firmy myPhone, nagrodzonej European Android Award, był gościem specjalnego panelu dyskusyjnego na Google Developer Days (#GDDEurope) w Krakowie. W trakcie wydarzenia Jason Titus z Google, podkreślił duży wkład polskiej spółki we współtworzenie Androida.


Najnowsze produkty, aktualizacje platform dla deweloperów i znani eksperci Google z całego świata – za nami największa konferencja w Europie dla osób skupionych wokół technologii Google. Specjaliści z Mountain View podzielili się z uczestnikami wydarzenia najważniejszymi informacjami na temat Androida Oreo, usprawnieniami istniejących funkcji i narzędzi deweloperskich, a także spostrzeżeniami po tegorocznej konferencji Google I/O.

W specjalnym panelu dyskusyjnym na temat wykorzystania narzędzi Google w biznesie, któremu przewodził Jason Titus, występował Radosław Trzeba, wiceprezes firmy myPhone. Podczas rozmowy prelegenci zgodzili się, że możliwości wykorzystania narzędzi Google w biznesie oraz Androida jako open-source’owej platformy – stawiają przed nowymi biznesami niewiarygodne możliwości rozwoju. myPhone przedstawiony został jako jedna z firm, które mają istotny wpływ na rozwój i popularyzację systemu Android za sprawą dostarczania zoptymalizowanych urządzeń mobilnych.

myPhone – lider w swojej branży w kraju jest laureatem nagrody European Android Award przyznawanej przez Google za dbanie o dobrą jakość systemu, wspieranie rozwoju platformy oraz ścisłą współpracę z Google przy wdrażaniu własnych produktów.

W 2016 roku myPhone podpisał z Google porozumienia MADA - mobile Application Distribution Agreement. Dzięki spełnianiu wymogów autorów Androida wszystkie modele smartfonów producenta posiadają certyfikację Google Mobile Services (GMS), dającą oficjalny dostęp do funkcjonalności systemu (na przykład sklepu Google Play i innych aplikacji tworzonych przez giganta).

Google Developer Days Europe 2017 w Krakowie

Google Developer Days to największa konferencja Google w tym roku w Europie. Wydarzenie w Krakowie zgromadziło ponad 2 tys. uczestników: programistów, osób skupionych wokół technologii Google oraz specjalistów Google z całego świata. #GDDEurope

źródło: myPhone

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | myphone | gddeurope | google | android Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 4
Komentarze: 4 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimja
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.08 19:03 Odpowiedz
Akim jest dzejson titus z googla? Może szoruje kibelki w googlu?
BlomBlom
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3225
Zarejestrowany:
2010-08-18 12:07:44
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.08 15:34 Odpowiedz
cytat:
myPhone – lider w swojej branży w kraju jest laureatem nagrody European Android Award przyznawanej przez Google za dbanie o dobrą jakość systemu, wspieranie rozwoju platformy oraz ścisłą współpracę z Google przy wdrażaniu własnych produktów.
Chyba j....ę! Po pierwsze większość ich urządzeń nie jest aktualizowana, po drugie MyPhone nie tworzy systemu dla swoich urządzeń, robi to zewnętrzną firma(związana z OEMami, które sprowadzają). Po trzecie, ich aktualizacje to kpina. Raz, że więcej psują niż naprawiają. A dwa, no sorry, który producent każe odsyłać do siebie urzadzenie na aktualizację? Kpina!
AnonimSzpak
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.12 13:23
przestań już pisać te bzdury, gdyby to była prawda Google nie dałby im certyfikatu, a aktualizacje były całkiem niedawno i nigdzie telefonu nie musiałem wysyłać
AnonimPawcio
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.08 11:20 Odpowiedz
To dlaczego na oficjalnej stronie Androida w dziale Google Mobile Services nie ma słowa o polskim myPhone? https://www.android.com/certified/partners/

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
mObywatel - z jakim prawdopodobieństwem zainstalujecie aplikację

100 %
75 %
50 %
25 %
0 %
A co to jest?


WynikiAnkiety

Głosów 222

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)