REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-09-08 10:43 | Rynek | myphone | gddeurope | google | android
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 4

Google Developer Days - wpływ myPhone na rozwój i popularyzację Androida

Radosław Trzeba, wiceprezes firmy myPhone, nagrodzonej European Android Award, był gościem specjalnego panelu dyskusyjnego na Google Developer Days (#GDDEurope) w Krakowie. W trakcie wydarzenia Jason Titus z Google, podkreślił duży wkład polskiej spółki we współtworzenie Androida.


Najnowsze produkty, aktualizacje platform dla deweloperów i znani eksperci Google z całego świata – za nami największa konferencja w Europie dla osób skupionych wokół technologii Google. Specjaliści z Mountain View podzielili się z uczestnikami wydarzenia najważniejszymi informacjami na temat Androida Oreo, usprawnieniami istniejących funkcji i narzędzi deweloperskich, a także spostrzeżeniami po tegorocznej konferencji Google I/O.

W specjalnym panelu dyskusyjnym na temat wykorzystania narzędzi Google w biznesie, któremu przewodził Jason Titus, występował Radosław Trzeba, wiceprezes firmy myPhone. Podczas rozmowy prelegenci zgodzili się, że możliwości wykorzystania narzędzi Google w biznesie oraz Androida jako open-source’owej platformy – stawiają przed nowymi biznesami niewiarygodne możliwości rozwoju. myPhone przedstawiony został jako jedna z firm, które mają istotny wpływ na rozwój i popularyzację systemu Android za sprawą dostarczania zoptymalizowanych urządzeń mobilnych.

myPhone – lider w swojej branży w kraju jest laureatem nagrody European Android Award przyznawanej przez Google za dbanie o dobrą jakość systemu, wspieranie rozwoju platformy oraz ścisłą współpracę z Google przy wdrażaniu własnych produktów.

W 2016 roku myPhone podpisał z Google porozumienia MADA - mobile Application Distribution Agreement. Dzięki spełnianiu wymogów autorów Androida wszystkie modele smartfonów producenta posiadają certyfikację Google Mobile Services (GMS), dającą oficjalny dostęp do funkcjonalności systemu (na przykład sklepu Google Play i innych aplikacji tworzonych przez giganta).

Google Developer Days Europe 2017 w Krakowie

Google Developer Days to największa konferencja Google w tym roku w Europie. Wydarzenie w Krakowie zgromadziło ponad 2 tys. uczestników: programistów, osób skupionych wokół technologii Google oraz specjalistów Google z całego świata. #GDDEurope

źródło: myPhone

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | myphone | gddeurope | google | android Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 4
Komentarze: 4 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimja
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.08 19:03 Odpowiedz
Akim jest dzejson titus z googla? Może szoruje kibelki w googlu?
BlomBlom
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3219
Zarejestrowany:
2010-08-18 12:07:44
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.08 15:34 Odpowiedz
cytat:
myPhone – lider w swojej branży w kraju jest laureatem nagrody European Android Award przyznawanej przez Google za dbanie o dobrą jakość systemu, wspieranie rozwoju platformy oraz ścisłą współpracę z Google przy wdrażaniu własnych produktów.
Chyba j....ę! Po pierwsze większość ich urządzeń nie jest aktualizowana, po drugie MyPhone nie tworzy systemu dla swoich urządzeń, robi to zewnętrzną firma(związana z OEMami, które sprowadzają). Po trzecie, ich aktualizacje to kpina. Raz, że więcej psują niż naprawiają. A dwa, no sorry, który producent każe odsyłać do siebie urzadzenie na aktualizację? Kpina!
AnonimSzpak
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.12 13:23
przestań już pisać te bzdury, gdyby to była prawda Google nie dałby im certyfikatu, a aktualizacje były całkiem niedawno i nigdzie telefonu nie musiałem wysyłać
AnonimPawcio
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.08 11:20 Odpowiedz
To dlaczego na oficjalnej stronie Androida w dziale Google Mobile Services nie ma słowa o polskim myPhone? https://www.android.com/certified/partners/

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Huawei B529 - mobilny router stacjonarny (wideo)
Huawei B529Huawei prezentuje nowy router, który wyróżnia się nie tylko szybkością przesyłania danych, ale również eleganckim wyglądem. Co więcej, dzięki wbudowanej baterii może służyć również jako mobilne centrum internetu nawet dla 32 urządzeń jednocześnie. Router umożliwia odbiór danych z prędkością do 300Mbit/s oraz wysyłanie z szybkością do 50Mbit/s. Huawei B529s-23a dostępny jest w ofercie abonamentowej T-Mobile.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 643

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)