REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-10-23 07:06 | PDA & Navi | bank | aplikacja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1

GOMobile - nowa aplikacja mobilna Banku BGŻ BNP Paribas

Klienci indywidualni Banku BGŻ BNP Paribas mogą jeszcze prościej korzystać z usług oraz produktów oferowanych przez Bank. Dzięki nowej aplikacji mobilnej GOmobile, dostępnej już w marketach z aplikacjami, otrzymają szybki i łatwy dostęp do swojego konta, lokat, kredytów, historii wydatków czy analiz w smartfonie.

BGŻ BNP Paribas GOMobile
BGŻ BNP Paribas GOMobile

Udoskonalona aplikacja, z zaprojektowaną od podstaw szatą graficzną i funkcjonalnościami, umożliwia szybsze i bardziej przystępne korzystanie z usług Banku. Do logowania można wykorzystać odcisk palca, o ile smartfon posiada taką opcję. Wykorzystanie części funkcji nie wymaga nawet logowania. W ten sposób można przejrzeć saldo rachunku, wykonać przelew na 5 rachunków zdefiniowanych jako "ulubione”, a już niebawem wygenerować kod BLIK. Do rachunków ulubionych możliwe jest przyporządkowanie zdjęcia, co pozwoli jeszcze bardziej intuicyjnie korzystać z aplikacji. Bez zalogowania użytkownicy GOmobile mogą także sprawdzić kursy walut, dowiedzieć się, gdzie znajdują się najbliższe bankomaty i placówki Banku BGŻ BNP Paribas czy uzyskać numery telefonów oraz dane kontaktowe Banku. Korzystanie z pozostałych funkcji dostępnych w ramach aplikacji wymaga zalogowania – za pomocą kodu PIN lub czytnika linii papilarnych dostępnego w wybranych smartfonach.

Z końcem września udostępniliśmy naszym klientom usługę Android Pay, a dzisiaj prezentujemy zupełnie nową aplikację mobilną, dzięki której umożliwimy klientom coraz szerszy dostęp do nowoczesnych technologii i wygodnych usług – powiedział Piotr Marciniak, dyrektor Zarządzający Pionu Bankowości Internetowej w Banku BGŻ BNP Paribas. – Podczas prac nad aplikacją koncentrowaliśmy się na maksymalnym uproszczeniu klientom korzystania z bankowości w telefonie. Wierzymy, że spełni oczekiwania użytkowników – na przykład, by wykonać przelew środków między własnymi rachunkami wystarczy po prostu przeciągnąć suwak między jednym a drugim rachunkiem – dodaje Piotr Marciniak.

Dzięki aplikacji GOmobile możliwe jest również wykonywanie przelewów w ramach szablonów ustawionych w bankowości internetowej, a także przelewów natychmiastowych. Przelewy dostępne są z poziomu pulpitu aplikacji i nie wymagają przechodzenia przez kolejne jej poziomy. Podobnie zresztą jak dostęp do historii rachunków wraz z ich wyszukiwarką. aplikacja umożliwia również spłatę karty kredytowej czy doładowanie telefonu.

Dla użytkowników GOmobile Bank przygotował dodatkowe profity. W ramach programu mamBONUS dostępne są zniżki w ponad 2500 sklepów.

Aby zainstalować aplikację GOmobile potrzebny będzie telefon z systemem iOS (w wersji co najmniej 10.0) lub Android (w wersji co najmniej 5.0). By pobrać aplikację należy w sklepie GooglePlay bądź AppStore wpisać w okno wyszukiwania pełną nazwę aplikacji ”bgż bnp paribas GOmobile”. Po pobraniu niezbędna będzie jej aktywacja – na tym etapie potrzebny będzie między innymi login do systemu Bankowości Internetowej Pl@net, a także zdefiniowanie kodu PIN, który będzie w przyszłości wykorzystywany do logowania.

źródło: Bank BGŻ BNP Paribas

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | bank | aplikacja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1
Komentarze: 1 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimmaz
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.23 09:00 Odpowiedz
czy konta w ramach BGŻ Optima także będzie obsługiwała?

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
mObywatel - z jakim prawdopodobieństwem zainstalujecie aplikację

100 %
75 %
50 %
25 %
0 %
A co to jest?


WynikiAnkiety

Głosów 267

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)