REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-08-02 07:07 | PDA & Navi | goclever | gps | nawigacja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 14

Goclever NAVIO 405: nawigacja w przystępnej cenie

Goclever rozszerza swoją ofertę nawigacji GPS o najnowszy model Goclever NAVIO 405 z ekranem 4.3”. Nawigację zbudowano w oparciu o procesor MStar 500MHz.

Goclever NAVIO 405
Goclever NAVIO 405

Cienki - zaledwie 12 mm grubości - Goclever NAVIO 405 posiada układ GPS, pozwalający na wskazanie pozycji nawet przy niskim poziomie sygnału. 4.3-calowy ekran dotykowy z podświetleniem LED i rozdzielczością 480x272 pikseli wyświetla wyraźny i szczegółowy obraz. Urządzenie wyposażone w 128 RAM oraz 4GB FLASH obsługuje karty microSD o pojemności do 32GB.

Oprócz standardowych funkcji nawigacyjnych, NAVIO 405 może służyć także jako multimedialny odtwarzacz plików audio, wideo oraz zdjęć. Możliwy jest również odczyt plików txt e-book.


Oprogramowanie wyposażone w przyjazny interfejs skraca czas wyliczania trasy do kilku sekund. Korzystanie z map w urządzeniach NAVIO ułatwia asystent toru jazdy. Produkty Goclever NAVIO są dostępne z mapą Europy oraz mapą Polski.

W zestawie z urządzeniem znajdują się: uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa, kabel USB, instrukcja oraz karta gwarancyjna.

Cena katalogowa Goclever NAVIO 405 z mapą Polski to 199 zł brutto.

źródło: Goclever

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 3.665 (głosy: 3)
Tagi: | goclever | gps | nawigacja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 14
Komentarze: 14 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimgregor
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.10.24 19:07 Odpowiedz
Ja ja dzis kupilem.jej obsluga to dla mnie czarna magia.powoli lape o co chodzi(to moja pierwsza nawigacja).mam nadzieje ze sie z tym szybko uporammusze ja dobrze naladowac i troszke sie nia pobawieinstrukcja obslugi fatalana:/
Anonimwaldi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.04.20 12:02 Odpowiedz
no tak moze sie zespsuc tylko jesi to sie zdarza kilka rzy w ciagu tygodnia bądz roku to od razu strata kasy lepiej przepic
Anonimnawigo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.01.06 19:40 Odpowiedz
z tą nawigacją mam problemy, na próbnej tracie ( 50 km ) zawiesiła się. Wracając do domu w połowie drogi pokierowała mnie w innym kierunku - droga byla prosta. Ostatnia aktualizacja z listopada 2012r i nie pokazuje wszyskich radarów które stoja od kilku lat. Raz za wczesnie pokazuje radar a innym razem za późno ( po przejechaniu np 100 metrów ) Oceniam w skali 1-10 na 2.
Anonimjan
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.11.29 17:11 Odpowiedz
Instrukcja obsługi to tragedia . Kasowanie punktów tez chyba trzeba jakiś kurs albo co. Poprzednio miałem tomtom i był bardzo komunikatywny.
Anonimnawigo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.01.06 19:45
zgadzam sie z Panem w 100 %
Anonimona
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.10.19 13:22 Odpowiedz
niestety servis goclever w poznaniu jedna rzecz naprawia druga psuje. robata dla picu.
Anonimkar
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.10.19 13:17 Odpowiedz
po pierwszej reklamacji gdzie podobno wymienili plyle glowna, nawigacja pochodzila godzine i znowu padla. nawet teraz sie nie wlacza. nie polecam. chinski bubel.
GOCLEVERSUPPORTGOCLEVERSUPPORT
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 6
Zarejestrowany:
2013-08-12 12:43:09
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.10.25 22:09
@kar Wyślij znowu na gwarancję - po kolejnej naprawie serwis powinien zorientować się w czym tkwi sedno sprawy i usunąć problem.
AnonimAdam
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.09.23 00:09 Odpowiedz
Nawigacja godna polecenia mam ją od 4 miesięcy i jest rewelacyjna szybki procesor duża pamięć ram 4 giga bajtów wbudowanej pamięci super u Mnie wszystko śmiga ok nie przegrzewa się nie gaśnie mapy są bardzo dokładne i 3d ja osobiście polecam nie warto płacić po 400 zł żeby mieć dobrą nawigację ta jest ok GoClever Navio 405 (PL).
Anonimadalec
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.08.17 17:54 Odpowiedz
Nawigacja ogólnie bardzo dobra. Wgrana mapa polski jest nawet nawet, ja wgrałem najnowszą automapę i śmiga super. Faktycznie można bez problemu wgrać różne mapy jak Tom Tom, automapa i.t.d. Bardzo szybko łapie sygnał GPS menu ok, ma jak dla mnie jedną dość dużą wadę jest stanowczo za cicha. W trakcie jazdy nawet mając głos ustawiony na max naprawdę bardzo słabo słychać a w czasie jazdy z uchyloną szybą praktycznie nic nie słychać. Ja ten problem rozwiązałem podłączając nawigację wejściem słuchawek pod radio z wejściem aux w ten sposób głośność mam jaką chcę regulując w radiu samochodowym. Troszkę się rzeczywiście nagrzewa w trakcie podłączenia ładowarką do samochodu ale nic nie gaśnie i wszystko działa prawidłowo. Mam ją od kilku dni i jak na razie jestem naprawdę bardzo zadowolony. Jak za cenę 169zł. i gwarancją 2 lata jest moim zdaniem liderem na rynku. POLECAM !!!
Anonimkarooo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.08.11 12:45 Odpowiedz
mam od niedawana. przegrzewa sie podczas dzialania przy ladowaniu w konsekwencji wyswietlacz gasnie
PoldiPoldi
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 521
Zarejestrowany:
2012-07-16 16:36:44
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.08.02 11:10 Odpowiedz
Tak, cena dobra.Parametry też nienajgorsze.
ferdarferdar
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 2059
Zarejestrowany:
2009-04-06 19:08:44
Zgłoś naruszenie