REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-01-25 11:57 | PDA & Navi | goclever | smartwatch | gadgety
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 4

Goclever Chronos Connect 2 i Colour 2 - smartwatche dla różnych zastosowań

Poznańska firma Goclever rozszerzyła ofertę inteligentnych zegarków Chronos o dwa nowe modele – Colour 2 i Connect 2. Pierwszy z nich jest klasycznym smartwatchem, z kolei drugi to wielofunkcyjne urządzenie, które dzięki wejściu na kartę SIM może być miniaturowym telefonem, a wbudowana kamera czyni z niego… szpiegowski gadżet.

Sytuacja, w której sięgnięcie do torebki lub kieszeni po dzwoniący telefon jest niemożliwe, każdemu z nas zdarzyła się nie raz. Rozwiązaniem w takiej sytuacji są inteligentne zegarki, które pozwalają na wykonywanie i odbieranie połączenie, wysyłanie wiadomości tekstowych, a także robienie zdjęć i nagrywanie rozmów bez dotykania telefonu.

Chronos Connect 2.

Goclever Chronos Connect 2
Goclever Chronos Connect 2

Nowy Chronos Connect 2 wyróżnia się klasyczną, prostokątną kopertą, płynnie łączącą się z paskiem. W urządzeniu zastosowano kolorowy, dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości 240x240 px. Co warte podkreślenia, zegarek wyposażony jest w gniazdo na kartę SIM, dzięki czemu może być miniaturowym telefonem, pozwalającym na wykonywanie połączeń oraz SMS-owanie. Dedykowana aplikacja umożliwia sparowanie smartwatcha ze smartfonami z systemem Android (od wydania 4.4 do 6.1). Dzięki temu zegarek będzie informował użytkownika o nowych wydarzeniach ze smartfona (połączeniach, SMS-ach, wiadomościach z Facebooka czy e-mailach). Urządzenie w trybie sparowania ze smartfonem pracuje do 3 dni (do 5 dni w trybie czuwania), a ładowanie zajmuje jedynie godzinę.

Na uwagę zasługuje fakt, że Chronos Connect 2 wyposażony jest w kamerę, pozwalającą na rejestrację obrazu i dźwięku. Zegarkiem można również wykonywać zdjęcia, a także wykorzystać go jako dyktafon.

Chronos Colour 2

Goclever Chronos Colour 2
Goclever Chronos Colour 2

Chronos Colour 2 nie tylko sygnalizuje przychodzące połączenia, SMS-y czy powiadomienia z aplikacji Facebook, Twitter czy Skype, ale dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi, pozwala na wykonywanie rozmów wprost z zegarka (o ile użytkownik znajduje się nie dalej niż 10 m od telefonu). Co ważne, aplikacja mobilna daje możliwość ustawienia, jakiego typu informacje mają być przekazywane do Chronosa Colour 2 – użytkownik może sam zdecydować, ile i jakich powiadomień ma do niego trafiać. Smartwatch posiada funkcję chroniącą przed zgubieniem - kiedy telefon straci połączenie z zegarkiem, automatycznie włączy się alarm. Chronos Colour 2 został wyposażony w akumulator o pojemności 180 mAh, który pozwala na średni czas działania do 4 dni i 5 dni w przypadku czuwania. Pełne naładowanie baterii zajmuje 2 godziny.

Osoby, którzy wykorzystują smartwatch do monitorowania swojej aktywności, ucieszy fakt, że Chronos Connect 2 i Colour 2 zostały wyposażone w krokomierz oraz licznik kalorii. Zegarki są oferowane z trzema typami tarczy.

    Goclever Chronos Connect 2 - cena 129 zł

    Goclever Chronos Colour 2 - cena 99 zł

źródło: Goclever

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | goclever | smartwatch | gadgety Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 4
Komentarze: 4 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimLOL
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.25 16:16 Odpowiedz
Przecież to jest smartwatch dz09 na Aliexpress po 11 dolarów. Na Allegro 59 PLN 100 % więcej za markę Goclever?))
Anonimegon
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.25 13:32 Odpowiedz
a chyba że. ale to trzeba pisać czytelnie *****y jedne.
Anonimegon
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.25 13:11 Odpowiedz
piszecie ,ze Chronos connect 2 2 ma wejscie na karte sim i moze byc...miniaturowym telefonem. jednakze ponizej w opisie jest ,że rozmowy z zegarka sa mozliwe do 10 metrów odległosci od telefonu. czyli co tu jest grane? albo ma wejscie na sim i moze słucyc do rozmow albo tylko przy pomocy bluetooth polaczony z telefonem zegarek chronos connect2
AnonimEos
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.25 13:28
Nie ma tutaj sprzeczności. Zegarem może być samodzielnym telefonem, po włożeniu karty SIM, albo za pomocą Bluetooth obsługiwać smartfona do rozmów i wiadomości.

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 13

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)