REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-07-05 14:04 | PDA & Navi | smartwatch | zegarek | golf | aplikacja | youtube
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Garmin Approach S60 - zegarek golfowy z aplikacja Garmin Golf

W sprzedaży dostępny jest już Garmin Approach S60, najnowszy golfowy zegarek GPS z kolorowym, czytelnym w słońcu wyświetlaczem dotykowym. Nowy, elegancki design sprawia, że doskonale sprawdzi się każdego dnia, zarówno na polu golfowym, jak i poza nim. Model S60 zawiera mapy ponad 40 tys. pól golfowych z całego świata, które będą dożywotnio aktualizowane – wystarczy jedno spojrzenie na nadgarstek, aby skorzystać z kolorowej mapy pola. Zegarek zapewnia szybki dostęp do najważniejszych informacji potrzebnych podczas rozgrywki, takich jak dokładne odległości do greenów, hazardów i doglegów, dzięki którym golfiści mogą grać jeszcze skuteczniej. Approach S60 to nowoczesny styl, który można wyrażać również poza klubem, a popularne paski QuickFit™ można wymieniać bez jakichkolwiek narzędzi. Dostępne są kolorowe paski silikonowe, paski skórzane oraz ze stali nierdzewnej. Można je łączyć z różnymi zegarkami sportowymi Garmin, w tym z modelami z popularnej serii fēnix 5.


Nowa aplikacja Garmin Golf

Dodatkową porcję zabawy i rywalizacji zapewnia nowa aplikacja Garmin Golf, dzięki której użytkownicy mogą rywalizować między sobą na dowolnym polu golfowym i walczyć o pozycję w cotygodniowych rankingach. Approach S60 jest jednym z licznych modeli zegarków golfowych Garmin obsługujących tę aplikację. Dzięki tej darmowej aplikacji możesz rywalizować z przyjaciółmi i znajomymi golfistami na tym samym polu, a oprócz tego mieć wgląd do rankingu innych graczy, punktacji, handikapów i wielu innych informacji. Użytkownicy mogą stworzyć własny turniej i zaprosić do udziału wielu znajomych. Można także rozmawiać między sobą na czacie i chwalić się swoimi innym wynikami. Użytkownicy Approach S60 mogą korzystać z aplikacji również po to, by podczas rundy na żywo wprowadzać swoje punkty. Punkty wprowadzone na urządzeniu zostaną automatycznie zsynchronizowane z aplikacją, umożliwiając natychmiastową aktualizację wyników w trakcie gry.


AutoShot, SwingTempo i precyzyjne odległości do hazardów, layupów i doglegów z uwzględnieniem różnic w wysokości między graczem a celem

Zegarek Approach S60 jest zarówno funkcjonalnym zegarkiem golfowym, jak i stylową ozdobą” – mówi Jakub Szałamacha, Marketing Manager Garmin Polska – „Urządzenie naszpikowano najnowocześniejszymi funkcjami, lubianymi i cenionymi przez golfistów korzystających z naszych produktów Approach (takimi jak zaawansowana funkcja AutoShot, SwingTempo, wybieranie celów dotknięciem i wiele innych). Model ten to także najbardziej stylowy z oferowanych przez nas do tej pory zegarków golfowych, odpowiedni na każdą okazję i każdą porę dnia.”


Dzięki technologii Garmin AutoShot umożliwiającej śledzenie przebiegu gry1, gracze mogą w łatwy sposób przeglądać, zapisywać lokalizację i dokonywać analizy wykrytych uderzeń podczas każdej rundy rozgrywanej z zegarkiem Approach S60 na ręce. Funkcja automatycznie rejestruje lokalizację i odległość każdego wykrytego uderzenia i zapisuje dane na koncie użytkownika w serwisie Garmin Connect™, aby po zakończeniu rundy poddać je analizie. Oprócz wglądu w odległość uderzenia gracze mogą korzystać z danych zebranych przez funkcję AutoShot do porównywania statystyk z poprzednimi rundami, sprawdzać odległości dla każdego z kijów i analizować trendy, by grać jeszcze skuteczniej. Za pomocą aplikacji mobilnej Garmin Connect można również pobierać aktualizacje najpopularniejszych pól dzięki funkcji CourseView, która automatycznie przesyła uaktualnienia na urządzenie.

Zegarek Approach S60 wyposażony jest również w funkcję SwingTempo mierzącą stosunek czasu upswingu do downswingu oraz funkcję TempoTraining z zaprogramowanym stosunkiem 3:1, która za pomocą wibracji daje użytkownikowi sygnały umożliwiające synchronizację mechaniki uderzenia i dopracowanie swojego tempa. Połączenie zegarka z czujnikiem Garmin TruSwing™ umożliwia dodatkowo użytkownikom wgląd w prędkość uderzenia i kąty ścieżki kija, co pozwala na pracę nad powtarzalnością uderzeń.

Ponadto zegarek Approach S60 precyzyjnie mierzy odległości do początku, końca i środka greenów, a także odległość do bunkrów z piaskiem, hazardów wodnych, layupów i doglegów. Golfiści mogą za pomocą funkcji Green View zobaczyć kształt greenu każdego dołka i ręcznie ustawić chorągiewkę we właściwym miejscu w danym dniu, co zwiększa dokładność pomiarów. Dzięki nowej funkcji PlaysLike zegarek Approach S60 może również uwzględnić różnice w wysokości między graczem a celem, a następnie obliczyć właściwą odległość. Przykładowo: w przypadku uderzenia w dół funkcja PlaysLike pokaże, że należy uderzać na odległość krótszą niż rzeczywista.

Całodzienny monitoring aktywności, inteligentne powiadomienia i funkcje smart

Zegarek Approach S60, jako urządzenie do monitorowania całodziennej aktywności, współpracuje z aplikacją mobilną Garmin Connect, monitorując i zapisując liczbę kroków, spalone kalorie, przebytą odległość i jakość snu, a także zachęcając użytkownika do ruchu w ciągu dnia poprzez odpowiednie alerty. Urządzenie otrzymuje również inteligentne powiadomienia z kompatybilnych smartfonów, dzięki czemu zegarek informuje użytkowników o połączeniach, SMSach, e-mailach i innych informacjach. Oprócz tego Approach S60, po sparowaniu z aplikacją, może pokazywać także prognozę pogody, dzięki czemu gracz będzie wiedział, czy nie zmoknie na polu golfowym.

Bateria urządzenia Approach S60 wytrzymuje do 10 godzin monitorowania gry w golfa oraz do 10 dni w trybie zegarka z funkcją monitorowania aktywności. Klasa wodoszczelności urządzenia to 5 ATM, dzięki czemu bez kłopotu przetrwa ono kontakt z wilgocią, gdy golfistę złapie nagła ulewa lub gdy spoci się w upalny dzień. Zegarek Approach S60 dostępny jest w w wersji czarnej i białej oraz wersji premium z odporną na zarysowania ceramiczną ramką i czarnym skórzanym paskiem. Więcej informacji na stronie www.garmin.com/golf.

źródło: Garmin

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | smartwatch | zegarek | golf | aplikacja | youtube Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
mObywatel - z jakim prawdopodobieństwem zainstalujecie aplikację

100 %
75 %
50 %
25 %
0 %
A co to jest?


WynikiAnkiety

Głosów 289

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)