REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-01-26 22:33 | KnowHow | mozilla | firefox | software | ios
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 4

Firefox Focus dostępna w 27 językach dla miliardów użytkowników

Już wkrótce Dzień Ochrony Danych Osobowych! Z tej okazji Firefox Focus, przeglądarka do prywatnego przeglądania, jest teraz dostępna w 27 językach dla miliardów użytkowników.


- Członkowie społeczności Mozilli ciężko pracowali nad dostarczeniem wszystkich wersji językowych na czas i jesteśmy im bardzo wdzięczni za pomoc. To oznacza, że mnóstwo użytkowników może używać teraz Focusa do prywatnego przeglądania w swoich językach, nie zostawiając śladów i zachowując swoją aktywność online tylko dla siebie - mówią producenci przeglądarki.

Dzięki najnowszej wersji przeglądarki Focus użytkownicy będą mieli większą kontrolę nad swoją aktywnością w internecie. - Po udostępnieniu Firefox Focus, zobaczyliśmy jak wielu użytkownikom zależy na prywatnym przeglądaniu stron internetowych, który pozwala użytkownikom na kasowanie ich historii za pomocą jednego dotknięcia. Chcieliśmy dać im możliwość korzystania z tego narzędzia w ojczystym języku - dodaje Mozilla.

Jeśli chcecie przeglądać prywatnie po arabsku, azersku, czesku, walijsku, niemiecku, angielsku (Stany Zjednoczone), esperanto, hiszpańsku (Chile), hiszpańsku (Hiszpania), francusku, węgiersku, indonezyjsku, włosku, japońsku, w języku kabyle, holendersku, polsku, portugalsku (Brazylia), rosyjsku, w języku songhay, słowacku, szwedzku, turecku, ukraińsku, chińsku (uproszczony i tradycyjny), od teraz możecie. - Nie kończymy jeszcze prac nad dodawaniem kolejnych języków. Będziemy nadal współpracować z naszą społecznością, aby dodawać nowe języki do aplikacji - podkreśla Mozilla.

Wraz z najnowszym wydaniem otrzymujemy możliwość wybrania wyszukiwarki, podobnie jak w Firefoksie na iOS, Windows, czy Mac na komputerach stacjonarnych i laptopach.

Z informacji, jakie od Was dostajemy wiemy, że przeglądanie bez pojawiających się niechcianych reklam i śledzenia jest bardzo ważne. Dlatego wielu użytkowników zdecydowało się na wybór Firefox Focus. W dniu Ochrony Danych Osobowych jesteśmy dumni, że możemy udostępnić przycisk „Usuń” (górny prawy róg przeglądarki) wielu ludziom na całym świecie - mówią producenci przeglądarki.

Firefox Focus - aby korzystać z sieci na telefonie, nie zostawiając śladu

Firefox Focus możesz pobrać z App Store.

źródło: Mozilla

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | mozilla | firefox | software | ios Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 4
Komentarze: 4 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimNIK
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.30 14:24 Odpowiedz
Ściema dla naiwnych, Firefox nigdy nie wprowadzi prawdziwej anonimowości bo prawdopodobnie straciłby źródło dochodów, bo możliwe że przeglądarka stała by się banowana przez wielu którzy żyją z reklam a nawet mogła by zostać zabroniona w wielu krajach przez rządy. A bardzo prawdopodobna jest też wersja jest taka że nie potrafią.
AnonimGLIWICE
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.27 12:16 Odpowiedz
Korzystam i już od dawna nie wiem sam co przeglądam, nawet nie wiem co ja tutaj robię:-/ Gdzie ja jestem? aaaaaaaaaaa w sieci, znowu mnie złowili XD
Anonimh34
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.27 10:31 Odpowiedz
Przeglądanie w trybie prywatnym oznacza tyle, że inny użytkownik tego samego komputera nie znajdzie potem śladów odwiedzanych stron w historii. I to tylko jeśli nie będzie zanadto wśibski bo na proste sposoby są proste sposoby....A tak poza odnośnie prywatności to każda przeglądarka zostawia po sobie unikalny ślad w sieci. Polecam stronę amiunique.org/fp albo jej podobne jeśli ktoś ma wątpliwości. Z drugiej strony ci, którzy stosują szzelniejsze systemy typu tails czy tor, w pierwszej kolejności są namierzani przez służby, sami się wystawiają na cel. Tak jak ktoś kto idzie przez miasto w kominiarce a operator monitoringu zastanawia się po o on ją włożył... Zimno mu, dla zabawy tak się przebrał czy jakiś inny powód? Wnioski: prywatność w internecie nie istnieje bo rządy się na nią nie zgadzają. A jeśli jakaś firma oferuje przeglądarkę którą zachwala jak to ona niby podnosi prywatność to jest to głównie marketnig i niewiele więcej.
AnonimTerka
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.01.27 00:35 Odpowiedz
Używam jej i jest świetna

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
HMD Global - Twoim zdaniem kontynuuje tradycje marki Nokia?

Tak
Tak, ale tylko trochę
Nie
Nie znam telefonów tej firmy


WynikiAnkiety

Głosów 50

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)