REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-02-01 13:33 | Rozrywka | dialog | internet
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Facebook i wideo on-line w telewizorze

Facebook, NK.pl, Fotka.pl, Spryciarze.pl czy Twitter na ekranie telewizora, nieodpłatnie i w podstawowej ofercie telewizji cyfrowej DIALOGu – to nowa usługa dla abonentów operatora. I pierwsza tego typu w Polsce.

Rozumiemy, że korzystanie z serwisów społecznościowych to codzienność milionów Polaków, stąd naszym abonentom umożliwiliśmy dostęp do zasobów portali także na „dużym ekranie” – mówi Robert Banasiak, członek zarządu DIALOGu. – Oferujemy rozrywkę w jednym miejscu, na kanapie czy w fotelu, tylko za wyciągnięciem ręki z pilotem – dodaje.

„Portale społecznościowe” to jedna z najnowszych (obok Sklepu, Internetu i Gier na ekranie TV) funkcjonalności telewizji cyfrowej DIALOGu, dostępna bez dodatkowych opłat i konieczności instalacji specjalnych aplikacji. Korzystanie z opcji społecznościowej jest tu bardzo proste – ekran telewizora wygląda jak strona internetowa wybranego serwisu, a do obsługi wystarczy pilot. Oczywiście, dostęp do portalu społecznościowego wymaga zalogowania na konto. Po zalogowaniu, na ekranie telewizora można wyświetlać udostępnione w serwisach treści np. przeglądać zdjęcia, czytać komentarze znajomych czy korzystać z wyszukiwarek.

Abonenci DIALOGu otrzymali także nieodpłatny dostęp do wybranych zasobów serwisu Spryciarze.pl. To portal społecznościowy, stanowiący największą w polskim internecie bazę filmów poradnikowych. Serwis miesięcznie odwiedza prawie dwa miliony użytkowników – Nasze poradniki uporządkowane są w 18 kategoriach oraz podzielone na subportale, np. kobiety, sport, komputery czy kulinaria – mówi Marcin Radziwoń, prezes Zarządu Spryciarze.pl. – Dzięki portalowi można dowiedzieć się, jak zrobić „coś z niczego” np.: „samopodlewającą doniczkę”, „przenośny prysznic turystyczny” czy „quada z zegarków” itp. – dodaje.

Włączanie i wyłączanie usługi „Portale społecznościowe” odbywa się poprzez dedykowany przycisk widoczny dla każdego abonenta telewizji DIALOGu w menu Usługi dodatkowe. Klienci, którzy korzystają z opcji multiroom, umożliwiającej oglądanie różnych kanałów telewizyjnych na dwóch telewizorach, także będą mogli na każdym telewizorze z osobna przeglądać zasoby innych, wybranych przez siebie portali.

źródło: DIALOG

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | dialog | internet Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
HMD Global - Twoim zdaniem kontynuuje tradycje marki Nokia?

Tak
Tak, ale tylko trochę
Nie
Nie znam telefonów tej firmy


WynikiAnkiety

Głosów 52

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)