REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-02-24 14:53 | Rynek | ericsson | intel | 5g
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Ericsson i Intel otwierają Hyperscale Lab w Gdańsku - przygotowania do 5G

Ericsson rozszerza współpracę z firmą Intel, tworząc Hyperscale Customer Experience Lab w Gdańsku. Laboratorium Customer Experience to wspólny ekosystem służący do wprowadzania na rynek nowych rozwiązań i umożliwiający współpracę techniczną, rozwój ekosystemu i onboarding klientów.

Laboratorium stanowi podstawę do stworzenia wspólnej oferty rynkowej dla rozwiązań Ericsson bazujących na Intel Rack Scale Design i jest dowodem na sukces rynkowy tego rozwiązania, będącego odpowiedzią na potrzeby klientów z różnych branż, przygotowujących się na wprowadzenie technologii 5G. Kolejna generacja sieci komórkowych nie może być wyłącznie szybsza od poprzedniej, musi być również inteligentniejsza, bardziej wydajna oraz skalowalna. Te wymogi doskonale spełni sieć 5G, ale klienci z różnych branż muszą opracować nowe podejście aby w pełni wykorzystać możliwości urządzeń, które będą działać w technologii 5G. 13 wiodących firm z sektora IT ogłosiło wprowadzenie systemów bazujących na Intel® Rack Scale Design. Ericsson posiada 26 klientów wykorzystujących Hyperscale Datacenter System 8000 na całym świecie.

Jason Hoffman, Head of Product Area Cloud Infrastructure, Ericsson, powiedział: "Ekosystem zauważalnie rośnie. Musimy budować infrastrukturę IT w taki sposób, aby sprostała ona przyszłym wymogom – oznacza to, że konieczne jest budowanie nowych produktów a nie bazowanie na produktach które już stworzyliśmy. Dzięki połączonym mocom technologii Ericsson Hyperscale Datacenter System 8000 i Intel Rack Scale Design, możemy dokonać transformacji naszej działalności, a przy okazji jesteśmy szczęśliwi, mogąc obserwować jak inne firmy stosują to samo podejście."

"Jesteśmy podekscytowani współpracą z Ericsson – dzięki niej możemy przyspieszyć wprowadzanie na rynek rozwiązania Intel Rack Scale Design" powiedział Charles Wuischpard, Vice President Data Center Group and General Manager Scalable Datacenter Solutions Group, Intel. "Usługi wykorzystujące duże ilości danych obciążają tradycyjne architektury IT, a wprowadzenie 5G będzie dla nich jeszcze większym wyzwaniem. Rack Scale Design to architektura IT która w prosty sposób dostosowuje się do potrzeb, co w połączeniu z niskim TCO umożliwi dostawcom usług komunikacyjnych bezproblemowe wejście w cykl wprowadzania innowacyjnych rozwiązań. Jestem pewien że razem z Ericsson będziemy mogli nadal odpowiadać na rosnące potrzeby naszych klientów.”

Trzy filary ITU/3GPP są częścią przypadków użycia 5G – sieci o bardzo niskim opóźnieniu, masowa komunikacja M2M i większy zasięg sieci. Poza tym, zastosowanie dodatkowych pasm ułatwi process standaryzacji. W rezultacie, oczekujemy że 5G będzie nie tylko ewolucją w usługach oferowanych przez smartfony, ale otworzy również zupełnie nowe możliwości w obszarach Internetu Rzeczy i łączności bezprzewodowej.

źródło: Ericsson

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | ericsson | intel | 5g Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 14

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)