REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-01-13 07:13 | Rynek | rynek | wi-fi | ericsson | cisco
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Ericsson i Cisco rozszerzają zakres współpracy o nowe rozwiązania Wi-Fi

Ericsson i Cisco rozszerzają zakres swojej współpracy strategicznej o nowe rozwiązania Wi-Fi, znane jako sieci EWN (Evolved Wi-Fi Networks). Sieci EWN łączą technologię dostępu do 3GPP firmy Ericsson oraz sieci i aplikacje bazowe z portfela produktów Wi-Fi firmy Cisco, tworząc niezawodne rozwiązania Wi-Fi o najwyższej wydajności dla odbiorców usług mobilnych i stacjonarnych Ericsson, a także klientów z innych sektorów rynkowych.

Oferta będzie obejmować wstępnie zintegrowane i zweryfikowane rozwiązania, zapewniające szereg korzyści dla użytkowników:

  • Indoor Small Cells: Połączenie wewnętrznych sieci dostępowych Ericsson z technologią Cisco® WLAN pozwala na wdrożenie oferowanych rozwiązań w obiektach korzystających zarówno z łączności komórkowej, jak i Wi-Fi. Operator Wi-Fi: Pozwala operatorom posiadającym zewnętrzne sieci dostępowe Ericsson na korzystanie z Cisco WLAN, aby zapewnić dostęp do usług klientom firmy.
  • Traffic Steering: Integracja Cisco WLAN z sieciami makro lub wewnętrznymi sieciami dostępowymi Ericsson, poprzez wykorzystanie unikalnej funkcji sterowania przepływem połączeń w czasie rzeczywistym firmy Ericsson, pozwala operatorom na sterowanie przepływem użytkowników pomiędzy dostępowymi sieciami komórkowymi i Wi-Fi, zapewniając najwyższą jakość dla klienta końcowego.
  • Core Network Integration: Dzięki zastosowaniu zaufanych opcji konfiguracji, integracja Cisco WLAN z rozwiązaniem Packet Core Ericsson pozwoli operatorom na oferowanie wszystkich usług sieci bazowej dla urządzeń wielomodowych przez Wi-Fi. Atuty rozwiązania Wi-Fi Calling oferowanego przez Ericsson, już teraz umożliwiają bezproblemowe przesyłanie głosu z wykorzystaniem Cisco WLAN.

Rima Qureshi, Head of Region North America, odpowiedzialna w Ericsson za strategiczne partnerstwo z Cisco, mówi:"Nasza strategiczna współpraca pozwala na połączenie ogromnych możliwości dwóch wiodących graczy z sektora sieci, technologii mobilnych i chmury, co umożliwia tworzenie najlepszych, kompleksowych rozwiązań i możliwości dla naszych klientów. Objęcie technologii Wi-Fi zakresem współpracy, pozwoli naszym klientom na oferowanie najwyższej klasy produktów Wi-Fi w ramach swoich sieci. Dodatkowym atutem jest nasza gama wiodących produktów 3GPP oraz wsparcie zespołu odpowiedzialnego za usługową część działalności”.

„Szacuje się, że ruch generowany przez sieci Wi-Fi będzie wzrastać i osiągnie 50 procent całkowitego ruchu IP do roku 2020. W związku z tym, głównym celem dostawców będzie oferowanie najlepszych możliwych usług łączności dla swoich klientów. W oparciu o naszą rozszerzoną współpracę strategiczną z firmą Ericsson, pragniemy dostarczać niezawodne i wydajne rozwiązania Wi-Fi najwyższej jakości” – mówi Yvette Kanouff, SVP & GM - Service Provider Business Unit, Cisco.

Za opracowywanie i wdrażanie rozwiązań z nowej oferty odpowiadać będzie zespół organizacji usług Ericsson, podczas gdy firma Cisco zapewni pełne wsparcie produktowe. Zdolność firmy Ericsson do świadczenia usług na skalę światową pozwoli operatorom na przyjęcie nowych modeli biznesowych i rozszerzenie zakresu działalności o nowe rynki. Rozwiązania EWN mogą być oferowane jako w pełni zarządzana usługa dostępna globalnie, w ponad 180 krajach. Pozwoli to na szybsze i łatwiejsze wdrażanie nowych rozwiązań.

źródło: Ericsson

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 3 (głosy: 1)
Tagi: | rynek | wi-fi | ericsson | cisco Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 20

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)