REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2016-07-22 06:56 | PDA & Navi | envelo | poczta | aplikacja | znaczek
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Envelo Neokartka - wakacyjne wysyłanie widokówek z całego świata ze smartfona

Nawet z najdalszych zakątków globu wyślesz kartkę pocztową, płacąc za nią w złotówkach jak za przesyłkę krajową. Zostanie doręczona znacznie szybciej, niż gdyby miała podróżować z miejsca naszego faktycznego pobytu. Włączona lokalizacja GPS pozwoli na umieszczenie na kartce faktycznej lokalizacji nadawcy.


Aplikacja mobilna Envelo pozwala dokonać tego w łatwy sposób oraz przekazać własne fotki z wakacji. Taka Neokartka zostaje dostarczona jako tradycyjna kartka pocztowa. Atrakcją tej usługi jest możliwość kreowania takich przesyłek z własnych zdjęć wzbogaconych osobistymi pozdrowieniami lub życzeniami dla bliskich.

Neokartka na aplikacji mobilnej Envelo to bardzo wygodne rozwiązanie. Bez kupowania kartek i znaczków można szybko przygotować i wysłać papierową widokówkę bez pośrednictwa skrzynki pocztowej.

Aplikacja Envelo działa na systemach operacyjnych: Android, Windows oraz iOS. Można pobrać ją na każde urządzenie mobilne - smartfon lub tablet. Po ściągnięciu aplikacji ze sklepu, wysłanie kartki pocztowej jest równie proste jak opublikowanie postu na portalu społecznościowym. Wystarczy wybrać opcję „wyślij neokartkę”, następnie zrobić lub wybrać zdjęcie z galerii urządzenia, wpisać treść pozdrowień oraz dane adresata i dokonać dzieła. Po dokonaniu opłaty, wydrukowana widokówka w formacie A5 lub A6 jest wysyłana do adresata w kopercie.

Ceny takich Neokartek zaczynają się od 3,99 zł – za format A6 i od 4,99 zł – za A5, czyli jak za przesyłki krajowe. Widokówka zostanie wydrukowana i doręczona przez Pocztę Polską. Stanie się to znacznie szybciej, niż gdyby miała podróżować z miejsca naszego faktycznego pobytu. Dzięki włączonej lokalizacji GPS, na kartce, w miejscu znaczka, można umieścić faktyczną lokalizację, z której kartka została wysłana lub wpisać ją samodzielnie.

Do dyspozycji mamy kilka form płatności – szybki przelew, płatność kartą kredytową lub za pomocą aplikacji SkyCash. Korzystając z aplikacji SkyCash możemy zapłacić za przesyłkę, nie podając numeru rachunku, ani danych z karty kredytowej.

Najwięcej kartek wysyłamy w sierpniu (ok. 70% ogółu wysłanych kartek), głównie z aplikacji mobilnej (60% wysłanych kartek – reszta ze strony www). Kartki trafiają głównie do adresatów w kraju (ponad 90% ogółu wysłanych kartek), natomiast spośród kartek, które były wysyłane za granicę to najwięcej zostało skierowanych do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej – jak wynika z danych sprzedaży Neokartki z Platformy Envelo i aplikacji mobilnej Envelo w okresie 2013-2015.

źródło: Poczta Polska

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | envelo | poczta | aplikacja | znaczek Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Gdyby pomyśleć o najlepszych prezentach dla kierowcy, koniecznie należałoby wymienić uniwersalnego asystenta kierowcy. Nawigacja, rejestrator, antyradar i kamera cofania bez kabli? Brzmi ciekawie. A co, jeśli dodamy, że to wszystko znajdziemy w jednym urządzeniu? - to idealny wybór dla kierowców. NavRoad UNI, bo o nim właśnie mowa, to pierwszy w Polsce asystent kierowcy.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 190

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)