REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2016-11-08 07:01 | Rynek | yealink | rynek | voip
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Edgewater Networks i Yealink - pełna kompatybilność urządzeń

Edgewater Networks, lider w dziedzinie urządzeń sieciowych Network Edge Orchestration, poinformował o uzyskaniu certyfikacji zgodności swojej linii urządzeń SBC EdgeMarc z serią biurkowych telefonów IP Yealink T4 w swoim laboratorium QuickConnect. Testy zgodności dotyczyły modeli Yealink SIP-T48G, SIP-T46G, SIP-T41P oraz SIP-T40P, a także inteligentnych brzegów sieci w środowisku Broadsoft. Wyniki udokumentowane w standardowym przewodniku łatwej instalacji i integracji zamieszczono w oficjalnej dokumentacji produktowej.

Ostatnimi laty zauważalny jest wzrost popytu na telefony SIP zgłaszany przez różnej wielkości firmy i naszym zdaniem ten trend się utrzyma” – ocenia Stone Lu, Wiceprezes firmy Yealink. „Certyfikacja QuickConnect potwierdza, iż dostawcy usług wdrażający telefony Yealink z rozwiązaniami Edgewater Networks doświadczą bezproblemowej instalacji po stronie klienta, redukując tym samym koszty utrzymania, uzyskując optymalną jakość dźwięku oraz narzędzie w postaci aktywnego zarządzania wszystkimi urządzeniami końcowymi”.

Platforma Network Edge Orchestration firmy Edgewater Networks składa się z opartego na oczekiwaniach klientów rozwiązania inteligentnego brzegu sieci EdgeMarc oraz bazującego na technologii chmurowej Edge View – centralnego zarządzania w chmurze. Łącznie rozwiązania te oferują mnóstwo funkcjonalności oraz korzyści, takich jak automatyczny provisioning, konfigurację oraz bezpieczeństwo i aktywne zarządzanie usługami. Punkty końcowe, takie jak telefony IP z serii Yealink T4, są podłączone bezpośrednio do SBC EdgeMarc, dając dostawcom usług możliwość zdalnego monitorowania, konfigurowania i rozwiązywania problemów za pośrednictwem EdgeView SCC.

Yealink T4 - SIP-T48G
Yealink T4 - SIP-T48G

Seria IP Yealink T4 to telefony z chęcią użytkowane zarówno przez personel recepcji, jak i kadrę kierowniczą, od małych i średnich po duże przedsiębiorstwa. Wszystkie modele zapewniają wysoką jakość dźwięku dzięki technologii Yealink Optimal HD Voice (z certyfikatem TIA 920). Zaawansowane funkcje, takie jak trójstronne konferencje, wsparcie dla sieci Gigabitowej (modele T42G/T46G/T48G/T49G), kompatybilność ze słuchawkami Bluetooth (modele T46G/T48G/T49G) oraz bogata, programowalna konsola DSS, pomagają użytkownikom zwiększyć wydajność i poprawić efektywność codziennej komunikacji.

Yealink T4 - nowe modele biurkowych telefonów VoIP

Edgewater Networks jest zadowolony z możliwości włączenia firmy Yealink do grona technologicznych partnerów i zatwierdzenia interoperacyjności w naszym laboratorium QuickConnect” – powiedział Steve Pattison, Starszy Wiceprezes w Departamencie Strategii i Rozwoju Edgewater Networks. „Korzystając z naszych połączonych platform do dostarczania usług głosowych, operatorzy oraz klienci czują satysfakcję od momentu pierwszej instalacji po ciągłe wsparcie techniczne”.

źródło: Yealink

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | yealink | rynek | voip Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Gdyby pomyśleć o najlepszych prezentach dla kierowcy, koniecznie należałoby wymienić uniwersalnego asystenta kierowcy. Nawigacja, rejestrator, antyradar i kamera cofania bez kabli? Brzmi ciekawie. A co, jeśli dodamy, że to wszystko znajdziemy w jednym urządzeniu? - to idealny wybór dla kierowców. NavRoad UNI, bo o nim właśnie mowa, to pierwszy w Polsce asystent kierowcy.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 187

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)