REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2014-02-20 13:04 | Telefony | e-faktura | orange | promocja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 6

e-faktura w Orange: koniec promocji 11.04 br.

Miliony klientów Orange Polska otrzymuje co miesiąc fakturę w formie elektronicznej, zamiast tradycyjnego, papierowego dokumentu. Wybierając e-fakturę mają pewność, że otrzymają ją natychmiast po jej wystawieniu, dzięki czemu mogą lepiej zaplanować wydatki. Rezygnując z papierowego dokumentu pomagają też chronić środowisko. 11-04-2014 zakończy się Promocja: Rabat na abonamenty dla klientów bez faktury - dowiedział się Telix.pl.

Jeśli obecnie korzystacie z papierowej faktury, a chcecie zachować rabat 3PLN/m-c, wystarczy aktywować fakturę. E-fakturę można zamówić m.in. poprzez formularz elektroniczny na www.orange.pl/efaktura, SMS-em lub w każdym salonie Orange np. podczas podpisywania umowy lub aneksu.

Płatność za e-fakturę można wygodnie uregulować, np. za pomocą przelewu internetowego lub Polecenia Zapłaty, a także przy użyciu telefonu komórkowego – skanując aparatem w telefonie zamieszczony na e-fakturze fotokod.

źródło: wł.

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 2)
Tagi: | e-faktura | orange | promocja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 6
Komentarze: 6 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimTom
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.03.10 17:03 Odpowiedz
Mnie też od jakiegoś czasu nękają i szantażują że odbiorą rabat jak nie wybiorę faktury elektronicznej - umowy podpisywałem w 2013 roku a regulamin promocji jaki Orange zamieszcza na swoich stronach jest ważny od 1/01/2014 - nie można jednostronnie wprowadzać do umowy co się chce - obie strony powinny zmiany akceptować! Napisałem skargę do Orange i czekam na odpowiedź - Was też namawiam do protestów pisemnych i zasypywania skargami na które firma ma obowiązek odpowiedzieć w konkretnym terminie! Chcę przy okazji zaznaczyć że każda firma ma obowiązek wystawiania faktury za towary lub świadczone usługi a klient ma prawo otrzymywać te faktury, natomiast firma nie ma prawa żądać dodatkowych pieniędzy za wystawienie faktury!!!
Anonimluk
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.03.06 18:25 Odpowiedz
Artur odezwij się jestem w tej samem sytuacji. chcę im się dobrać do skóry moze razem cos zdziałamy
AnonimArtur
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.02.28 21:33 Odpowiedz
Wybrałem pakiet Smart Plan Na Rozmowy(obecnie Smart Plan Halo) z opłatą abonamentową w wysokości 39,90 (uwidoczniona bez żadnych dodatkowych informacji zarówno w umowie, jak i w materiałach promocyjnych). W dniu dzisiejszym zostałem poinformowany sms-em o upływie terminu trwania promocji Rabat dla klientów nieotrzymujących e-faktury. Nie zostałem poinformowany przy podpisywaniu umowy o takiej promocji, co świadczy o nierzetelności firmy. Miałem nadzieję, że firma z taką tradycją na rynku polskim, przy dużej konkurencji, nie stosuje ukrytych haczyków itp. Wiem, ż w umowie znajduje się zapis o zapoznaniu się z regulaminem tej promocji - jednak podstawianie czegoś takiego do podpis bez poinformowania o tym klienta, świadczy tylko o poziomie obsługi klienta. Uważam, że należy mi się zwrot należnego rabatu za dotychczasowe miesiące świadczenia usługi. Podpisałem umowę na kwotę abonamentu 39,90 zł. Zgodnie z kodeksem cywilnym umowa o świadczenie usług ma charakter umowy zlecenia. Abonament to forma wynagrodzenia ryczałtowego, która z reguły jest z góry określana i nie ulega zmianie. Zgodnie z Ustawą o cenach w miejscach sprzedaży detalicznej i świadczenia usług Orange był zobowiązany uwidocznić ceny usług w sposób zapewniający prostą i niebudzącą wątpliwości informację o ich wysokości. Zastosowaną praktykę traktuję jako próbę wyłudzenia nienależnego wynagrodzenia.
Anonimdfx
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.02.26 21:02 Odpowiedz
pierwsze słysze że kożystam z jakiejs promocji 3 zł , nikt mi o tym nie wspominał podczas podpisywania umowy 2 lata temu , dziadostwo
FankomFankom
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 305
Zarejestrowany:
2013-11-29 17:40:50
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.02.20 16:45 Odpowiedz
haha dobry humor,.
LesHLesH
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 4432
Zarejestrowany:
2008-04-27 21:37:25
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.02.20 16:04 Odpowiedz
Czyli po tym terminie nie warto będzie klientom pOręczy wybierać e-fakturę, jeśli jej nie potrzebują koniecznie? Dziwna polityka, ale to ich sprawa.

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 3

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)