REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2014-02-20 13:04 | Telefony | e-faktura | orange | promocja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 6

e-faktura w Orange: koniec promocji 11.04 br.

Miliony klientów Orange Polska otrzymuje co miesiąc fakturę w formie elektronicznej, zamiast tradycyjnego, papierowego dokumentu. Wybierając e-fakturę mają pewność, że otrzymają ją natychmiast po jej wystawieniu, dzięki czemu mogą lepiej zaplanować wydatki. Rezygnując z papierowego dokumentu pomagają też chronić środowisko. 11-04-2014 zakończy się Promocja: Rabat na abonamenty dla klientów bez faktury - dowiedział się Telix.pl.

Jeśli obecnie korzystacie z papierowej faktury, a chcecie zachować rabat 3PLN/m-c, wystarczy aktywować fakturę. E-fakturę można zamówić m.in. poprzez formularz elektroniczny na www.orange.pl/efaktura, SMS-em lub w każdym salonie Orange np. podczas podpisywania umowy lub aneksu.

Płatność za e-fakturę można wygodnie uregulować, np. za pomocą przelewu internetowego lub Polecenia Zapłaty, a także przy użyciu telefonu komórkowego – skanując aparatem w telefonie zamieszczony na e-fakturze fotokod.

źródło: wł.

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | e-faktura | orange | promocja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 6
Komentarze: 6 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimTom
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.03.10 17:03 Odpowiedz
Mnie też od jakiegoś czasu nękają i szantażują że odbiorą rabat jak nie wybiorę faktury elektronicznej - umowy podpisywałem w 2013 roku a regulamin promocji jaki Orange zamieszcza na swoich stronach jest ważny od 1/01/2014 - nie można jednostronnie wprowadzać do umowy co się chce - obie strony powinny zmiany akceptować! Napisałem skargę do Orange i czekam na odpowiedź - Was też namawiam do protestów pisemnych i zasypywania skargami na które firma ma obowiązek odpowiedzieć w konkretnym terminie! Chcę przy okazji zaznaczyć że każda firma ma obowiązek wystawiania faktury za towary lub świadczone usługi a klient ma prawo otrzymywać te faktury, natomiast firma nie ma prawa żądać dodatkowych pieniędzy za wystawienie faktury!!!
Anonimluk
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.03.06 18:25 Odpowiedz
Artur odezwij się jestem w tej samem sytuacji. chcę im się dobrać do skóry moze razem cos zdziałamy
AnonimArtur
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.02.28 21:33 Odpowiedz
Wybrałem pakiet Smart Plan Na Rozmowy(obecnie Smart Plan Halo) z opłatą abonamentową w wysokości 39,90 (uwidoczniona bez żadnych dodatkowych informacji zarówno w umowie, jak i w materiałach promocyjnych). W dniu dzisiejszym zostałem poinformowany sms-em o upływie terminu trwania promocji Rabat dla klientów nieotrzymujących e-faktury. Nie zostałem poinformowany przy podpisywaniu umowy o takiej promocji, co świadczy o nierzetelności firmy. Miałem nadzieję, że firma z taką tradycją na rynku polskim, przy dużej konkurencji, nie stosuje ukrytych haczyków itp. Wiem, ż w umowie znajduje się zapis o zapoznaniu się z regulaminem tej promocji - jednak podstawianie czegoś takiego do podpis bez poinformowania o tym klienta, świadczy tylko o poziomie obsługi klienta. Uważam, że należy mi się zwrot należnego rabatu za dotychczasowe miesiące świadczenia usługi. Podpisałem umowę na kwotę abonamentu 39,90 zł. Zgodnie z kodeksem cywilnym umowa o świadczenie usług ma charakter umowy zlecenia. Abonament to forma wynagrodzenia ryczałtowego, która z reguły jest z góry określana i nie ulega zmianie. Zgodnie z Ustawą o cenach w miejscach sprzedaży detalicznej i świadczenia usług Orange był zobowiązany uwidocznić ceny usług w sposób zapewniający prostą i niebudzącą wątpliwości informację o ich wysokości. Zastosowaną praktykę traktuję jako próbę wyłudzenia nienależnego wynagrodzenia.
Anonimdfx
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.02.26 21:02 Odpowiedz
pierwsze słysze że kożystam z jakiejs promocji 3 zł , nikt mi o tym nie wspominał podczas podpisywania umowy 2 lata temu , dziadostwo
FankomFankom
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 299
Zarejestrowany:
2013-11-29 17:40:50
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.02.20 16:45 Odpowiedz
haha dobry humor,.
LesHLesH
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 4353
Zarejestrowany:
2008-04-27 21:37:25
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.02.20 16:04 Odpowiedz
Czyli po tym terminie nie warto będzie klientom pOręczy wybierać e-fakturę, jeśli jej nie potrzebują koniecznie? Dziwna polityka, ale to ich sprawa.

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Empik organizuje promocję Black Weekend
Tysiące książek, płyt z muzyką, filmów, gier, planszówek, zabawek, artykułów papierniczych i gadżetów do 50% taniej w ramach Black Friday w salonach Empik i na empik.com! Promocja będzie obowiązywać nie tylko w piątek – 25 listopada, ale również w dniach 26-27 listopada. Stąd hasło promocji: Black Weekend. Natomiast od poniedziałku w sklepie internetowym empik.com startuje Cyber Week i kolejne atrakcyjne promocje.
REKLAMA
Zaawansowane smartfony Cubot
Plantronics - słuchawki Bluetooth
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
278
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Podobne artykuły orange
Ankieta
Do którego operatora warto wybrać się na Święta?

Grupy Polsat (Plus, Cyfrowy Polsat)
P4 (Play, Red Bull Mobile)
Orange Polska (Orange, Nju.mobile)
T-Mobile Polska (T-Mobile, Biedronka)
Operatora MVNO
W tym roku nie ma nic ciekawego
Jestem zawiedziona/ny
Inne


WynikiAnkiety

Głosów 369
TAGI


Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)