REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-02-03 12:37 | Telefony | play | pre-paid | promocja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 13

Duże bonusy za przeniesienie numeru do Play na Kartę

Play przygotował duże zachęty dla przenoszących numer z innej sieci do Play.


Otrzymacie uwaga:

  • 200 zł na rozmowy,
  • SMSy i MMSy ważne 60 dni,
  • 20 GB danych ważne 60 dni i rok ważności konta.

W celu aktywacji bonusów należy wykonać jedną z następujących czynności:

    a) wybrać i zatwierdzić na klawiaturze telefonu kod: *111*340*1#

    b) wysłać SMS pod numer 111: START.340

    c) wybrać na klawiaturze telefonu *111#, a następnie w sekcji promocje wybrać odpowiednią opcję,

    d) zalogować się na swoje konto w serwisie Play24 (24.play.pl) i następnie wybrać odpowiednią opcję w zakładce „Pakiety”

Skorzystanie z niniejszej Oferty Promocyjnej nie wyklucza korzystania z innych Ofert Promocyjnych dostępnych łącznie z ofertą, z której korzysta Użytkownik, chyba że warunki innych Ofert Promocyjnych stanowią inaczej.

Stan środków można sprawdzić kodem:

    a. Stan promocyjnego Pakietu Złotówek (w tym bonus Pakiet Złotówek o wartości 200 zł) – kod *101#,

    b. Stan promocyjnego konta transmisji danych (w tym bonus 20 GB) – kod *108#. O wyczerpaniu środków Użytkownik zostanie powiadomiony za pośrednictwem wiadomości.

    c. Bonus Rok Ważności Konta - kod *101#.

Regulamin Oferty Promocyjnej Przenieś numer do Play 03.02.2017: Tutaj

źródło: Play

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 3.5 (głosy: 2)
Tagi: | play | pre-paid | promocja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 13
Komentarze: 13 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimKaska
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.05 12:23 Odpowiedz
Bonusy Play wlaczone na pocz. grudnia na 3 kartach w styczniu zostaly wyzerowane, konsultantka wyjasnila ze to zgodne z regulaminem, bo jedynie wlaczone we wczesniejszych miesiacach sa przedluzane. Na dodatek predkosc i zrywanie lacza... Przenioslam numery do Orange, dostalam po 100 GB na kazdy, predkosc b. dobra i zaluje, ze meczylam sie wczesniej. Na dodatek dowiedzialam sie, ze Orange przedluzyl Bonusy znacznie wczesniej przed Playem o czym nie wiedzialam przedtem a szkoda. Sprawdzajcie, nie robcie bezwiednie bledow jak ja zrobilam...
PetroPetro
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 952
Zarejestrowany:
2012-04-16 12:40:28
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.03 17:20 Odpowiedz
Chyba się skuszę i wrócę po wielu latach do PLAY, przynajmniej na jakiś czas. Obecnie jestem w a2mobile i jakość obsługi klienta jest żenująca. Oferta bardzo dobra, ale reszta pozostaje wiele do życzenia.
Anonimkonrad
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.03 18:34
żebys sie nie zdziwil. tez tak myslalem zachecony przez jakąs oferte w play, a potem niestety rozczarowanie. jakies ukryte haczyki, obnizanie predkosci. nie warto
Anonimpan selfie
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.04 18:26
Też mam w a2mobile, ale mi wszystko działa bezproblemowo. LTE zdecydowanie szybciej niż w sieci którą miałem wcześniej. Pewnie to przez lepszy zasięg.
Anonimrygor
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.03 14:31 Odpowiedz
zadna promocja nie przekona mnie do playa czyli najgorszej jakosciowo sieci na rynku
AnonimMRX
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.03 16:37
To zalezy od lokalizacji nadajników Mam nadzieje,ze miałes do czynienia z ta siecia i wyrazasz sie obiektywnie,a nie powtarzajac po innych i robisz sztuczny hałas Ja mieszkam na wsi i zasieg mam dobry przedtem miałem orange i tragedia z zasiegiem owszem play korzysta z nadajników innych sieci np tmobila ,ale zasieg mam dzieki temu lepszy i niech mi nikt nie mowi ze orange ma wspolne nadajniki z tmobilem bo to sciema a dwa co mnie obchodzi ze play nie inwestuje w wlasne nadajniki Dla mnie jako uzytkownika wazne jest bym miał zasieg tanie rozmawianie itd pasowałoby bym wszystkie sieci miały wspolne nadajnki i nie było by narzekania na jakosc sieci itd pozdrawiam
Anonimgosc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.03 14:23 Odpowiedz
Bonus 10 GB można swobodnie przedłużać do dnia dzisiejszego, bonus na koncie promocyjnym można nadal swobodnie przedłużać do dnia dzisiejszego, ważność konta też przedłuża się o rok po doładowaniu (czyli przedłużamy promocję RWK każdym doładowaniem znowu o rok, jeśli ktoś ma włączoną odpowiednią taryfę). Tak więc nie piszcie bzdur jeśli czegoś nie wiecie do końca. Pozdrawiam.
AnonimK
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.03 16:18
To że dostałeś bonus przed 17 listopada który można było przedłużać nie oznacza że Ci nie wyłączą możliwości przedłużania. Zapoznaj się z wyjaśnieniami sieci Play na ich forum i nie pisz bzdur jeśli czegoś nie wiecie do końca )
AnonimGsm
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.03 14:12 Odpowiedz
Z tą jakością sieci jaką mają? Dziękuję bardzo, postoje...
Anonimk
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.03 14:09 Odpowiedz
Promocja już była to tylko przedłużenie, po 60 dniach niewykorzystany bonus jest jednak kasowany, nie można go przedłużyć
BlomBlom
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3211
Zarejestrowany:
2010-08-18 12:07:44
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.03 14:21
Nie opowiadaj bzdur, bonus 200zł trafia na konto promocyjne, które można przedłużyć np. doładowaniem przez FB z bonusem 15% lub kredytem, pakiet internetu można przedłużyć innym pakietem internetu np. 600mb za 5zł.
AnonimK
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.03 16:09