REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2016-12-23 18:53 | PDA & Navi | dr.web | android | antywirus | software
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Dr.Web Security Space 11.0 dla Androida

Rosyjska firma antywirusowa Doctor Web opublikowała nową wersję Dr.Web Security Space dla Androida. Ulepszony interfejs, wsparcie dla Androida 6.0 i liczne poprawki zaprojektowane w celu uczynienia smartfonów, tabletów, konsol do gier i telewizorów smart bardziej bezpiecznymi, są teraz dostępne dla milionów osób używających jednego z najpopularniejszych na świecie antywirusów dla Androida.

Od chwili opublikowania Dr.Web Security Space 11.0 zapewnia wsparcie dla Androida 6.0 i pełne wsparcie dla Android TV.

Złośliwe strony www są jednym z zasobów Internetu najczęściej używanych do rozpowszechniania trojanów. To dlatego w nowej wersji antywirusa deweloperzy Dr.Web rozbudowali filtr URL blokujący dostęp do złośliwych stron www. Program jest od teraz kompatybilny z przeglądarkami Mozilla Firefox i Opera.

Komponent Antyzłodzieja, bardzo popularny wśród użytkowników Dr.Web, również otrzymał kilka poprawek: w Dr.Web Security Space 11 dla Androida może on być odblokowany z użyciem skanera linii papilarnych – ta funkcja jest dostępna dla urządzeń mobilnych wyposażonych w taki skaner i działających pod kontrolą Androida 6.0 lub nowszego.

Dr.Web dla Android TV również został przeprojektowany. Zawiera od teraz nowy komponent — firewall. Chroni on urządzenia przed nieautoryzowanym dostępem, zapobiega wyciekowi danych poprzez sieć, kontroluje wszystkie połączenia internetowe i przesyłanie danych, oraz blokuje podejrzane połączenia i potencjalnie niebezpieczną aktywność sieciową, np. przekazywanie danych z kamerki internetowej.

Firewall dla smartfonów i tabletów również został zaktualizowany. Dziennik zdarzeń firewalla może być od teraz użyty do przeglądania adresów wszystkich stron www, do których nasze urządzenie mobilne próbowało się podłączyć. Komponent będzie również blokował operacje pobierania złośliwych plików poprzez protokół HTTP, oparte na próbie wykorzystania szeroko rozpowszechnionej podatności znanej jako Stagefright, która, jak dotąd, nie została usunięta w milionach urządzeń z systemem Android.

Wszystkie powiadomienia Dr.Web na temat incydentów bezpieczeństwa są od teraz wyświetlane w pojedynczym oknie, po to aby użytkownicy mogli całościowo ocenić poziom bezpieczeństwa urządzenia i w porę odpowiedzieć na nowe zdarzenia.

Audytor Bezpieczeństwa Dr.Web jest teraz jeszcze lepszy i skuteczniejszy w wykrywaniu podatności.

Co więcej, aplikacja zawiera w sobie wiele ulepszeń, włączając takie, które poprawiają to w jaki sposób Dr.Web dla Androida działa na urządzeniach z modyfikacją „root”.

Dr.Web Security Space dla Androida jest dostępny za darmo dla posiadaczy licencji na Dr.Web Security Space i Antywirusa Dr.Web. Nowa wersja Dr.Web dla Androida jest również dostępna w pakiecie Dr.Web mobile Security Suite (dla biznesu) i w ramach usługi antywirusowej Dr.Web (taryfy Dr.Web Premium i Dr.Web Mobile).

źródło: Doctor Web

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | dr.web | android | antywirus | software Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
HMD Global - Twoim zdaniem kontynuuje tradycje marki Nokia?

Tak
Tak, ale tylko trochę
Nie
Nie znam telefonów tej firmy


WynikiAnkiety

Głosów 51

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)