REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2011-11-29 13:19 | Rynek | dialog | internet
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1

DIALOG uruchomił specjalny serwis dla małych firm

twojafirma.dialog.pl to adres nowego serwisu internetowego, który DIALOG uruchomił dla małych firm. Portal w sposób bardzo przejrzysty prezentuje specjalną ofertę DIALOGu i ułatwia kontakt z operatorem, także na czacie on-line.

Nasza komunikacja opiera się na założeniu, że właściciel małej firmy to „ktoś, kogo znamy, ktoś, kogo problemy i oczekiwania są nam bliskie” – podkreśla Robert Banasiak, wiceprezes Zarządu DIALOGu. – Wielu właścicieli małych firm dopiero wkracza w świat biznesu i nie dysponuje specjalistyczną wiedzą na temat zagadnień ekonomicznych czy nowości na rynku usług telekomunikacyjnych. Portal twojafirma.dialog.pl ma być miejscem, w którym znajdą niezbędne wskazówki, ale także informacje o specjalnie przygotowanej dla nich ofercie DIALOGu i wynikających z niej korzyściach – dodaje.

Nowy serwis ma uporządkowaną strukturę i prezentuje szczegółowe informacje na temat internetu, telefonii komórkowej i stacjonarnej oraz oferty pakietowej, czyli produktów DIALOGu przygotowanych specjalnie dla małych firm. Przedsiębiorca sam decyduje, w jaki sposób chce komunikować się z operatorem – ma do wyboru cztery możliwości, w tym opcję rozmowy z konsultantem on-line. Może też wysłać zapytanie poprzez formularz, skontaktować się telefonicznie z TeleCentrum lub osobiście spotkać się z doradcą w sieci sprzedaży na terenie całego kraju.

W serwisie użytkownicy mają możliwość zapisu do subskrypcji specjalnego newslettera, z którego będą mogli na bieżąco dowiadywać się o nowościach w ofercie DIALOGu oraz sprawdzać aktualne informacje dotyczące funkcjonowania mikrofirm na polskim rynku. Serwis umożliwia też łatwy dostęp do portali społecznościowych. Za jego budowę i wdrożenie odpowiadała agencja hyperCREW.

źródło: Telefonia DIALOG

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 3 (głosy: 4)
Tagi: | dialog | internet Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1
Komentarze: 1 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimAlex
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.29 17:34 Odpowiedz
Dialog to jest jednak operator stacjonarny, którego osobiście cenię, ale obawiam się, że w starciu z konkurencją GSM może sobie nie poradzić. Jeżeli zaproponują ofertę na poziomie nowej odsłony Business Ewerywhere czy Planów Optymalnych w Orange, czy taryf innych sieci to ok. Na razie to jednak mały gracz na rynku.

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 792

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)