REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-10-24 15:15 | Telefony | polsat | komunikator | aplikacja | internet
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1

Darmowy komunikator internetowy Halo Cyfrowego Polsatu

Cyfrowy Polsat przygotował własny komunikator internetowy „Halo”. Aplikacja od 25 października będzie dostępna dla wszystkich abonentów operatora, umożliwiając im darmową komunikację głosową i tekstową. Cyfrowy Polsat zagwarantował także dodatkowe korzyści dla użytkowników swojego mobilnego Internetu HSPA+ i LTE – transmisja danych wykorzystywana przez aplikację nie pomniejsza posiadanych przez nich pakietów.

Komunikator internetowy Halo Cyfrowego Polsatu
Komunikator internetowy Halo Cyfrowego Polsatu

Komunikator internetowy „Halo” pozwala na szybki i prosty kontakt z bliskimi poprzez darmowe rozmowy lub wiadomości tekstowe (SMS). Wystarczy podłączyć do Internetu wybrane urządzenie (telefon lub komputer) i pobrać aplikację, żeby porozumieć się z rodziną czy znajomymi ze społeczności Cyfrowego Polsatu. Jeden użytkownik może zainstalować komunikator na trzech wybranych urządzeniach. „Halo” zapewnia zintegrowaną książkę adresową, wyszukiwarkę kontaktów i rejestr nawiązanych połączeń.

- Grono naszych abonentów liczy już ponad 3,5 miliona gospodarstw domowych w całej Polsce. Doskonale wiemy, że wielu z nich łączą relacje rodzinne, sąsiedzkie, przyjacielskie czy biznesowe. Chcąc ułatwić im kontakt w sieci, nasza platforma przygotowała dla nich bezpłatny komunikator internetowy - mówi Maciej Staszak, Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju w Cyfrowym Polsacie. - Co ważne, jego użytkowanie będzie całkowicie darmowe, jeżeli abonent będzie korzystał z naszego Internetu – dodaje Maciej Staszak.

Aplikacja „Halo” jest bezpłatna dla wszystkich abonentów platformy i można ją pobrać z dwóch źródeł. Jeśli chcemy korzystać z komunikatora na komputerze, to oprogramowanie jest dostępne na stronie WWW Cyfrowego Polsatu. Jeżeli zależy nam stałym kontakcie z otoczeniem przez telefon, to aplikację znajdziemy w Google Play. W obu przypadkach instalacja „Halo” jest bardzo prosta i intuicyjna. Podstawowe wymagania techniczne dla komputera są następujące: procesor minimum 1000 MHz (zalecane 1600 MHz), dowolna karta graficzna kompatybilna z systemem operacyjnym Windows (Windows XP SP2 32bit, Windows Vista 32/64bit, Windows 7 32/64bit), pamięć o pojemności 512 MB, dowolna karta dźwiękowa, głośniki lub słuchawki i mikrofon. Przy wykorzystaniu telefonu kluczowymi kryteriami dla sprawnego działania aplikacji są: system operacyjny Android 2.2 lub nowszy, procesor 800 MHz i pamięć RAM 512 MB.

W przypadku nawiązywania połączeń przez Internet Cyfrowego Polsatu użytkownicy „Halo” zauważą istotną zaletę. Pomimo korzystania z komunikatora i realizowania transmisji danych niezbędnej do obsługi aplikacji, limit gigabajtów w ramach posiadanego przez nich pakietu nie zmaleje. Natomiast w przypadku uruchomienia usługi w sieci innego dostawcy mogą pojawić się opłaty za transmisję danych zgodnie z cennikiem posiadanej oferty.

źródło: Cyfrowy Polsat

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | polsat | komunikator | aplikacja | internet Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1
Komentarze: 1 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimukasz
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.12.02 16:52 Odpowiedz
tak wszystko pięknie tylko dlaczego nie mozna sie z nikim polaczyc ani wyslac wiadomosci

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
mObywatel - z jakim prawdopodobieństwem zainstalujecie aplikację

100 %
75 %
50 %
25 %
0 %
A co to jest?


WynikiAnkiety

Głosów 246

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)