REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: superneo252009-08-24 16:01 | Rynek | play | fresh | promocja | starter
superneo25
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 18

Darmowe startery Play Fresh

Od jutra w Play rusza nowa promocja "Starter Play Fresh 3zł". Oferta przygotowana została z myślą o najbardziej aktywnych Użytkownikach abonamentowych Play, którzy zostali zaproszeni do jej udziału w lipcu przez SMS marketingowy.

Z początkiem, września wybrani Klienci, otrzymają starter przygotowany specjalnie dla nich – Play Fresh 3zł z bardzo podobnym numerem do swojego obecnego i z mnóstwem bonusów. Poza standardowymi profitami oferty Play Fresh jak bonusowe SMS’y po doładowaniu, rok ważności konta oraz 29 gr./min. do wszystkich sieci, starter posiada promocyjny Pakiet 60 minut. Wystarczy, że Użytkownik doładuje się raz w miesiącu kwotą minimum 5zł, a otrzyma 60 darmowych minut. Pakiet jest ważny przez 30 dni od dnia aktywacji i można go wykorzystać na rozmowy ze wszystkimi w Play i na numery stacjonarne.

Kilka ważnych informacji o starterze:

  • Pakiet 60 minut przyznawany jest do 31 grudnia 2009 r.
  • Ważność połączeń wychodzących – 10 dni
  • Ważność połączeń przychodzących – 90 dni
  • Ważność startera – 31 marzec 2010 r.
  • (ź) Play

    NEO - artur@telix.pl

    iPhone6

    Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
    Aktualna ocena: 4.155 (głosy: 389)
    Tagi: | play | fresh | promocja | starter Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 18
    Komentarze: 18 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

    AnonimMariusz
    Niezarejestrowany




    Zgłoś naruszenie
    Wysłano: 2010.03.24 20:59 Odpowiedz
    Ta quuul przysłali mi dzisiaj czy chce darmowy starter to wysłałem że tak wicie co mi odpisali? Dziękujemy za zgłoszenie szukaj wyjątkowego startera w swojej skrzynce w maju xD
    Anonimlyoko05
    Niezarejestrowany




    Zgłoś naruszenie
    Wysłano: 2010.01.17 12:47 Odpowiedz
    Jak doładować play z kfitka z kasy piszcie na g-g 2683448
    Anonimmadprze
    Niezarejestrowany




    Zgłoś naruszenie
    Wysłano: 2009.10.04 13:06 Odpowiedz
    Ja nadal nie dostałem tego "darmowego" startera...
    AnonimLaw
    Niezarejestrowany




    Zgłoś naruszenie
    Wysłano: 2010.05.10 18:08
    ja dostałem a mówili ze tez w maju jest to ok sprawa
    Anonimmirellka
    Niezarejestrowany




    Zgłoś naruszenie
    Wysłano: 2009.09.23 18:10 Odpowiedz
    dostalam ten starter jest idealny, bardzo sobie go chwale!
    Anonimbea13p
    Niezarejestrowany




    Zgłoś naruszenie
    Wysłano: 2010.01.26 00:04
    Witaj.Jak dostalas ten starter play?
    Anonimziggy
    Niezarejestrowany




    Zgłoś naruszenie
    Wysłano: 2009.09.10 16:14 Odpowiedz
    Oferta niezbyt ciekawa, byle tylko był news. Takie duostratery w TT są znacznie ciekawsze.
    Anonimbruno
    Niezarejestrowany




    Zgłoś naruszenie
    Wysłano: 2009.09.02 18:29 Odpowiedz
    Szkoda, że taki starter jest "tylko dla najaktywniejszych abonentów" i na dodatek, bez ciekawych, dodatkowych opcji. Po prostu kolejna karta, którą trzeba doładować. Znacznie ciekawsza jest opcja darmowych duostarterów w Tak Taku- nie dość, że można zamówić całkowicie za darmo, bez wykazywania się szczególną aktywnością abonencką, to jeszcze wybiera się prawie identyczne numery, między którymi na zawsze sa darmowe połączenia.
    Anonimpaulis
    Niezarejestrowany




    Zgłoś naruszenie
    Wysłano: 2009.08.31 22:10 Odpowiedz
    Bo trzeba ją aktywować tez tak miałam na tej kartce wszystko pisze. Omg tępii ludzie...
    Anonimkarbek
    Niezarejestrowany




    Zgłoś naruszenie
    Wysłano: 2009.08.26 15:47 Odpowiedz
    mam to samo , nieudana rejestracja karty sim ... doszedl dzis .
    Anonimkaczka
    Niezarejestrowany




    Zgłoś naruszenie
    Wysłano: 2009.08.26 14:10 Odpowiedz
    Dziś dostałam ten starter, ale to chyba jakaś lipa, bo po włożeniu do telefonu karta nie chce sie zarejestrować.
    AnonimBastek
    Niezarejestrowany




    Zgłoś naruszenie
    Wysłano: 2009.08.25 20:41 Odpowiedz
    Dokładnie 3mln w takim wypadku to pikuś, ładnie sobie nabijają. Ciągle rozdają te startery teraz może mniej zuchwale ale i tak cel ten sam jak najwięcej klientów. Oczywiście dopisek "najbardziej aktywnych Użytkownikach abonamentowych Play" to tylko taka kosmetyka
    Anonimmorpheus
    Niezarejestrowany




    Zgłoś naruszenie
    Wysłano: 2009.08.25 11:30 Odpowiedz
    A mnie cieszy taka inicjatywa - na święta Bożego Narodzenia też taki otrzymałem, namówiłem żonę do przejścia i teraz oboje mamy podobne numery (różnica jednej cyfry) i najtańsze połączenia na rynku bez haczyków
    Anonimtim
    Niezarejestrowany




    Zgłoś naruszenie
    Wysłano: 2009.08.25 10:47 Odpowiedz
    Znowu Play próbuję na siłe zawyżyć statystykę - no ale 3 miliony klientów na koniec roku muszą miec, bo obeicali więc wysyłają aktywne startery - sprytne
    Anonimabc
    Niezarejestrowany




    Zgłoś naruszenie
    Wysłano: 2009.08.25 12:01
    w jakiej sieci jesteś?
    Anonimrobek
    Niezarejestrowany




    Zgłoś naruszenie
    Wysłano: 2009.08.24 19:56 Odpowiedz
    Znowu rozdają startery żeby nabić sobie użytkowników tylko teraz robią to trochę mniej nachalnie i dają niby tym najbardziej aktywnym...
    adi84adi84