REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 

Autor: | |
 

Telix.pl - TELEFONY, TELEKOMUNIKACJA, BAZA TELEFONÓW, DOWNLOAD, PDA, Testy, DZWONKI, Taryfy, GSM, SMS


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | Wykop Sledzik Google drukuj Poleć
Komentarze: 18 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimMariusz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.03.24 20:59 Odpowiedz
Ta quuul przysłali mi dzisiaj czy chce darmowy starter to wysłałem że tak wicie co mi odpisali? Dziękujemy za zgłoszenie szukaj wyjątkowego startera w swojej skrzynce w maju xD
Anonimlyoko05
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.17 12:47 Odpowiedz
Jak doładować play z kfitka z kasy piszcie na g-g 2683448
Anonimmadprze
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.10.04 13:06 Odpowiedz
Ja nadal nie dostałem tego "darmowego" startera...
AnonimLaw
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.05.10 18:08
ja dostałem a mówili ze tez w maju jest to ok sprawa
Anonimmirellka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.09.23 18:10 Odpowiedz
dostalam ten starter jest idealny, bardzo sobie go chwale!
Anonimbea13p
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.26 00:04
Witaj.Jak dostalas ten starter play?
Anonimziggy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.09.10 16:14 Odpowiedz
Oferta niezbyt ciekawa, byle tylko był news. Takie duostratery w TT są znacznie ciekawsze.
Anonimbruno
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.09.02 18:29 Odpowiedz
Szkoda, że taki starter jest "tylko dla najaktywniejszych abonentów" i na dodatek, bez ciekawych, dodatkowych opcji. Po prostu kolejna karta, którą trzeba doładować. Znacznie ciekawsza jest opcja darmowych duostarterów w Tak Taku- nie dość, że można zamówić całkowicie za darmo, bez wykazywania się szczególną aktywnością abonencką, to jeszcze wybiera się prawie identyczne numery, między którymi na zawsze sa darmowe połączenia.
Anonimpaulis
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.08.31 22:10 Odpowiedz
Bo trzeba ją aktywować tez tak miałam na tej kartce wszystko pisze. Omg tępii ludzie...
Anonimkarbek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.08.26 15:47 Odpowiedz
mam to samo , nieudana rejestracja karty sim ... doszedl dzis .
Anonimkaczka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.08.26 14:10 Odpowiedz
Dziś dostałam ten starter, ale to chyba jakaś lipa, bo po włożeniu do telefonu karta nie chce sie zarejestrować.
AnonimBastek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.08.25 20:41 Odpowiedz
Dokładnie 3mln w takim wypadku to pikuś, ładnie sobie nabijają. Ciągle rozdają te startery teraz może mniej zuchwale ale i tak cel ten sam jak najwięcej klientów. Oczywiście dopisek "najbardziej aktywnych Użytkownikach abonamentowych Play" to tylko taka kosmetyka
Anonimmorpheus
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.08.25 11:30 Odpowiedz
A mnie cieszy taka inicjatywa - na święta Bożego Narodzenia też taki otrzymałem, namówiłem żonę do przejścia i teraz oboje mamy podobne numery (różnica jednej cyfry) i najtańsze połączenia na rynku bez haczyków
Anonimtim
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.08.25 10:47 Odpowiedz
Znowu Play próbuję na siłe zawyżyć statystykę - no ale 3 miliony klientów na koniec roku muszą miec, bo obeicali więc wysyłają aktywne startery - sprytne
Anonimabc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.08.25 12:01
w jakiej sieci jesteś?
Anonimrobek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.08.24 19:56 Odpowiedz
Znowu rozdają startery żeby nabić sobie użytkowników tylko teraz robią to trochę mniej nachalnie i dają niby tym najbardziej aktywnym...
adi84adi84