REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-12-09 08:06 | Rozrywka | gra | rozrywka
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Crossout - nowe tryby gry i usprawniona Sztuczna Inteligencja

Targem Games i Gaijin Entertainment ogłaszają premierę aktualizacji 0.8.3 do Crossout, postapokaliptycznej gry akcji MMO. Tytuł wzbogacono o dwa tryby rozgrywki dla PvP oraz PvE oraz nową mapę. Dodatkowo, aktualizacja usprawnia działanie Sztucznej Inteligencji, dzięki czemu kierowane przez nią pojazdy są teraz jeszcze bardziej niebezpieczne, a rozgrywka przeciwko nim ciekawsza.


Nowy tryb rozgrywki

„Bedlam” to nowy tryb gry, dostępny dla wszystkich, niezależnie od poziomu i stworzony z myślą o pojedynkach przeciwko graczom. Dzięki nielimitowanej liczbie wskrzeszeń, uczestnicy mogą na bieżąco sprawdzać przydatność bojową komponentów zainstalowanych w pojazdach. Po wyborze optymalnego uzbrojenia i opancerzenia „Bedlam” pozwala skupić się na poprawianiu taktyk podczas rozgrywek zespołowych.

W trybie gry PvE, nazwanym „Kontratak”, zadaniem graczy jest przejęcie i utrzymanie platformy wiertniczej, utraconej na rzecz bandytów. Pierwszym etapem zabawy jest skoordynowane natarcie na umocnione pozycje wroga. Po pokonaniu bandytów i naprawie konstrukcji obronnych przychodzi czas na drugi etap – obronę strategicznego punktu przed tytułowym kontratakiem oraz kolejnymi falami wrogich maszyn.

Bitwa o Rafinerię

Wraz z aktualizacją 0.8.3 do Crossout trafiła nowa mapa – Rafineria, będąca polem bitwy do rozgrywek w trybie PvE. Zniszczone zakłady przetwórstwa chemicznego przyciągają uwagę łupieżców artefaktem starego świata skrywanym w zgliszczach. Aby dostać się do środka, gracze mogą wybrać krótką trasę przez zalane wejście lub łatwiejszą, ale dłuższą drogę dookoła kompleksu. Wewnątrz zakładu czeka rozległa sieć wąskich rurociągów i na wpół zatopione korytarze zniszczonej rafinerii. Zadania nie ułatwiają zaminowane wejścia, zażarcie bronione przez bandytów, ale zdobycie artefaktu wynagradza podjęte wysiłki.

Ulepszona Sztuczna Inteligencja

Sterowani przez komputer przeciwnicy z trybów PvE zostali przeprojektowani tak, by lepiej oddawać charakter i strategie odpowiednie dla poszczególnych frakcji. Wykorzystując nowe taktyki, Sztuczna Inteligencja stała się mniej przewidywalna, a co za tym idzie – znacznie groźniejsza. Członkowie grupy Lunatic atakują zgrają, koncentrując się na najbardziej zniszczonych pojazdach swoich przeciwników. Nomadzi z kolei, wykorzystując nowoczesne drony i generatory niewidzialności, będą dążyć do zatrzymania walk na dużym dystansie. Zróżnicowane frakcje zmuszą graczy do stosowania odmiennych taktyk. W tym momencie usprawnienia Sztucznej Inteligencji dotknęły grupy: Lunatics, Nomads i Scavengers, ale wraz z nadchodzącymi aktualizacjami dołączą do nich kolejne.


O Crossout:

W Crossout nie znajdziesz dwóch jednakowych maszyn. Dowolnie modyfikując swój pojazd możesz uzyskać zarówno samochód wyścigowy jak i opancerzoną platformę wojenną, w zależności od obranej taktyki i swojego stylu gry. Crossout oferuje graczom niezliczone możliwości modyfikowania swoich pojazdów: od kształtu i budowy, przez opancerzenie, uzbrojenie i systemy wspomagające aż po dodatki kosmetyczne. Zaprojektowane przez siebie mechanizmy bojowe możesz sprzedać innym graczom przez dostępny w grze system aukcyjny.


Grając w Crossout będziesz miał do wyboru szeroki wachlarz wyposażenia i uzbrojenia, od piły mechanicznej i wiertła elektrycznego, przez karabiny maszynowe i wyrzutnie rakiet, aż po drony i systemy maskujące. Dzięki zaawansowanemu modelowi zniszczeń uszkodzenie dowolnej części pojazdu przeciwnika wpłynie na działanie całego pojazdu.

źródło: Gaijin Entertainment

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | gra | rozrywka Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Gdyby pomyśleć o najlepszych prezentach dla kierowcy, koniecznie należałoby wymienić uniwersalnego asystenta kierowcy. Nawigacja, rejestrator, antyradar i kamera cofania bez kabli? Brzmi ciekawie. A co, jeśli dodamy, że to wszystko znajdziemy w jednym urządzeniu? - to idealny wybór dla kierowców. NavRoad UNI, bo o nim właśnie mowa, to pierwszy w Polsce asystent kierowcy.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 175

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)