REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-02-21 16:33 | Rynek | hp | reklama | youtube
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Christian Slater chroni HP przed atakami hakerów(wideo)

HP Inc. przedstawia pierwszą z wielu globalnych inicjatyw, których celem jest szerzenie świadomości z zakresu cyberbezpieczeństwa i przeciwdziałanie zagrożeniom w sieci, na jakie narażone są zarówno firmy, jak i prywatni użytkownicy. Wydarzeniem otwierającym kampanię jest premiera nowego serialu internetowego „The Wolf” (tłum. Wilk) zrealizowanego przez HP Studios z udziałem znanego aktora Christiana Slatera.


Film prezentuje niebezpieczeństwa, na jakie narażone są sieci korporacyjne, a także sposoby na ochronę przed atakami hakerów.

Trailer oraz wszystkie odcinki serialu są dostępne pod adresem:

http://www8.hp.com/pl/pl/solutions/security/thewolf.html

Bohater serialu „The Wolf” systematycznie włamuje się do systemu firmy . Od sekretariatu po salę obrad zarządu – dzięki słabo zabezpieczonym drukarkom i komputerom jest w stanie dostać się w każdy zakamarek wirtualnego świata należącego do korporacji. Tymczasem, jak dowiadujemy się z pierwszego odcinka serialu, bezpieczeństwo nie należy już do obowiązków sieci ani nie jest czymś, co dotyczy peryferii systemu. Jest przedmiotem troski wszystkich pracowników.


Wraz z rozwojem nowych technologii i sieci powiązanych ze sobą urządzeń, wzrasta stopień zagrożenia cyberatakami, przybierającymi coraz bardziej wyrafinowany charakter. Ochrona sprzętu, danych jak i tożsamości to absolutna konieczność, jeśli ludzie mają nadal ufać technologii i czuć się bezpiecznie w sieci – mówi Antonio Lucio, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji HP. HP jest liderem prac nad rozwiązaniami, których nadrzędnym celem jest znaczący postęp w zabezpieczaniu wirtualnego świata, a serial „The Wolf” to kreatywny sposób na edukację nie tylko dużych korporacji, ale także każdego, kto na co dzień korzysta z komputerów czy drukarek – dodaje.


Christian Slater po mistrzowsku wciela się w rolę przebiegłego hakera, co w połączeniu z jego popularnością w świecie cyberbezpieczeństwa sprawia, że stał się on idealnym bohaterem tego projektu. Projektu, którego celem jest wskazanie problemów z bezpieczeństwem, w wyniku których przedsiębiorstwa padają ofiarami cyberprzestepców. Oglądajcie serial, a dowiecie się, jak potoczy się historia filmowego Wolfa oraz w jaki sposób zagrożenia i podatność na nie zostają skutecznie zniwelowane innowacyjnymi rozwiązaniami HP Secure – zachęca Lucio.

Kim jest Wolf? O filmie i kampanii HP

Reżyserem serialu „The Wolf” jest nominowany do nagród BAFTA Emmy Lance Acord, a montażystą – nagrodzony Oscarem Kirk Baxter.

Hakerzy to poważny i coraz powszechniejszy problem dla firm i indywidualnych użytkowników. Gdy HP poprosiło mnie o współpracę przy tym serialu, pomyślałem, że to znakomita okazja by pokazać ludziom, w jaki sposób najlepiej zabezpieczyć się przed cyberatakami – powiedział Christian Slater.

W trakcie kampanii i po jej zakończeniu HP będzie intensywnie angażować się w działania na rzecz bezpieczeństwa w sieci. Alianse partnerskie, liczne wydarzenia i innowacje technologiczne zastosowane w najbezpieczniejszych urządzeniach i oferowanych rozwiązaniach to tylko niektóre z nich.

źródlo: HP

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | hp | reklama | youtube Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 773

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)