REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2018-01-10 14:39 | PDA & Navi | motorola | ces2018 | akcesoria
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

CES 2018: Motorola Moto Mods - rozsuwana klawiatura Livermorium Moto Mod

Najlepsze pomysły mogą pochodzić z różnych źródeł i wie o tym zespół Lenovo mobile Business Group. W ubiegłym roku marka Motorola współpracowała z deweloperami podczas tworzenia nowych modułów moto mods oferując dostęp do crowdfundingowej kampanii w serwisie Indiegogo, programu Accelerator gdzie zainteresowane zespoły otrzymały specjalne zestawy moto mod Developer Kit (MDK), by stworzyć swój własny moduł. Była to okazja do poznania wielu osób mających świetne pomysły na rozwój modułowego ekosystemu, na różnych etapach realizacji: od koncepcji po prototypy. Oto dwa z nich.

Livermorium Moto Mod
Livermorium Moto Mod

Lenovo Vital Moto Mod

Teraz nasze zdrowie leży dosłownie w naszych rękach. Im więcej wiemy o własnym ciele, tym lepiej możemy o siebie zadbać. Nowy motom o po połączeniu ze smartfonem umożliwia dokładny pomiar pięciu najważniejszych parametrów życiowych. Moduł mierzy tętno, częstość oddechów, saturację krwi, temperaturę ciała oraz — po raz pierwszy — skurczowe i rozkurczowe ciśnienie krwi z palca.  

Rozsuwana klawiatura Livermorium Moto Mod

Klawiatura Livermorium Moto Mod — zdobywca nagrody głównej w konkursie Transform the Smartphone Challenge prowadzonym przez platformę Indiegogo to rozsuwana klawiatura QWERTY, która umożliwia przechylenie ekranu o 60 stopni i pisanie dłuższych tekstów wygodniej niż na ekranie dotykowym i przypomina o czasach, gdy smartfony były wyposażone w klawiatury. Powstanie tego modułu w ramach kampanii na Indiegogo w Accelerator Program jest dopiero początkiem i wskazuje sposób na wprowadzanie na rynek kolejnych innowacji.

Konkurs Transform the Smartphone Challenge

W ubiegłym roku, we współpracy z globalną platformą crowdfundingową Indiegogo, wspierającą pomysłowych przedsiębiorców, odbyła się pierwsza edycja konkursu Transform the Smartphone Challenge. Celem akcji była pomoc w realizacji własnych pomysłów na nowe moduły moto mods i wprowadzaniu ich na rynek. Spośród setek pisemnych zgłoszeń wybrano grupę deweloperów, z którymi firma nawiązała ścisłą współpracę nad prototypami.

W tym roku współpraca będzie kontynuowana, by twórcy z całego świata mogli nadal realizować swoje pomysły i korzystać z otwartego i równego dostępu do ekosystemu moto mods. Nabór nowych pomysłów już się rozpoczął i potrwa do 6 lutego. W tym czasie kreatywni twórcy mogą przesyłać pomysły i ubiegać się o smartfon moto z wraz z zestawem moto mods Development Kit (MDK), a także wsparcie ze strony Indiegogo w prowadzeniu udanej kampanii crowdfundingowej. Zdobywcy głównej nagrody otrzymają szansę na zaprezentowanie swoich projektów w siedzibie firmy w Chicago, gdzie spotkają się z zespołem rozwijającym akcesoria moto mods, aby znaleźć najlepszy sposób na wcielenie ich w życie.

Aplikacja moto z Market App będzie dostępna w sklepie Google Play w krajach, w których jest dostępny jest smartfon moto z.

źródło: Motorola

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | motorola | ces2018 | akcesoria Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Gdyby pomyśleć o najlepszych prezentach dla kierowcy, koniecznie należałoby wymienić uniwersalnego asystenta kierowcy. Nawigacja, rejestrator, antyradar i kamera cofania bez kabli? Brzmi ciekawie. A co, jeśli dodamy, że to wszystko znajdziemy w jednym urządzeniu? - to idealny wybór dla kierowców. NavRoad UNI, bo o nim właśnie mowa, to pierwszy w Polsce asystent kierowcy.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 189

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)