REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-05-18 13:39 | Telefony | plus | pre-paid | cennik | regulamin | promocja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 6

Cennik taryfy Plus na Kartę z pakietem 25MB za darmo

Od 17 maja użytkownicy Plusa na Kartę mogą korzystać z nielimitowych rozmów w sieci za jedyne 29 gr za cały dzień lub z nielimitowanych SMSów w sieci za 39 gr za dzień. Na start do pierwszego zasilenia abonent pre-paid otrzymuje pakiet 25MB za darmo. Nowy cennik i regulaminy oferty.

  • Cennik taryfy Plus na Kartę: Tutaj
  • Regulamin promocji „SMSy do wszystkich za 3gr”: Tutaj
  • Regulamin "Pakiety internetowe Non Stop w Plusie Mix i Plusie na Kartę" obowiązujący od 17.05.2012: Tutaj
  • Regulamin "Pakiety internetowe w Plusie na Kartę" obowiązujący od 18.05.2012: Tutaj

Od 1 lipca Plus wprowadzi również roczną ważność konta na kartę, automatycznie przedłużaną o 365 dni po każdym doładowaniu.

Więcej na temat nowej oferty Plus na Kartę: Tutaj

źródło: Plus

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 2 (głosy: 2)
Tagi: | plus | pre-paid | cennik | regulamin | promocja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 6
Komentarze: 6 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimjO
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.06.02 19:20 Odpowiedz
A wiecie że jak chcecie przenieść z jakieś sieci telefon na kartę, do sieci Plus - również na kartę - to Plusikowe się płaci ? 10 zł... !!!! ???
AnonimWodek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.19 20:34 Odpowiedz
Nie za cały dzień,tylko za jedno połączenie bez względu na czas rozmowy do plusa.Sprawdzałem to.
PROZAKPROZAK
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1883
Zarejestrowany:
2007-04-02 18:05:42
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.19 05:47 Odpowiedz
Nie wierze w Solorza, że cokolwiek tańszego zrobi, aby było konkurencyjne do innych sieci. Jego wcześniejsze wypowiedzi ze ludziom nic za darmo nie da (choć nikt darmo nie chce), świadczy o tym że polityka tego pana (jeżeli jest to jego) w sieci Plus będzie z naciskiem na jak największy zysk. Zazwyczaj w takich prywatnych firmach które działają w Polsce jest to priorytetem i każde wchłonięcie innej firmy przez nich skutkuje całkowita likwidacją tej wchłoniętej(przykładów znam wiele i jedynym wynikiem jest upadek). Ludzie i tak odejdą za jakiś czas, ale już widać że oszukują się twierdząc że jakość w plusie jest największa. Wiadomo ze chcą w jakiś sposób wytłumaczyć swoja głupotę za to że muszą więcej płacić niż u konkurencji. To normalne, choć nie do wszystkich to dociera. Poza tym nie wiemy czy to Solorz tak naprawdę rządzi firmą!
AnonimjO
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.18 20:25 Odpowiedz
Plus próbuje ratować twarz po megapromocjach z telefonami na kartę, które niedawno wysmarował (tzw. niewypał), i teraz klepie obniżki telefonów, zrobiona na chybcika roczna ważność konta.... ale póki co do konkurencji im daleko (jeśli chodzi o ceny). Szkoda kiedyś byłem w tej sieci - jakość może i dobra, ale ceny to mieli i mają bandyckie. Miałem nadzieję że nowy właściciel coś pozmienia... nie wyszło póki co. Z drugiej strony patrząc z jego perspektywy - kredyty na głowie, i do tego wymiana kadry dyrektorskiej, szukanie na ich miejsce nowych ludzi... Kto wie może z czasem. Oby ten czas nie był za długi, bo ludzie brutalnie powiem posp... ierniczają z tej sieci. Zostanie mu tylko sprzedaż rynek hurtowy... ale czy to wystarczy ? I na jak długo ?
PetroPetro
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 745
Zarejestrowany:
2012-04-16 12:40:28
Zgłoś naruszenie