REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-05-22 17:35 | PDA & Navi | monitoring | gps
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Cartrack Polska monitoruje każdego dnia ponad 620 tys. pojazdów

Globalny dostawca systemów do monitoringu GPS przekroczył pułap 620 000 monitorowanych pojazdów. To stawia Cartrack w czołówce światowych firm telematycznych.

Jeszcze kilka lat temu monitoring pojazdów kojarzył się głównie ze śledzeniem pojazdów na mapie oraz zabezpieczeniem przed nadmiernym zużyciem paliwa lub jego ubytkiem. Z takich rozwiązań korzystały wyłącznie przez firmy transportowe. Jednak w ostatnich latach, wraz z rozwojem technologii usługi telematyczne, to nie tylko sam monitoring pojazdu, ale przede wszystkim efektywne wsparcie codziennych procesów biznesowych w przedsiębiorstwach.

Zawsze pod kontrolą

To hasło przewodnie Cartracka, którym reklamuje on swoje usługi na całym świecie. Według Kamila Jakackiego, Dyrektora Sprzedaży Cartrack Polska – „Zawsze pod kontrolą” należy rozumieć jako skuteczną kontrolę procesów biznesowych występujących w firmie na przykład w obszarze sprzedaży, który jest kluczowy w wielu firmach i powinien być efektywnie zarządzany dzięki zbieraniu i analizie stosownych danych.

Sztuka polega na tym, by nie monitorować bezrefleksyjnie tego, gdzie przebywają pracownicy i co robią lecz kontrolować konkretne procesy biznesowe i ich efektywność. Telematyka oferuje narzędzia pomagające zapewnić właśnie taką kontrolę. Potrzebę korzystania z systemów telematycznych zaczyna rozumieć coraz więcej firm, a to cieszy i jest potwierdzeniem, że faktycznie system sprawdza się jako bardzo skuteczne wsparcie biznesowe.

Dzięki połączeniu zaawansowanej technologii telematycznej i funkcji doradczej jaką świadczy Cartrack, firma stała się jest jednym z najczęściej wybieranych dostawców tego typu usług w Polsce. Potwierdzają to zarówno wyniki sprzedaży, które stawiają polski oddział w czołówce w swoim regionie, jak i zadowolenie obsługiwanych Klientów.

Rekordowy wynik

Liczbą monitorowanych samochodów przekraczającą pół miliona, może pochwalić się zaledwie kilka firm na świecie. To efekt wielu lat pracy, ale także niezawodności oferowanego systemu, dostępności na wielu rynkach, a także obecności na giełdzie w Johanesburgu, co dla wielu klientów jest potwierdzeniem stabilności spółki.

Obecnie Cartrack oferuje swoje usługi już w ponad 24 krajach na całym świecie, włączając w to Europę, Azję i Afrykę. Rekordowy wynik komentuje Bartłomiej Dębski, Prezes Cartrack Polska - "Rzeczywiście ponad 620 000 monitorowanych samochodów, to imponujący wynik. Oznacza to, że każdego dnia na świecie instalujemy nasze systemy w ponad pół tysiącu pojazdów. To dla nas duże wyróżnienie. Zdajemy sobie sprawę, że nakłada to na nas dużą odpowiedzialność za usługę, którą świadczymy naszym Klientom.”

Plany na przyszłość

Cartrack nie zamierza się zatrzymywać. Jak pokazują analizy firm konsultingowych, rynek związany z telematyką i zarządzeniem flotami samochodowymi rośnie. Znaczny udział w tej liczbie mogą mieć kraje, takie jak Polska, Węgry czy Czechy. Dlatego też wśród najbliższych planów na przyszłość Cartrack Polska znajdują się dynamiczna ekspansja na kraje Europy Centralnej i Wschodniej.

źródlo:

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | monitoring | gps Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Gdyby pomyśleć o najlepszych prezentach dla kierowcy, koniecznie należałoby wymienić uniwersalnego asystenta kierowcy. Nawigacja, rejestrator, antyradar i kamera cofania bez kabli? Brzmi ciekawie. A co, jeśli dodamy, że to wszystko znajdziemy w jednym urządzeniu? - to idealny wybór dla kierowców. NavRoad UNI, bo o nim właśnie mowa, to pierwszy w Polsce asystent kierowcy.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 191

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)