REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-04-13 12:39 | Telefony | bzwbk | psp | nfc | blik
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

BZ WBK - zakupy BLIK-iem w jednym kliknięciu

Klienci Banku Zachodniego WBK mogą już płacić BLIKIEM błyskawicznie. BZ WBK wdrożył wygodną i bezpieczną metodę „jednego kliknięcia” przy płatnościach BLIKIEM, udostępnioną przez Polski Standard Płatności.

Rozwój BLIKA w oparciu o metodę „jednego kliknięcia” zdecydowanie skraca i ułatwia płatności w internecie. Przy pierwszej transakcji BLIKIEM dostajemy możliwość zapamiętania danego sklepu, dzięki czemu podczas kolejnych transakcji wystarczy, że potwierdzimy operację na naszym smartfonie - już bez wpisywania kodu BLIK. Aby zapewnić gwarancję pełnego bezpieczeństwa każda transakcja BLIKIEM potwierdzana jest hasłem w aplikacji BZWBK24 mobile.

Polski Standard Płatności, operator systemu BLIK, prowadzi w tej chwili rozmowy i prace w zakresie wdrożenia metody „jednego kliknięcia” z kolejnymi bankami, firmami i sklepami internetowymi.


- Naszą ideą jest upowszechnienie BLIKA jako metody płatności pierwszego wyboru w e-commerce. Metoda „jednego kliknięcia” wpisuje się w aktualny trend w e-commerce do dokonywania jak najprostszych i najszybszych płatności. W szczególności silna i wygodna autoryzacja w BLIKU daje szerokie możliwości obsługi płatności, mówi Dariusz Mazurkiewicz, wiceprezes Polskiego Standardu Płatności.

- Bank Zachodni WBK jest aktywnie zaangażowany w rozwój BLIKA od samego początku jego istnienia. Już w obecnej formie płatności BLIK doskonale sprawdzają się w środowisku e-commerce. Jest to metoda płatności która oferuje wyjątkową wygodę i bezpieczeństwo w porównaniu do innych dostępnych na rynku rozwiązań. Liczę na to, że wprowadzenie funkcjonalności OneClick jeszcze bardziej podniesie popularność BLIKA wśród klientów, mówi Tomasz Niewiedział, dyrektor Obszaru Bankowości Multikanałowej Banku Zachodniego WBK.

źródło: PSP

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | bzwbk | psp | nfc | blik Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 17

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)