REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-09-21 08:18 | PDA & Navi | bloody | gadgety | akcesoria
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Bloody B2278 - jedna z najszybszych klawiatur na świecie

Bloody, producent sprzętu komputerowego, poszerzył ofertę o nowy model hybrydowej klawiatury gamingowej – B2278. Urządzenie to dołącza do rodziny najszybszych klawiatur świata, wyposażonych w innowacyjne przełączniki optyczne Light Strike. Klawiatura B2278 została stworzona z myślą o graczach, dla których nowoczesna technologia, design i wytrzymałość sprzętu są równie ważne co przystępna cena.

Bloody B2278
Bloody B2278

B2278 to pełnowymiarowa klawiatura o minimalistycznym designie i wyprofilowanych klawiszach. To pierwszy produkt w serii, oferujący podświetlenie zarówno klawiszy, jak i krawędzi obudowy. Natężenie czerwonego światła można regulować lub wyłączyć całkowicie. Producent, dbając o optymalne ułożenie klawiatury na biurku, pokrył dwie szerokie nóżki warstwą silikonu, która gwarantuje stabilizację sprzętu.

Bloody B2278
Bloody B2278
Sygnał z przełącznika optycznego Light Strike dociera do komputera nawet 150 razy szybciej niż z klasycznego przełącznika mechanicznego. Dzięki wykorzystaniu promieni podczerwieni, udało się zredukować do minimum opóźnienie w komunikacji klawiatura-komputer. Z 30 milisekund w przypadku standardowych klawiaturach mechanicznych do 0,2 milisekundy w klawiaturze Bloody. Sama konstrukcja przełączników Light Strike wpływa pozytywnie na prędkość ich działania. Klawisze optyczne aktywują się szybciej. Wystarczy 1,5 milimetra nacisku. To o 30% krócej niż w przypadku klasycznych rozwiązań z użyciem metalowych przełączników mechanicznych, które aktywują się po 2,2 milimetra. Znacząco skraca to czas pomiędzy reakcją gracza a działaniem bohatera w wirtualnym świecie i daje widoczną przewagę nad przeciwnikiem.

W klawiaturze B2278 zastosowano aż osiem optycznych przełączników Light Strike. Umieszczono je pod najważniejszymi dla graczy klawiszami: Q, W, E, R, A, S, D, F. Gwarantuje to bezkonkurencyjne osiągi w grach akcji. Dodatkowo, dla poprawy kontroli klawisze te wykonano z antypoślizgowego silikonu. Anti-ghosting w trybie „Game Mode” dba by komputer poprawnie odczytywał wciśnięcie nawet 13 klawiszy jednocześnie. W czasie działania trybu komputer ignoruje przycisk Windows.

Bloody B2278
Bloody B2278

Producent zapewniana o żywotności przełączników na poziomie 100 milionów wciśnięć. Wszystko za sprawą unikatowej budowy o zwiększonej odporności na zakurzenie oraz zawilgocenie. Co więcej, B2278 jest zabezpieczona przed zalaniem na dwa sposoby. Cała elektronika pokryta jest wodoodporną warstwą, a wewnątrz klawiatury znajduje się system rynienek odprowadzający ciecz na zewnątrz. Dołączone do klawiatury oprogramowanie Super Combo pozwala na tworzenie i zapisywanie profili użytkowników. Umożliwia również tworzenie własnych makr i edycję już istniejących.

Klawiatura Bloody B2278 jest dostępna w sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym w cenie już od 109 złotych.

źródło: Bloody

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | bloody | gadgety | akcesoria Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 15

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)