REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-03-29 14:32 | Telefony | psp | blik | nfc
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

BLIK - płatności jednym kliknięciem na Ravelo.pl z 30 zł rabatu

Ravelo.pl jest pierwszą księgarnią internetową, która wdrożyła i udostępniła klientom najnowszą formę błyskawicznych płatności BLIKA na zasadzie jednego kliknięcia. Dzięki temu proces płatności przebiega jeszcze szybciej.


Metoda „jednego kliknięcia” to nowa usługa, pozwalająca klientowi na powiązanie urządzenia mobilnego ze sklepem i swoją mobilną aplikacją bankową. Przy dokonywaniu płatności BLIKEM w sklepie internetowym klient dostaje zaproszenie do zapamiętania sklepu. Dzięki temu następnym razem, przy dokonywaniu płatności BLIKIEM w tym samym sklepie, wystarczy wybrać BLIKA i zatwierdzić płatność w aplikacji mobilnej banku w swoim telefonie. Niezależnie od tego każda transakcja wymaga autoryzacji kodem PIN w aplikacji mobilnej banku.


- Od początku istnienia Ravelo.pl stawiamy na innowacje, a zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. To oni głosują swoim portfelem na sklepy, które spełniają ich oczekiwania. Dlatego cieszymy się, że to właśnie nasza księgarnia mogła udostępnić naszym klientom jako pierwsza tę wyjątkowo wygodną i prostą formę płatności, jaką jest tzw. One-Click BLIKA - mówi Dorota Bachman, Prezes Zarządu Ravelo.

Współpraca z Ravelo.pl doskonale wpisuje się w strategię BLIKA, polegającą na dostarczaniu najszybszej, wygodnej i przede wszystkim bezpiecznej metody płatności w ecommerce. Prostota Plus silna, mobilna autoryzacja dają możliwość szerokiej obsługi płatności w modelu tzw. One-Clicka, dostępnej w ofercie wszystkich krajowych agentów rozliczających transakcje w internecie - mówi Dariusz Mazurkiewicz, wiceprezes Polskiego Standardu Płatności, operatora systemu BLIK.

Aby zachęcić do korzystania z One Clicka Polski Standard Płatności wspólnie z Ravelo.pl uruchomił 29 marca atrakcyjną akcję promocyjną pod hasłem „ Poczuj wygodę zakupów z BLIKIEM i zgarnij nawet 30 złotych rabatu”. Za dowolne zakupy BLIKIEM na Ravelo.pl za co najmniej 49 złotych można otrzymać 10 złotych rabatu, za zakupy za minimum 99 złotych 20 złotych, a za zakupy za co najmniej 149 złotych, dostaniemy zniżkę w wysokości 30 złotych . promocja potrwa do 30 sierpnia.

Regulamin promocji dostępny jest pod linkiem:

http://www.blikmobile.pl/promocje/ravelowygodazakupow/regulamin.pdf

źródło: PSP

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | psp | blik | nfc Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 203

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)