REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2013-05-16 07:29 | PDA & Navi | komunikator | blackberry
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

BlackBerry Enterprise IM 3.0: komunikator na platformie BlackBerry 10

Firma Blackberry przedstawiła BlackBerry Enterprise Instant Messaging (Enterprise IM) 3.0. Jest to bezpłatna aktualizacja firmowego rozwiązania do przesyłania wiadomości w przedsiębiorstwach. Klienci mający smartfony BlackBerry 10 mogą dzięki niej bezpiecznie porozumiewać się przy użyciu rozwiązań Microsoft Lync, Microsoft Office Communication Server i IBM Lotus Sametime.

BlackBerry Enterprise IM 3.0 działa z wersją 10.1 BlackBerry Enterprise Service 10 — wieloplatformowego rozwiązania BlackBerry do zarządzania mobilnością w przedsiębiorstwie (EMM) oraz smartfonami BlackBerry 10. Rozwiązanie to chroni komunikację w ramach systemów Microsoft Lync, Microsoft Office Communication Server i IBM Lotus, zapewniając szyfrowanie danych na każdym etapie. Dzięki optymalizacji komunikacji i współpracy klienci z sektora przedsiębiorstw mogą pracować skuteczniej przy użyciu urządzenia mobilnego. Aplikacja kliencka obsługuje informacje o dostępności, czat dwu- i wieloosobowy w czasie rzeczywistym, możliwość aktualizacji profilu i zmian statusów użytkownika, a także natychmiastowe przełączanie czatu tekstowego na połączenie głosowe. Wiadomości są dla wygody użytkowników integrowane z funkcją BlackBerry Hub, a rozwiązanie umożliwia oddzielenie służbowych komunikatorów od osobistych aplikacji i materiałów przy użyciu funkcji BlackBerry Balance.

Rozwiązanie BlackBerry Enterprise IM 3.0 jest dostępne już teraz bezpłatnie dla użytkowników wersji 10.1 rozwiązania BlackBerry Enterprise Service 10 i smartfonów BlackBerry 10. Można je pobrać pod adresem https://swdownloads.blackberry.com/Downloads/entry.do?code=D47BF0AF618A3523A226ED7CADA85CE3 Obsługiwane są systemy komunikacji Microsoft Lync 2010 i 2013, Microsoft Office Communication Server 2007 R2 oraz IBM Lotus Sametime 8.5 and 8.5.2.

źródło: BlackBerry

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | komunikator | blackberry Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
HMD Global - Twoim zdaniem kontynuuje tradycje marki Nokia?

Tak
Tak, ale tylko trochę
Nie
Nie znam telefonów tej firmy


WynikiAnkiety

Głosów 53

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)