REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2009-03-17 08:41 | Telefony | tak-tak | pre-paid
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 15

Billing online w ERA Tak Tak

Era w centrum zarządzania kontem Era Tak Tak udostępniła użytkownikom możliwość oglądania billingu online. Usługa jest dostępna poprzez stronę www.itaktak.pl (ostatnia pozycja w menu "Usługi").

Posiadacze Tak Tak-ów mogą logować się na stronie, wprowadzając numer telefonu, następnie specjalny EraKod (standardowo 4 ostatnie cyfry kodu PUK) oraz jednorazowe hasło, które po prawidłowym wpisaniu EraKodu, wysyłane jest SMS-em. Serwis jest bezpłatny

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.185 (głosy: 357)
Tagi: | tak-tak | pre-paid Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 15
Komentarze: 15 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimMessiah
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.04 15:52 Odpowiedz
To ma byc biling tylko z przed 30 dni w play jest z całego roku WTF??
Anonimoboski
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.11.07 21:39 Odpowiedz
Niewiem ale w Heyah nie mozna zdobić tego bilingu on-line Podobno maja jakieś problemy z heyah bilingów nie pokazuja . Prosze spróbujcie od siebie i napiszcie czy sie myle Ewent jak taki biling online zdobic Pozdr
Anonimjanek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.01.06 01:53
w takim razie obejrzyj to : http://movie1.search.biglobe.ne.jp/video/watch/1396ab483d593261 tam wyraźnie pokazują jak zobaczyć biling
Anonimbruno
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.18 16:05 Odpowiedz
A przez jaki okres zapisywane są dane z billingów w TT?
Anonimmaki
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.17 22:29 Odpowiedz
Tak czy owak mozliwosc kontrolowania swoich polaczen jak i smsow o kazdej porze dnia i nocy jest bardzo dobra. Widac ze stopniowo udoskonalaja caly system i dobrze.
Anonimrogmaniek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.17 19:17 Odpowiedz
lamus: Tak oczywiście... Tylko pewnie tak, że po każdej sesji, zapisywać sobie może, np. na karteczce i odliczać ilość pozostałych danych z pakietu, teraz nazywającym się Blueconnect 5MB?! I może jeszcze czekać,edy system to wszystko odliczy, bo może dopiero na drugi dzień rano wszystko się unormuje?! A do tego trzeba ciągle kontrolować stan konta głównego, bo jak się pakiet skończy, to wiadomo... Rzeczywiście szybko i prosto...
Anonimlamus
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.17 18:27 Odpowiedz
Przecież macie liczniki GPRS w telefonach zawsze można sprawdzić czy nie oszukują
Anonimrogmaniek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.17 18:08 Odpowiedz
Fajnie, że freszcie wprowadzili ten biling. Rzeczywiście, wg mnie, jest coś na rzeczy, że w TT i Heyah, biling nie pokazuje przesłanych i odebranych danych, jeśli korzystamy z neta. W Eruni TT jestem od września 2005r. i co najmniej 3 razy miałem problemy z pakietem Omnix Max. Głównie chodziło o to, że po wyłączeniu tego pakietu, system w następnym cyklu rozliczeniowym, sam sobie aktywował ten pakiet ponownie he he! A czy dane są rozliczane odpowiednio, to nie wiem. A dlaczego- bo nie ma żadnej możliwości sprawdzenia tego, nawet krótkim kodem, co dla mnie jest śmieszne! A oferta TT jaka jest, to widać. Tak, że dalej siedzę w taryfie Happy. Chyba nie muszę wymieniać jej zalet, w porównaniu do nowego, gorszego TT. Ale wizja rebranding'u robi swoje i jeśli w ciągu kilkunastu dni nie odpowiedzą na ofertę Play Fresh, to drugi numer PTC przenoszę do P4. I pewnie zostanie Syfplus i Play Karta, która w końcu jest tak dobra, że aż grzechu warta! A pomyśleć, że to była kiedyś Era Moja, a teraz już na ten ohydny róż na ulotkach czy bilbordach, nie mogę już patrzeć!
Anonimandeneo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.17 17:25 Odpowiedz
Era Non stop źle rozlicza GPRS pakiety , jak i okrada ludzi an aplikacji era gg
Anonimzoro
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.17 13:30 Odpowiedz
na innym portalu rozsądnie napisali, że zapewne serwis będzie rozbudowywany, ty wolisz od razu szukać oszustwa... Czasami jest tak , że opy wporwadzając coś nowego tylko się narażają, zawsze ktoś się przyczepi, może lepiej żeby nic nie zmieniali?
AnonimLuki
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.17 13:03 Odpowiedz
Zwróćcie uwagę, że nie ma w tym bilingu rozliczenia internetu (w heyah również) Czemu ?? Odpowiedź jest prosta bo system źle rozlicza dane na niekorzyść klientów...
Anonimkolos
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.17 12:18 Odpowiedz
Fajnie ze to zorbili. Prepaid z orange juz to ma dawno i zawsze mi sie to podobalo
Anonimmathieu
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.17 11:54 Odpowiedz
I fajnie, kolejne ułatwienie. Może początkowo są jakieś maleńkie problemy techniczne i dlatego w firefoxie coś się krzaczy? ewentualnie wina przeglądarki
AnonimLuke
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.17 11:38 Odpowiedz
Dobry pomysł, szkoda że w simplusie w E-Bok tego jeszcze niema...
Anonimmm
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.17 11:41
W Firefox billingi nie sa poprawnie wyswietlane.