REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2014-08-13 09:27 | Telefony | mPay | NFC
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Bilet MPK w komórce: mPay rozbudowuje ofertę płatności mobilnych w Częstochowie

11 sierpnia br. firma mPay S.A., operator płatności mobilnych, rozszerzyła swoją ofertę w obrębie Częstochowy. Od tej pory zarówno bilety parkingowe jak i bilety komunikacji miejskiej będzie można kupić za pośrednictwem wszystkich telefonów komórkowych.

mPay w swojej ofercie dla mieszkańców Częstochowy przygotował możliwość kupna m.in. biletów miejskich oraz podmiejskich. Usługa dostępna jest dla każdego modelu telefonu i nie wymaga instalowania żadnych dodatkowych aplikacji, ani połączenia z internetem. Aby skorzystać z możliwości kupna elektronicznych biletów wystarczy zarejestrować się w systemie mPay za pośrednictwem bezpłatnego numeru telefonu *145#. Bilety kupowane za pomocą systemu mPay nie różnią się cenowo od tych nabywanych w tradycyjny sposób.

Bardzo cieszy mnie fakt, że mieszkańcy kolejnych miast mogą obecnie płacić za parkowanie czy za bilety komunikacji miejskiej przy pomocy telefonu komórkowego, gdyż taka płatność jest wygodna i prosta. Mieszkańcy Częstochowy nie muszą już szukać kiosku, by nabyć bilety komunikacji miejskiej. Dostęp do nowych technologii stał się nową rzeczywistością, a płatności mobilne wygodnym standardem.” – powiedział Jacek Bykowski, prezes zarządu mPay S.A.

Jestem przekonany, że mieszkańcy Częstochowy docenią udogodnienia, jakie dają nowoczesne technologie, które stają się standardem w naszym codziennym życiu, pozwalając na używanie telefonu zamiast gotówki i portfela." – dodał Andrzej Okoń dyrektor marketingu mPay SA.

Sieć akceptacji płatności za bilety komunikacji publicznej oraz płatności za parkowanie rozwija się dynamicznie. Sprzedaż biletów komunikacji miejskiej jest już dostępna w 15 miastach takich jak: Warszawa, Lublin, Białystok, Kraków, Inowrocław, Włocławek, Ostrołęka, Radom, Poznań, Przemyśl, Kraśnik, Łódź, Rzeszów, Głogów, Zduńska Wola oraz u przewoźnika kolejowego - w Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ponadto aż 15 miast jest objętych usługą płatności mobilnych za parkowanie i są to: Łódź, Bydgoszcz, Częstochowa, Grudziądz, Kielce, Krosno, Nysa, Ostrów Wielkopolski, Poznań, Głogów, Słupsk, Wałbrzych, Ostrołęka, Wrocław, Pabianice.

źródło: mPay

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | mPay | NFC Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 4

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)