REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-08-31 14:58 | Rynek | avaya | internet
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Avaya z chmurami EMC i VMware

Firma Avaya zapowiedziała dziś nową rodzinę chmurowych rozwiązań, które pomogą klientom przyspieszyć wdrożenia Avaya Collaborative Cloud. Rozwiązania określane mianem Avaya Collaboration Pod będą wykorzystywać kluczowe komponenty firm Avaya, EMC i VMware. Uprości to instalację oraz bieżącą obsługę środowisk komunikacji i współpracy w czasie rzeczywistym.

Avaya Collaborative Cloud to platforma, która umożliwia firmom, organizacjom i partnerom używanie, budowanie, dostarczanie i ulepszanie chmurowych rozwiązań do komunikacji i współpracy.

Rozwiązania Avaya Collaboration Pod, oparte na technologiach firm Avaya, EMC i VMware, zaoferują zwirtualizowaną pamięć masową, moc obliczeniową oraz łączność sieciową. Będą one zoptymalizowane pod kątem współpracy oraz innych aplikacji, takich jak VDI. Rozwiązania będą obejmować macierze pamięciowe firmy EMC, oprogramowanie VMware vCenter™ i VMware View® firmy VMware, a także aplikacje sieciowe, administracyjne i komunikacyjne oraz integracyjne firmy Avaya. Zapewnią też w pełni zintegrowane zarządzanie, koordynację i wsparcie techniczne. Dzięki tym rozwiązaniom Firmy będą mogły używać wspólnego interfejsu do zarządzania wszystkimi komponentami — od aplikacji do urządzeń sieciowych.

Rozwiązania Avaya Collaboration Pod będą dostępne w kilku gotowych konfiguracjach dostosowanych do różnych potrzeb biznesowych. Każdy pakiet będzie również obejmował Avaya Virtual Services Platform (VSP) 7000, energooszczędny i zajmujący niewiele miejsca przełącznik ethernetowy typu top-of-rack. Zaprojektowano go z myślą o zwirtualizowanych usługach i środowiskach bezstratnych. Szereg zapowiedzianych osobno ulepszeń VSP 7000 zapewni nowy poziom wydajności aplikacji w centrach danych i przyspieszy wdrażanie nowych aplikacji chmurowych.

Rozwiązania Avaya Collaboration Pod zapewnią szybszy zwrot z inwestycji mniejszym dostawcom usług, którzy chcą usprawnić dostarczanie infrastruktury jako usługi (IaaS) lub komunikacji jako usługi (CaaS).

źródło: Avaya

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | avaya | internet Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 3

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)