REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2013-10-16 07:46 | PDA & Navi | software | avaya | youtube
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Avaya IP Office 9.0 dla firm średniej wielkości (wideo)

Avaya zaprezentowała rozwiązanie zaprojektowane pod kątem współpracy i komunikacji w firmach średniej wielkości. Rozwiązanie opiera się na platformie Avaya IP Office 9.0, która cechuje się dużą elastycznością, a konfiguracja systemu dla 2000 użytkowników końcowych zajmuje nie więcej niż godzinę.

Dzisiejsza premiera to część inwestycji o wartości 2,5 miliarda dolarów, które Avaya wydała na przekształcenie się z firmy telekomunikacyjnej na dostawcę rozwiązań software’owych, które umożliwiają współpracę i komunikację, które są otwarte, mobilne i dostępne w chmurze.

Oprogramowanie Avaya IP Office, które posiada już 12 milionów użytkowników na całym świecie, oferuje średniej wielkości firmom ekonomiczną, zaawansowaną platformę, zapewniając najniższy łączny koszt użytkowania (o 30% niższy) spośród wszystkich porównywalnych rozwiązań na rynku. Avaya IP Office, dzięki płynnej integracji z istniejącymi aplikacjami, oferuje użytkownikom końcowym komunikację głosową i wideo, pełną mobilność oraz bezpieczną współpracę na każdym urządzeniu wybranym przez użytkownika.

Avaya IP Office 9.0 oferuje:

  • Większą prostotę i skalowalność. Oprogramowanie Avaya IP Office 9.0 łatwo i ekonomicznie skaluje się do 2000 użytkowników (poprzednio 1000) w 32 lokalizacjach, zapewniając wyjątkową wartość i niskie łączne koszty użytkowania.
  • Wirtualizację. IP Office 9.0 zawiera zwirtualizowane oprogramowanie działające na VMware vSphere 4.x lub 5.x. IP Office może teraz działać na maszynie wirtualnej, na dedykowanym serwerze albo w ich kombinacji, co zwiększa elastyczność, jednocześnie pozwalając klientom dopasować metodę wdrożenia do ich planów i celów infrastrukturalnych.
  • Uproszczone zarządzanie. IP Office Web Manager for Server Edition zapewnia skonsolidowany widok administracyjny rozwiązania IP Office obejmującego wiele lokalizacji; wystarczy jednorazowe zalogowanie się pod jednym adresem URL. Web Manager zapewnia dostęp do różnych rodzajów serwerów, a także zarządzanie użytkownikami w skali całego rozwiązania. Upraszcza to zarządzanie, a jednocześnie zmniejsza koszty administracyjne.
  • Obsługę oddziałów przedsiębiorstw. IP Office 9.0 zapewnia ekonomiczne opcje wdrożeń w oddziałach przedsiębiorstw: autonomiczne, niezależne lub połączone z siecią Avaya Aura w trybie rozproszonym i scentralizowanym, zarządzane przez Avaya Aura System Manager.

Rozwiązania Avaya do współpracy w przedsiębiorstwach średniej wielkości składają się na jedną z najbardziej kompletnych ofert w tym segmencie rynku. Oprogramowanie Avaya IP Office można rozbudować o następujące elementy:

  • Avaya Video Collaboration Solution for IP Office to niedrogi pakiet, który łączy współpracę wideo z wykorzystaniem komputerów biurkowych, urządzeń mobilnych i pokojowych systemów HD.
  • Przełączniki ethernetowe Avaya oferują unikalne funkcje zautomatyzowanej konfiguracji i wymiany, które ułatwiają dodawanie szybkiej i bezpiecznej łączności sieciowej do rozwiązań Avaya dla sektora średnich firm za cenę niższą, niż porównywalne rozwiązania innych producentów.
  • Avaya Session Border Controller zapewnia kompleksowe, niedrogie zabezpieczenia do komunikacji zunifikowanej i współpracy w średnich przedsiębiorstwach, w tym bezpieczną łączność zdalną bez korzystania z połączeń VPN.

Rozwiązanie Avaya IP Office do współpracy w przedsiębiorstwach średniej wielkości obsługuje najszerszą gamę punktów końcowych — telefony analogowe, cyfrowe, IP i programowe; komputery PC i Mac; smartfony oraz tablety z systemami Android i iOS.

Rozwiązanie Avaya IP Office jest obecnie dostępne u dystrybutorów zrzeszonych w programie Avaya Connect.

źródlo: Avaya

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | software | avaya | youtube Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 23

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)