REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-08-09 09:49 | PDA & Navi | avaya | rynek | ios | aplikacja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3

Avaya Aura Conferencing ułatwia współpracę

Firma Avaya zapowiedziała kolejne rozwiązanie do współpracy biznesowej – Avaya Aura Conferencing 7.0, najnowszą wersję wielokanałowego rozwiązania konferencyjnego. Firma poinformowała również o dostępności aplikacji Avaya Flare Experience dla urządzeń Apple iPad oraz komputerów PC i laptopów z Microsoft Windows, a także nowej wersji platformy Unified Communication Avaya Aura oraz Avaya Communication Server 1000 (CS1000).

Rozwiązanie Avaya Aura Conferencing 7.0 umożliwia ujednoliconą współpracę głosową i internetową z dowolnego miejsca z wykorzystaniem stacjonarnych komputerów Mac lub PC, tabletów i smartfonów. Dzięki otwartej, opartej na standardach SIP architekturze platformy Avaya Aura 6.2 rozwiązanie Avaya Aura Conferencing 7.0 zapewnia przedsiębiorstwom wysoką wydajność, skalowalność oraz wysoki stopień bezpieczeństwa, a zarazem elastyczność niezbędną dla mobilnej współpracy, również w kontekście BYOD. Nowe rozwiązanie do współpracy zapewnia wiele korzyści dla użytkowników końcowych oraz biznesu, m.in.:

  • Ujednolicony, intuicyjny interfejs użytkownika Avaya Flare Experience na tabletach Apple iPad oraz komputerach stacjonarnych i przenośnych z systemem Microsoft Windows. Aplikacja obsługuje wielokonałową współpracę i komunikację, transmisję głosu, udostępnianie dokumentów, wysyłanie wiadomości tekstowych i instant messaging/ funkcje dostępności, pocztę e-mail oraz połączone firmowe i osobiste książki telefoniczne.
  • Kliencki program Collaboration Agent, który nie wymaga instalacji, umożliwia użytkownikom uczestnictwo w konferencji z wykorzystaniem dowolnej przeglądarki internetowej albo iPhone’a i współpracuje z klientami Avaya Flare Experience w iPadach i urządzeniach z systemem operacyjnym Windows.
  • Wsparcie wizualne i kontekstowe, które pomaga wyeliminować większość albo wszystkie typowe problemy tradycyjnych sesji konferencyjnych, takich jak zapowiadanie lub identyfikowanie uczestników, szumy tła, identyfikowanie mówiącego itd.
  • Duża skalowalność – obsługa do 7500 aktywnych sesji konferencyjnych między pracownikami znajdującymi się w praktycznie dowolnym miejscu pozwala wyeliminować lub ograniczyć koszty usług zewnętrznych.
  • Rozproszona, otwarta i „inteligentna” architektura, która ogranicza i kontroluje zużycie pasma oraz adaptuje się do bieżących potrzeb, aby nie obciążać nadmiernie sieci i budżetu.

Rozwiązanie jest obsługiwane przez najnowszą wersję Avaya Aura (6.2) i może łączyć się albo z Avaya Aura Communication Manager, albo z systemami Avaya CS 1000.

Użytkownicy Avaya CS 1000 mogą nabyć Collaboration Pack, jednoserwerowe rozwiązanie oparte na Avaya Aura, które oferuje funkcje SIP oraz obsługę mobilnych użytkowników. Rozwiązanie Collaboration Pack teraz obejmuje oprogramowanie Avaya Flare Communicator oraz Avaya one-X® Mobile SIP dla iOS.

źródło: Avaya

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.665 (głosy: 3)
Tagi: | avaya | rynek | ios | aplikacja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3
Komentarze: 3 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

PoldiPoldi
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 523
Zarejestrowany:
2012-07-16 16:36:44
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.08.09 11:27 Odpowiedz
Nie używam.Pierwszy raz o tym słyszę.
ferdarferdar
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 2102
Zarejestrowany:
2009-04-06 19:08:44
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.08.09 10:23 Odpowiedz
Avayaj to się dzieje mi wystarcza komunikator na S
BlomBlom
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3226
Zarejestrowany:
2010-08-18 12:07:44
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.08.10 23:56
tylko, że komunikator na S ma małe zastosowanie do biznesu.

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 17

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)