REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-05-11 12:58 | PDA & Navi | automapa | nawigacja | android
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 4

AutoRadar w AutoMapie dla systemu Android dostępny bez licencji

Producenci AutoMapy udostępnili nową wersję swojego programu dla systemu Android pozwalającą na korzystanie z AutoRadaru przez wszystkich kierowców.


Wraz z najnowszą wersją AutoMapy dla systemu Android z AutoRadaru, czyli narzędzia służącemu wymianie informacji drogowych m.in o punktach kontroli, radarach czy wypadkach, korzystać mogą wszyscy kierowcy - również ci, którzy nie byli do tej pory użytkownikami AutoMapy, jak również osoby, które w tej chwili nie posiadają aktywnej licencji czasowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma potrzeby uruchamiania dodatkowych programów, a użytkownicy uzyskują dostęp zarówno do aktualnych danych o sytuacji na drodze, jak i do mapy, na której zdarzenia te są wizualizowane.

AutoRadar Android
AutoRadar Android

Pobierając AutoMapę po raz pierwszy, każdy użytkownik otrzymuje dostęp do bezpłatnego, 7-dniowego okresu testowego, podczas którego może zapoznać się ze wszystkimi możliwościami AutoMapy i AutoRadaru. Po zakończeniu testów, użytkownicy nadal mogą korzystać ze wszystkich możliwości AutoRadaru - nawet, jeśli nie posiadają licencji. Dzięki temu mogą ostrzegać i być ostrzeganym przez innych, a z AutoMapy skorzystać wykupując licencję czasową, lub skorzystać z oferty abonamentowej Orange lub Play” - powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy.

Najnowsza aktualizacja AutoMapy 4.4 dla systemu Android przynosi również wiele zmian jeszcze bardziej ułatwiających korzystanie z nawigacji, w tym prezentację w menu kontekstowym współrzędnych geograficznych wybranego miejsca czy możliwość automatycznego włączania zapisu śladu GPS.

Aktualizacja programu dostępna jest dla wszystkich dotychczasowych i nowych użytkowników jak zwykle bezpłatnie. Program można pobrać bezpośrednio z Google Play oraz z naszych stron, gdzie znajduje się pełna lista zmian.

źródło: AutoMapa

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | automapa | nawigacja | android Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 4
Komentarze: 4 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

swenswen
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 448
Zarejestrowany:
2014-01-14 11:33:26
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.12 20:07 Odpowiedz
Powinni podać jeszcze link do ściągnięcia pirackiej wersji aplikacji. Przez tyle lat nie potrafili ukrócić procederu instalowania pirackich licencji to teraz mają. Jakoś NaviExpert i inne płatne nie kwękają że nie mają wieloletnich stałych klientów.
Anonimqmksmoli
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.12 08:33 Odpowiedz
Google Maps + Yanosik i jest ok. Po co płatna licencja? Kiedyś była ok, ale ceny nie dla przeciętnego kierowcy. Tak samo jak wersje sprzętowe Yanosika (abonament na transfer).
AnonimSM
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.11 17:26 Odpowiedz
Sama AutoMapa to dobry produkt ale oni zawsze są krok do tyłu. Najpierw uparcie wspierali Windows gdy cala Polska chciała Androida. Potem nie potrafili bardzo długo zintegrować Radaru z Mapą. A teraz gdy jest to produkt nr3? 4? Na rynku poszli po rozum do głowy i pozwolili bezpłatnie korzystać s tej funkcji. Szok. Zeby to istniało i konkurowalo z Yanosikiem czy Ryskiem to trzeba dać program premiowy i za przejechanie kilometry i zgłoszenia zaoferować bezpłatny lub tańszy zakup licencji AM.
AnonimAM
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.11 14:33 Odpowiedz
Tonący brzytwy się chwyta...

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 11

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)