REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2016-09-05 14:11 | PDA & Navi | automapa | nawigacja | ios
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

AutoMapa iOS 6.0. AutoRadar na pokładzie

System wymiany informacji drogowej AutoRadar, nowa kolorystyka map, funkcja Komiwojażera i obsługa radarów odcinkowych. Nowa AutoMapa iOS już do pobrania w AppStore


Producenci AutoMapy udostępnili w AppStore największą i najważniejszą tegoroczną aktualizacją AutoMapy.

Od dziś, wszyscy korzystający z AutoMapy na iPhone i iPadach otrzymali dostęp do do AutoRadaru - narzędzia dla kierowców, które służy wymianie informacji drogowych. Dzięki niemu użytkownicy AutoMapy mogą przekazywać informacje m.in o tym, gdzie znajduje się kontrola drogowa, gdzie zwolnić, aby nie zapłacić mandatu a także poinformować innych o wypadkach i fotoradarach.

Co ważne, AutoRadar działa niezależnie od posiadanej licencji. Dlatego również użytkownicy, którzy aktualnie nie posiadają wykupionej licencji czasowej, mogą korzystać ze wszystkich funkcji AutoRadaru. Włącznie z ostrzeganiem i dostępem do mapy.

Na krajowych drogach działa w chwili obecnej ponad 16 Odcinkowych Pomiarów Prędkości, na których kierowca musi utrzymywać dozwoloną prawem prędkość. Docelowo pomiary takie będą funkcjonować w 29 lokalizacjach na terenie całego kraju. Najnowsza wersja AutoMapy przypomina kierowcom o takich miejscach oraz pokazuje, z jaką aktualną średnią prędkością pokonują taki odcinek.

AutoMapa iOS 6.0 to również nowości w nawigacji. Najnowsza wersja programu udostępnia funkcję Komiwojażera, dzięki której AutoMapa sama ustawi kolejność przejazdu przez punkty pośrednie w taki sposób, aby trasa była jak najszybsza a jej pokonanie najbardziej efektywne. Rozwiązanie to szczególnie docenią kurierzy i handlowcy, którzy każdego dnia muszą pojawić się w wielu miejscach. Teraz zrobią to jeszcze szybciej, niż dotychczas.

Nowa wersja AutoMapy dla systemu iOS to również duże zmiany wizualne. Nowa kolorystyka map, dostępna zarówno w trybie dziennym jak i nocnym, jeszcze bardziej poprawia czytelność aplikacji. Dodatkowo, w programie został rozbudowany katalog nowych ikon POI HD (w wysokiej rozdzielczości), które zawierają m.in logotypy operatorów stacji benzynowych.

Aktualizacja AutoMapy dostępna jest jak zwykle bezpłatnie. Pobrać ją mogą zarówno dotychczasowi, jak i nowi użytkownicy bezpośrednio z AppStore.

źródło: AutoMapa

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | automapa | nawigacja | ios Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 6

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)