REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2016-05-12 18:31 | PDA & Navi | automapa | nawigacja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

AutoMapa: 10 lat współpracy z Krzysztofem Hołowczycem

Dekadę temu ambasadorem AutoMapy i jednocześnie pilotem polskich kierowców został najbardziej utytułowany polski rajdowiec - Krzysztof Hołowczyc.

Od 10 lat polscy kierowcy każdego dnia słyszą znane powitanie: „Witam w systemie nawigacyjnym AutoMapa, ze mną na pewno dojedziecie do celu. Krzysztof Hołowczyc”.

Współpraca z Krzysztofem Hołowczycem jest jedną z najdłuższych w historii polskich kontraktów reklamowych. Krzysztof Hołowczyc stał się symbolem AutoMapy. Jest jednoznacznie kojarzony z najpopularniejszą polską aplikacją nawigacyjną. W naturalny sposób stał się pilotem dla milionów polskich kierowców, którzy często zwracają się do niego podczas jazdy komentując wydawane przez niego komunikaty nawigacyjne.

„- Na polskim rynku niewielu jest celebrytów oraz marek trwale spiętych ze sobą. Najdłuższy kontrakt to oczywiście ING i Marek Kondrat, ale tylko chwilkę krócej AutoMapa współpracuje z Krzysztofem Hołowczycem. Czy te wyjątki pokazują, że taka długoletnia współpraca ma sens? A może lepiej, gdy są to kontrakty incydentalne? To oczywiście kwestia strategicznej decyzji. Jednak jeśli miałbym wartościować tego typu kontrakty, to jestem zwolennikiem tych długoterminowych. Korzyści dla obydwu stroną wydają się oczywiste - spokojnie i systematycznie zwiększana rozpoznawalność, skuteczniejsza budowa wizerunku i najważniejsze - strategiczność. Nie umiem sobie wyobrazić AutoMapy bez głosowych wskazówek Hołowczyca, tak jak nie umiem sobie wyobrazić, żeby Hołowczyc w swoim aucie miał innego niż AutoMapę (czyli siebie) przewodnika>/i>” - ocenia Marcin Kalkhoff, BrandDoctor.pl, specjalizujący się w tworzeniu strategii marek.


Już w najbliższy weekend Krzysztof Hołowczyc zadebiutuje w Mistrzostwach Europy w Rallycross zasiadając za kierownicą Forda Fiesta ST Supercar o mocy 600 KM. Aby uczcić dekadę współpracy, auto popularnego Hołka pomalowane będzie w specjalne barwy upamiętniające współpracę z AutoMapą.

źródło: AutoMapa

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | automapa | nawigacja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 770

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)