REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-04-26 09:16 | PDA & Navi | nas | aplikacja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Asustor - skonfiguruj własne centrum monitoringu

Zintegrowany system monitoringu to tylko jeden z wielu kierunków, w jakim rozwija swoje produkty firma Asustor – producent urządzeń typu NAS. Łatwa instalacja oraz intuicyjne oprogramowanie ma zachęcić prywatnych bądź biznesowych użytkowników do samodzielnej konfiguracji takiego systemu.


Będąc użytkownikiem dysku sieciowego i po zainstalowaniu aplikacji Surveillance Center z App Central Asustor, nasz podręczny serwer może błyskawicznie przeistoczyć się w system nadzoru bezpieczeństwa, do użytku domowego lub firmie (wraz z oprogramowaniem użytkownik otrzymuje cztery darmowe licencje na kamery IP). aplikacja jest kompatybilna z popularnymi przeglądarkami internetowymi oraz urządzeniami mobilnymi, co pozwala na monitorowanie z dowolnego miejsca na ziemi.


Prosta obsługa i optymalizacja

Dużą rolę odgrywa tu również inteligentne zarządzanie dostępnymi zasobami, zapewniając bezproblemową pracę. Użytkownicy mogą wybrać odpowiednią rozdzielczość oraz liczbę kanałów, które są przeglądane, optymalizując transmisję nagrań wideo. Należy mieć na uwadze jedynie ograniczenia przepustowości posiadanej sieci.


Wsparcie dla kamer IP

Centrum Monitoringu aktualnie posiada zgodność z pokaźną listą modeli kamer IP (listę kompatybilnych urządzeń można znaleźć na stronie Asustor). Ponadto producent nieustannie aktualizuje oprogramowanie, rozszerzając zakres obsługiwanych kamer, przewidując coraz bardziej elastyczne opcje. Szybki kreator instalacji pomaga w znalezieniu kamer w naszej sieci lokalnej, zaś cały proces konfiguracji zamyka się w pięciu krótkich krokach.


Monitoring w jakości HD

Urządzenia NAS zapewnią także nadzór monitoringu w czasie rzeczywistym, poprzez nagrywanie w wysokiej rozdzielczości. Asustor, jako pierwszy na świecie wspiera lokalne wyjście HDMI. Wystarczy, aby użytkownik podłączył swój NAS do wyświetlacza HD, np. telewizora, aby natychmiast rozpocząć monitorowanie wszystkich kanałów nadzoru. Co więcej, poza równoczesnym przeglądaniem czterech kanałów nadzoru, możemy kontrolować aplikację np. za pomocą aplikacji mobilnej AiRemote.


Zwiększone bezpieczeństwo

NAS od Asustor wspiera połączenia typu HTTPS umożliwiające zalogowanie się do Centrum Monitoringu i przeglądanie nagrań kamer poprzez szyfrowane połączenia, bez względu na wykorzystywaną przeglądarkę internetową. Dzięki temu mamy gwarantowane bezpieczeństwo dostępu do naszego centrum monitoringu.


Nagrywanie i odtwarzanie

Centrum Monitoringu zapewnia wiele opcji nagrywania. Do podstawowych należy nagrywanie ręczne, zaplanowane, a także ciągłe przez całą dobę. Do bardziej zaawansowanych zaliczymy nagrywanie z czujnikiem ruchu, reagujący wyłącznie na określone zdarzenia, pozwalając zaoszczędzić przestrzeń na dysku twardym. Alternatywę stanowi wyzwalacz alarmowy, choć nic nie stoi na przeszkodzie by skorzystać jednocześnie z obu.


Mobilność to podstawa

Integracja urządzeń NAS ze środowiskiem mobilnych aplikacji, to dla Asustor jeden z ważniejszych kierunków poszerzania oferty. Dedykowana aplikacja mobilna AiSecure dostępna jest na urządzenia Android oraz iOS. Oprócz monitorowania określonych miejsc w czasie rzeczywistym aplikacja oferuje także błyskawiczne powiadomienia. Gdy wystąpi określone zdarzenie, użytkownik zostanie automatycznie zaalarmowany poprzez e-mail, SMS lub aplikację AiSecure.

Asustor

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | nas | aplikacja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 6

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)