REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2014-02-07 07:00 | Rynek | asustor | cebit2014
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

ASUSTOR na targach CeBIT 2014

Podczas targów CeBIT 2014 w Hanowerze (10-14 marca br.), ASUSTOR zaprezentuje gamę serwerów NAS, w tym urządzenia 6-, 3- oraz 2-dyskowe, a także nowe, biznesowe modele w obudowie typu rack na 7 dysków twardych. Dodatkowo, AUSTOR zapowiada premierę systemu operacyjnego ADM 2.2, a wraz z nią, szereg nowych aplikacji, funkcji oraz możliwości.


ASUSTOR Inc., jeden z czołowych i najbardziej innowacyjnych dostawców sieciowych rozwiązań do przechowywania danych, zaprezentuje podczas targów CeBIT 2014 gamę funkcjonalnych serwerów NAS – modele na sześć, trzy oraz dwa dyski, a także dedykowane dla firm, nowe modele w obudowie rack na siedem dysków. Na stoisku firmy będzie można zapoznać się także z innowacyjną platformą ASUSTOR Portal oraz najnowszą wersją systemu operacyjnego ASUSTOR Data Master (ADM) 2.2. ASUSTOR Portal integruje możliwość odtwarzania multimediów w jakości HD, przeglądania stron internetowych oraz funkcje monitoringu wizyjnego. ADM 2.2 udostępnia natomiast szereg nowych mechanizmów i funkcji.


ASUSTOR stara się zapewnić użytkownikom unikatowe i kompleksowe rozwiązania, czego dowodem jest systematyczny rozwój systemu ADM. Wśród najnowszych, zaproponowanych przez ASUSTORA innowacji, znaleźć można opcje wyboru rozdzielczości, sterowanie zasilaniem, wybór własnego tła, wygaszacz ekranu i startową aplikację uruchamiającą ASUSTOR Portal. Niedawno zaprezentowana została także rewolucyjna funkcja MyArchive, która umożliwia łatwe wykorzystywanie dysków twardych jako wymiennych nośników z archiwalnymi danymi. Za pośrednictwem mechanizmu MyArchive, użytkownik może bez trudu umieścić w serwerze dysk z potrzebnymi plikami, a następnie wymienić go na inny, zawierający kolejny zestaw danych. Funkcja MyArchive przekłada się także na większą oszczędność energii, ponieważ nośniki z rzadziej używanymi plikami mogą być wyciągnięte z serwera, dzięki czemu nie muszą być stale zasilane. Co więcej, dysponując dodatkowymi zestawami do mocowania dysków w serwerze, użytkownicy mogą w nieograniczony sposób rozszerzać przestrzeń na dane, bez konieczności posiłkowania się zewnętrznymi obudowami, które niejednokrotnie potrzebują także dodatkowego zasilania.

ADM 2.2 dodaje funkcję Mój Komputer oraz podgląd miniatur plików w Eksploratorze Plików, co przekłada się na łatwiejsze zarządzanie i przeglądanie − z poziomu systemu ADM − zbiorów przechowywanych na lokalnym komputerze oraz na serwerze NAS. Uzyskujemy dzięki temu uniwersalną platformę gwarantującą kontrolę nad plikami tak w komputerze, jak i na serwerze. Użytkownicy sprzętu ASUSTOR z pewnością docenią także niedawno wprowadzoną aplikację Takeasy, umożliwiającą wygodne pobieranie filmów i playlist z takich serwerów online, jak YouTube, Vimeo, YouKu, Tudou i innych.

ADM 2.2 wprowadzi dodatkowo szereg innych funkcji i aktualizacji, w tym wsparcie mechanizmu Windows ACL, a także nowych aplikacji, m.in. Galerię Fotografii, umożliwiającą zarządzanie zdjęciami, a we współpracy z towarzyszącą, mobilną aplikacją AiPhoto (Android, iOS), także integrację z mediami społecznościowymi. W ADM 2.2 pojawi się także oczekiwana współpraca z chmurą Google Drive oraz HiDrive. Użytkownicy serwerów ASUSTOR otrzymają dostęp do zaktualizowanych lub nowych aplikacji, jak Surveillance Center, Download Helper (Pomocnik pobierania), Takeasy oraz ASUSTOR Portal. Surveillance Center zaoferuje możliwość dodania kolejnych, zakupionych licencji, rozszerzających liczbę obsługiwanych przez system kamer, z których podgląd może być prezentowany poprzez ASUSTOR Portal lub dedykowaną stronę internetową wraz z inteligentną analizą obrazu oraz funkcją patrolowania obszaru. Pomocnik Pobierania, zintegrowany z funkcją Takeasy, zwiększa wygodę pobierania strumieniowanych przez Internet filmów. Użytkownicy serwerów NAS ASUSTOR z serii 6 zyskają także dostęp do platformy YouTube TV poprzez ASUSTOR Portal.

źródło: ASUSTOR

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | asustor | cebit2014 Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
HMD Global - Twoim zdaniem kontynuuje tradycje marki Nokia?

Tak
Tak, ale tylko trochę
Nie
Nie znam telefonów tej firmy


WynikiAnkiety

Głosów 46

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)