REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-10-07 07:14 | Taryfy | apple | iphone | awaria | bateria
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 4

Apple ma problem ze spuchniętymi bateriami iPhone 8 Plus

Ostatnio pojawiają się w internecie niepokojące doniesienia na temat potencjalnych problemów z bateriami w nowych smartfonach Apple. Znane są kolejne przypadki, w których bateria iPhone 8 Plus napuchła tak, że ekran smartfona został wypchnięty. Względy bezpieczeństwa to ważna sprawa, Apple dmucha na zimne i zobowiązało się do przebadania swoich smartfonów, żeby sprawdzić przyczynę problemu.


Obie historie krążą od pewnego czasu po mediach społecznościowych bateria napuchła do tego stopnia, że przednia część obudowy została wypchnięta, ale nie doszło do żadnego rozszczelnienia akumulatora. W pierwszym przypadku, podobno smartfon "eksplodował" podczas ładowania za pomocą oryginalnej ładowarki od Apple. Kolejny przypadek, to jest dość dziwny, bo iPhone 8 Plus dotarł do klienta już z napuchniętą baterią. Jak na razie nie wiadomo, w jakim stopniu te historie są wiarygodne.


Warto przy tym dodać, że minimalne puchnięcie akumulatorów litowo-jonowych jest zjawiskiem normalnym, dlatego też producenci smartfonów projektują swoje urządzenia z uwzględnieniem tego zjawiska. Jednak proces produkcyjny nigdy nie jest idealny. Dlatego przyjmuje się, że średnio 1 na milion egzemplarzy akumulatorów litowo-jonowych może być wadliwy. Jak do tej pory iPhone 8 Plus został wyprodukowany w nakładzie kilku milionów, więc nie powodów do paniki. Decyzja o podjęciu „śledztwa” przez firmę z Cupertino, tylko potwierdza, że producent dba o swój sprzęt, który dostarcza na rynek. A może tak szybka reakcja Apple , to konsekwencja zeszłorocznej afery z Samsungiem Galaxy Note 7 i teraz wszyscy producenci smartfonów, bardzo poważnie podchodzą do tego typu problemów.

Źródło: AppleInsider

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | apple | iphone | awaria | bateria Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 4
Komentarze: 4 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimalivebetterpl
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.17 13:45 Odpowiedz
Smutna wiadomość... Niezależnie jednak od modelu posiadanego smartfona, warto również zadbać o swoją prywatność i anonimowość w internecie. Jedna z najlepszych obecnie przeznaczonych do tego celu usług została zaprezentowana na tym nagraniu: https://www.youtube.com/watch?v=ve7d2VaRGFk Wraz z nią otrzymujesz dostęp do 750 serwerów zlokalizowanych w 141 krajach. Połączenia są szybkie i niezawodne. Z usługi możesz korzystać nawet na 5 urządzeniach jednocześnie. Podejmij decyzję już dziś, a z pewnością będziesz zadowolony
Anonimtom
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.08 13:43 Odpowiedz
Uzywaj dalej tego Androida bo emejzing cie przerarósł
Anonimgosc
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.08 14:28
Mój android jest bez porównania bardziej przyjazny i otwarty niż ios shitphone'a. Emejzing ograniczenia i blokady dla frajerów - to cały apple.
Anonimgosc
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.07 17:53 Odpowiedz
Apple to jest jeden wielki drogi problem i ograniczenia. Tylko dla prawdziwych wyznawców. Płacisz ciężki szmal za ograniczenia sztucznie narzucone i 'cudowny' system. Nikt normalny tego nie kupuje i nie używa. Tylko warstwa która jest "emejzing":-D Emejzing ****.

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 785

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)