REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2013-09-22 17:06 | Taryfy | apple | iphone | youtube | ios7
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 11

Apple iPhone 5C i iPhone 5S w rękach Telix.pl (wideo)

Specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy najnowszy smartfon Apple - iPhone’a 5c. Telefon posiada 4-calowy wyświetlacz Retina, superszybki procesor A6 i 8-megapikselowa kamera iSight — a przy tym oferuje znakomitą wydajność baterii. iPhone 5c obsługuje więcej pasm sieci LTE niż jakikolwiek inny smartfon na świecie, ma nową kamerę FaceTime HD i system iOS 7 — najbardziej znacząco uaktualnioną wersję iOS od czasu pierwszego iPhone’a.


Apple iPhone 5c
Apple iPhone 5c

Nowa obudowa iPhone’a 5c wykonana jest z pojedynczego powlekanego korpusu poliwęglanowego i ramy wzmocnionej stalą, która nadaje całej konstrukcji niezbędną wytrzymałość i sztywność. Rama, do której przymocowane są elementy wewnętrzne telefonu, pełni także rolę wielozakresowej anteny iPhone’a 5c. Cała obudowa jest jedną konstrukcją wolną od widocznych łączeń, z wytrzymałą, błyszczącą powłoką.

iPhone 5c oferuje wszystkie funkcje iPhone’a 5, i o wiele więcej. Zaprojektowany przez Apple procesor A6 zapewnia niesamowitą wydajność i energooszczędność. Niemal wszystkie czynności wykonywane przez iPhone’a 5c realizowane są z oszałamiającą szybkością — od uruchamiania aplikacji i ładowania stron WWW po pobieranie załączników pocztowych. iPhone 5c ma piękny 4-calowy wyświetlacz Retina i kamerę iSight o rozdzielczości 8 MP, która zdążyła już zostać najpopularniejszym aparatem fotograficznym na świecie. iPhone 5c jest też wyposażony w nową kamerę FaceTime HD poprawiającą jakość wideorozmów FaceTime i zdjęć autoportretowych, a w systemie iOS 7 po raz pierwszy pojawiła się możliwość prowadzenia głosowych rozmów FaceTime bez przekazu wideo.

iPhone 5c dostępny jest od piątku, 20 września w USA, Australii, Chinach, Francji, Hongkongu, Japonii, Kanadzie, Niemczech, Portoryko, Singapurze i Wielkiej Brytanii . iOS 7 dostępny jest, jako bezpłatne uaktualnienie oprogramowania począwszy od środy, 18 września, dla użytkowników iPhone’a 4 i nowszych modeli, iPada 2 i nowszych modeli, iPada mini oraz iPoda touch (piątej generacji).

źródło: wł.

Kan





Apple sprzedało 9 mln iPhonów trzy dni. Przedstawiciel spółki potwierdził, że sprzedaż nowych modeli 5S i 5C pobiło poprzednie rekordy sprzedaży.


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 1 (głosy: 1)
Tagi: | apple | iphone | youtube | ios7 Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 11
Komentarze: 11 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimbrr
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.15 09:57 Odpowiedz
Jestem wk... bo kupiony 5s nowy w sklepie . Jest wada a Apple jej nie widzi, zlewa mnie. Przyjdzie mi zgłaszać reklamacje już nie do serwisu a do sklepu plus rzecznik konsumenta, ewentualnie rzeczoznawcę wezmę. To mój trzeci telefon i chyba ostatni tej firmy. Receptą na infolinii jest zawsze aktualizacja, no rozpacz po prostu... Mogę gwarancją sobie ... podetrzeć.
LesHLesH
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 4432
Zarejestrowany:
2008-04-27 21:37:25
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.15 10:07
W obliczu groźby bulnięcia przez Apple 13 mln Euro podatków Irlandii radziłbym dusić z reklamacją, póki jeszcze są w stanie swe zobowiązania wyświadczać.
HerkulapHerkulap
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 26
Zarejestrowany:
2013-02-19 16:57:33
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.10.09 10:36 Odpowiedz
A mnie się bardzo podoba, choć to wiadomo no - kwestia tego co kto lubi, nikt nikogo nie zmusza mieć Apple'a czy HTC. Mój z http://www.elektrospot.pl/ - iphone 5 , 2269 pln, żyleta, jestem zachwycony.
Anonimkuba
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.29 19:19 Odpowiedz
Kan chyba lekko przesadziłeś z tym słodzeniem. Domyślam się, że jesteś jednym z lemingów, którzy ślepo kupują każdy nowy model iPadła. "Znakomita wydajność baterii", "niesamowita wydajność i energooszczędność", "oszałamiająca szybkość", "piękny 4-calowy wyświetlacz", "kamera, która zdążyła już zostać najpopularniejszym aparatem fotograficznym na świecie". No bez jaj, sorry, jakbym nie miał nigdy iPadła i nie widział nowych 5'tek to może bym uwierzył. Najlepszy jest tekst o kamerce, mało nie spadłem z krzesła... "zdążyła już zostać najpopularniejszym aparatem fotograficznym na świecie" LOL. No ale mamy w końcu plastic-fantastic iPadło, w którym będziemy mogli korzystać z LTE. Brawo Apple, a lemingi niech ustawiają się w kolejkach. Miałem dwa i padła 4s i 5, i szczerze powiem - nigdy więcej. S4 czy Xperia Z zjada jabłko na śniadanie.
sztyvnysztyvny
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 89
Zarejestrowany:
2012-01-16 20:31:46
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.25 10:39 Odpowiedz
Nie no duży plus dla Apple - ich system coraz bardziej przypomina Androida A co do pomysłów w nowych modelach - 5S i jego czytnik linii papilarnych budzi u mnie więcej 'ale' niż zalet. Motorola już testowała takowy czytnik w swoim modelu i na dobre jej to wyszło. Za to 5C łudząco przypomina mi Lumię. No tylko Apple nie kryje się i hucznie nazywa swój telefonik 'Plastikową perfekcją'. Ale i tak znajdą się ludzie, którzy wyrzucą swoje dobre 5tki i pobiegną po odświeżone wersje (no chociaż jak ktoś ma dostęp do LTE to go zrozumiem ).
rolcrolc
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 2
Zarejestrowany:
2013-04-08 13:48:12
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.23 16:46 Odpowiedz
xx, romki, bodzie i inne cyp'y Co wy wiecie o telefonach. Krowy doić. Pozdrawiam😉
Anonimcyp
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.23 11:46 Odpowiedz
iPlastic
AnonimKonrad K
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.23 10:44 Odpowiedz
Pieprzycie głupoty zajebisty FON ! Pewnie jesteście gimbami które w życiu nie 3mały nawet jednego iphona Mam piąteczke i jestem zachwycony !
Anonimxx
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.22 19:30 Odpowiedz
shitphone...
Anonimbodzio
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.22 19:19 Odpowiedz
Za darmo bym go nie chciał !
Anonimromek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.22 23:14
Ja też. jeden odgrzewany kotlet z ułomnym systemem, drugi z takim samym i wygląda jak chiński gophone za 20$.