REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2015-09-18 15:29 | Rynek | alior | bank | aplikacja | ios | ipad
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Alior Bank zmienia bankowość prywatną przy pomocy aplikacji IBM MobileFirst dla iOS

Alior Bank ogłosił dzisiaj podpisanie umowy z firmą IBM na wprowadzenie w Polsce nowych rozwiązań IBM MobileFirst na iOS z zakresu bankowości mobilnej, które zmienią i usprawnią sposób komunikacji i interakcji z klientami. Dzięki tej współpracy i przy użyciu aplikacji na iPada, Alior Bank zapewni swoim klientom bardziej dynamiczną i uproszczoną obsługę w oparciu o szybką i dostępną przez całą dobę aplikację mobilną.


Alior Bank będzie pierwszym bankiem w Polsce, korzystającym z aplikacji IBM MobileFirst na iOS.

W efekcie wdrożenia tego unikalnego rozwiązania, pracownicy Banku uzyskają bezpieczny wgląd w dane klientów na iPadzie, aby jeszcze lepiej dopasowywać oferty i spersonalizować propozycje produktów bankowych. W ten sposób Alior Bank umocni się na pozycji lidera rynku w zakresie innowacyjności, ułatwiając swoim doradcom dostęp do informacji i zasobów firmy - bez względu na to, kiedy i gdzie będą chcieli pracować z klientem.

Dzięki współpracy z IBM i Apple możemy zaoferować klientom private banking unikalne doradztwo, co pozwoli nam wzmocnić dotychczasowe relacje i spersonalizować ofertę, dopasowując ją do indywidualnych preferencji i planów finansowych klientów” - powiedział Andrzej Rosłaniec, Dyrektor Departamentu Private Banking w Alior Banku.

Alior Bank wdroży aplikację IBM MobileFirst for iOS Trusted Advice, która dzięki wykorzystaniu analityki umożliwi doradcom Banku wgląd w portfolio klienta i zarządzanie nim w łatwy i przejrzysty sposób. Przy pomocy funkcji dostępnych w ramach aplikacji, klient będzie mógł zapoznać się z ofertą Banku nie tylko w biurze obsługi klienta, ale również w dowolnym miejscu – w siedzibie własnej firmy, domu czy kawiarni. aplikacja pozwoli także doradcom na przygotowanie rekomendacji i „zderzenie ich” z modelami przewidującymi zachowania rynków, a w końcu na przeprowadzenie zdalnej, transakcji finansowej.


IBM i Apple przygotowały narzędzia ułatwiające działanie firm z sektora bankowości i finansów. Współpracując z Alior Bankiem, widzimy potencjał zmiany w organizacji pracy biura obsługi klienta. Aplikacja IBM na iPada umożliwi pracownikom Alior Banku zdobycie kompletnej wiedzy na temat oferty, a następnie pozwoli w atrakcyjny sposób zaprezentować ją klientowi” - powiedział Maciej Jakubowski, associate partner, IBM. „Z usług Alior Banku korzysta coraz więcej osób, a w odpowiedzi na ich zmieniające się oczekiwania wdrażamy rozwiązania przyspieszające rozwój nowych usług – tak, aby klienci znajdowali w ofercie Banku satysfakcjonujące ich produkty finansowe”.

Stworzona specjalnie na iPada i iPhone’a, aplikacja IBM MobileFirst dla iOS jest połączona z najważniejszymi procesami i bazami danych firmy, a jednocześnie dostarczana przy zachowaniu zasad poufności firmowych danych. Aplikację można łatwo dopasować do potrzeb dowolnej organizacji, zarządzać nią i uaktualniać poprzez systemy chmurowe IBM.

Projekt wdrożenia bankowej aplikacji prowadzony we współpracy z IBM i Apple powstał w Alior Innovation Lab - jednostce skoncentrowanej na badaniach i rozwoju pomysłów, które pozwalają nam dostarczać klientom nowatorskie usługi finansowe i szybciej przekształcać idee w rozwiązania oferowane klientom” - powiedział Tomasz Motyl, Chief Innovation Officer w Alior Banku.

źródło: Alior Bank

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | alior | bank | aplikacja | ios | ipad Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 9

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)