REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2016-11-22 21:54 | Telefony | alior | bank | aplikacja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Alior Bank HAIZ - bankowość mobilna dla całej rodziny

Aplikacja HAIZ Alior Banku jest pierwszym na rynku rozwiązaniem, które łączy funkcje komunikatora z usługami bankowości mobilnej. HAIZ pozwala w prosty, intuicyjny sposób wymieniać środki finansowe między użytkownikami oraz utrzymywać równocześnie stały kontakt ze znajomymi i bliskimi za pomocą czatu. Dzięki temu można w każdej chwili bezpośrednio w oknie rozmowy przesłać pieniądze na wspólny wydatek, np. wyjście na pizzę, bądź w kilka sekund otrzymać kieszonkowe. Usługa HAIZ jest skierowana zarówno do rodziców, chcących bezpiecznie wprowadzić swoje dzieci w świat finansów, jak i do przedstawicieli generacji Y i Z, którzy większość codziennych czynności wykonują przy pomocy smartfonów.


Młody użytkownik aplikacji HAIZ zyskuje niezależność w dysponowaniu swoimi pieniędzmi. Posiada stały dostęp do środków, może płacić kartą, wypłacać gotówkę z bankomatu, szybko doładowywać telefon oraz przelewać pieniądze znajomym. Ustawiane w aplikacji limity wydatków (dzienne i jednorazowe) pozwalają rozsądnie zarządzać finansami oraz uczą systematyczności w oszczędzaniu na wyznaczane cele i marzenia.

Dla rodzica aplikacja jest bezpośrednim kanałem komunikacji z dzieckiem, pozwala na wgląd w jego codzienne wydatki, daje możliwość przyznawania kieszonkowego oraz akceptowania przelewów przewyższających kwotą zdefiniowane limity.


Wraz z rozwojem aplikacji pojawią się kolejne przydatne funkcje, m.in.: możliwość korzystania z promocyjnych ofert, które pozwolą oszczędzić pieniądze podczas codziennych wydatków, czy czat grupowy umożliwiający organizację zbiórek pieniędzy i dzielenie kosztów pomiędzy kilka osób.

Konto bankowe, połączone z aplikacją, jest przeznaczone zarówno dla osób pełnoletnich, jak i młodych klientów w każdym wieku. Własny rachunek mogą założyć dzieci, które ukończyły 13 lat, przy czym wymagana jest do tego zgoda rodzica. W przypadku osób poniżej 13. roku życia, to rodzic jest właścicielem konta i udostępnia je swojemu dziecku poprzez aplikację. Rodzic decyduje również o sposobie zarządzania rachunkiem: czy będzie zatwierdzał wszystkie transakcje dziecka, czy tylko te powyżej ustawionego limitu akceptacji.

Otwarcie, prowadzenie konta HAIZ oraz wszystkie przelewy pomiędzy użytkownikami aplikacji są bezpłatne. Od użytkowników bank nie pobiera opłat za 5 pierwszych przelewów zewnętrznych wykonanych za pośrednictwem bankowości internetowej oraz 5 pierwszych wypłat z bankomatów Euronet i Planet Cash w miesiącu.

Do konta może być wydana karta płatnicza z możliwością dokonywania płatności bezdotykowych. Dla dzieci oraz aktywnych użytkowników, którzy wykonają miesięcznie co najmniej 5 transakcji (bez względu na kwotę), korzystanie z karty jest bezpłatne. Ponadto już wkrótce będzie można dokonywać zbliżeniowych płatności za pomocą telefonu wyposażonego w wirtualną kartę, dzięki zastosowaniu technologii HCE.

Projekt HAIZ jest efektem współpracy Alior Banku i firmy One Way – start-up’u z branży FinTech. Aplikacja HAIZ dostępna jest na telefony z systemami Android (wersja 4.1 i wyższe) oraz iOS (wersja 9.x i wyższe). Można ją pobrać ze sklepu Google Play: (https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.aliorbank.haiz) i AppStore (https://itunes.apple.com/pl/app/haiz/id1160748073). Posiadacze telefonów z systemem Windows 10 mobile będą mogli zainstalować aplikację w późniejszym czasie.

By w pełni korzystać z oferty, po pobraniu aplikacji i rejestracji wystarczy odwiedzić dowolny oddział Alior Banku i podpisać umowę o konto HAIZ, a następnie połączyć rachunek z aplikacją. Osoby, które korzystają już z usług banku, mogą aktywować funkcje finansowe i złożyć wniosek o konto HAIZ za pośrednictwem aplikacji.

źródło: Alior Bank

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | alior | bank | aplikacja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 13

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)