REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2015-02-27 15:01 | Rynek | alior | bank | t-mobile | rynek | finanse
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3

Alior Bank chce współpracy z T-Mobile poza Polską

Alior Bank liczy, że współpraca z T-Mobile z czasem osiągnie zasięg międzynarodowy, nie wyklucza rozpoczęcia takiej działalności operacyjnej jeszcze w 2015 roku - poinformował Michał Hucał, wiceprezes banku.

"Rozmawiamy z T-Mobile o możliwości współpracy poza granicami kraju" - powiedział w piątek Hucał. "Nie zapadły żadne decyzje, rozmowy są dosyć zaawansowane, w jednym z wariantów bierzemy pod uwagę możliwości rozpoczęcia działalności operacyjnej w tym roku" - dodał. Poinformował, że ewentualna współpraca dotyczyć by miała krajów z Europy Środowej.

Z początkiem stycznia 2015 roku minęło 8 miesięcy od wejścia na rynek T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank (TMUB) - marki, która zastąpiła Alior Sync. Rebranding i promocje łączące usługi bankowe i telekomunikacyjne okazały się strzałem w dziesiątkę. Liczba klientów rośnie najszybciej w dotychczasowej historii banku. W ciągu 8 miesięcy od rozpoczęcia działalności, z usług T-Mobile Usługi Bankowe skorzystało 141 tys. klientów, spośród których 85 proc. nie miało wcześniej relacji z Alior Bankiem.

Pierwsze miesiące działalności, to także zmiany w obsłudze Klienta. Do dotychczasowych zdalnych kanałów (telefon, Internet), w momencie przeprowadzenia rebrandingu na T-Mobile Usługi Bankowe, dołączyła sieć 1 000 punktów sprzedaży T-Mobile, w których można założyć konto. Klienci otrzymali też możliwość korzystania z pełnej obsługi bankowej, w tym gotówkowej w 10 placówkach T-Mobile Usługi Bankowe, zlokalizowanych w wybranych salonach T-Mobile. Jesienią do sieci dystrybucji dołączyły też 62 nowe punkty obsługi Klienta zlokalizowane w wybranych sklepach T-Mobile. W tych punktach oferowana jest pełna obsługa bankowa, poza kasową. Szersza sieć dystrybucji, to efekt realizacji potrzeb jakie zgłaszała do nas część Klientów, którzy cenią sobie możliwość bezpośredniego kontaktu z obsługą.

W ramach współpracy w 2015 r. Bank zamierza rozwijać nowoczesne kanały sprzedaży, m.in. udostępniając nowe aplikacje mobilne i otwierając ponad 170 placówek typu store-in-store w salonach T-Mobile. Planowane jest także rozszerzenie oferty o produkty dla firm z sektora MSP.

- Co zaproponujemy w 2015 roku zdradzać jeszcze nie będziemy, ale już teraz możemy zapowiedzieć, że w najbliższym czasie zaprezentujemy zupełnie nową ofertę lokaty bankowej - czytamy na stronach Alior Sync.

źródło: PAP

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | alior | bank | t-mobile | rynek | finanse Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3
Komentarze: 3 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimLichwiarze
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.27 18:46 Odpowiedz
Uwaga na Alior Lichwa Bank! Czytajcie co mają 'drobnym drukiem'! Tu sporo o tym lichwiarskim banku: Totalny odjazd - Alior Bank z pożyczką o prowizji 33%. Wyyyyyyyyyyższa kultura bankowości. Czy Alior Bank zdefiniował nowy szczyt zdzierstwa? W najnowszej promocji pożyczki gotówkowej opłata przygotowawcza wyniesie aż 1/3 pożyczanej kwoty. To nowy rekord Polski. Najgorsze jest to, że wszystko jest w absolutnej zgodzie z przepisami, a do lichwy w rozumieniu prawa tej ofercie jeszcze baaaaaaaaaaardzo daleko. (...) więcej: http://wilczko.blox.pl/2015/01/Totalny-odjazd-Alior-Bank-z-pozyczka-o-prowizji.html http://wilczko.blox.pl/2015/01/Totalny-odjazd-Alior-Bank-z-pozyczka-o-prowizji.html
Anonimmix
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.27 17:29 Odpowiedz
ooo a ja zastanawiam się czy nie odejść z T bankowego Moim zdaniem kiepska aplikacja mobilna, cholernie brzydkie karty debetowe
Anonimjanusz
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.27 16:11 Odpowiedz
Współpraca T i Alior Banku to chyba najlepszy projekt nad jakim pracują obie firmy od niepamiętnych czasów, mam wrażenie że 2015 rok będzie w tej kwestii należał do nich, ciekawe kiedy obudzi się konkurencja

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
HMD Global - Twoim zdaniem kontynuuje tradycje marki Nokia?

Tak
Tak, ale tylko trochę
Nie
Nie znam telefonów tej firmy


WynikiAnkiety

Głosów 46

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)