REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2016-07-27 17:09 | Telefony | aero2 | internet | promocja | bdi
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 10

Aero2 - Wakacyjny Pakiet Testowy: 30 GB, 30 dni, 0 zł

ZZ Promocji „Wakacyjny Pakiet testowy” w Aero2 możecie skorzystać do dnia 31 sierpnia 2016 r. Abonent korzystający Korzystająca z Bezpłatnego Dostępu do Internetu otrzyma – 30 GB. Okres Ważności Pakietu 30 dni od dnia Aktywacji.

Maksymalna prędkość (przepływność) transmisji danych bez ograniczeń w ramach dostępnej technologii.

Skorzystanie z Promocji nie wiąże się dla Abonenta z koniecznością żadnych dodatkowych opłat.

Promocja obowiązuje od dnia 15 lipca 2016 r. do dnia 31 sierpnia 2016 r

Regulamin Promocji "Wakacyjny Pakiet testowy”: Tutaj

źródło: Aero2

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | aero2 | internet | promocja | bdi Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 10
Komentarze: 10 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimpodobno
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.22 17:15 Odpowiedz
podobno do 30 września przedłużyli
Anonimmonika
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.14 18:13 Odpowiedz
a nie naliczaja czasem jakiś opłat?ba w pkt.2 regulaminu zastrzegaja sobie że informacje które dostajemy na maila,apropos zmiany regulaminu-ja zrozumiałam że w trakcie trwania pakietu regulamin może ulec zmianie,co o tym myślicie?
AnonimRita
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.07.28 12:06 Odpowiedz
Dziękuję za pomoc. Sama też skorzystam z instrukcji
Anonimelkoz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.07.28 11:14 Odpowiedz
i jeśli już ktoś kiedyś korzystał z darmowego pakietu testowego jakiegoś to też nie może z tej promocji skorzystać.
Anonimelkoz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.07.28 11:12 Odpowiedz
Trzeba wejść z karty aero2 na tą stronę: https://sklep.aero2.pl/promocja.test i tam lecisz po kolei, potrzeba puk i pesel, potem tworzysz hasło dostępu do konta na moje aero i wszystko git. Wszystko trwa ze 3 minuty i pakiet jest już aktywny, na moje aero masz jego stan wykorzystania i do kiedy ważny. Nie mogą z tego skorzystać osoby które już raz korzystały z jakiegoś płatnego pakietu
Anonimdziordzio
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.07.28 11:00 Odpowiedz
podlaczam sie do pytania: jak aktywowac pakiet testowy?
AnonimNija
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.07.27 21:52 Odpowiedz
Aero2 i ich bdi się kończy. Dziś już nie są tym samym co byli. Nawet nie konkurencyjni
AnonimAro
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.07.27 21:00 Odpowiedz
Niech spadaja ich wspsniałym internetem.
FazaFMFazaFM
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 100
Zarejestrowany:
2011-07-22 22:57:36
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.07.27 18:01 Odpowiedz
Jaki jest sposob aktywacji ? Bo w tym regulaminie chyba nie widze tego...
AnonimWiedzacy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.07.27 19:32
Kiedyś aktywowałem poprzedni pakiet testowy i wtedy trzeba było być zalogowanym do konta w moje.aero2.pl z karty do BDI.