REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2016-09-05 18:53 | Telefony | aero2
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 18

Aero2 - Odlot bez limitu

Aero2 w środę tj. 7.09.2016 o godz. 13:00 organizuje konferencję prasową, na której zaprezentuje nowy produkt. Szykujemy Odlot bez limitu i duże zamieszanie na polskim rynku telekomunikacyjnym - czytamy w zaproszeniu.


źródło: wł.

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 4)
Tagi: | aero2 Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 18
Komentarze: 18 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimluddy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.07 14:01 Odpowiedz
O ****.... serio oferta po grubości! Ciekawe jak zareaguje konkurencja Poprzeczka poszła mocno do góry.
Anonimburski
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.07 11:40 Odpowiedz
Ja tam jestem zadowolony z Aero2. Internet śmiga mi praktycznie zawsze - nawet w pociągu jak jadę i słucham muzy ze spotify, a nie zgrywam sobie niczego na dysk. Raz internet mi padł jak jechałem do busa do Wrocka, ale to było na jakimś bezludziu. Nawet na Słowacji mi łapało zasięg, a zasadniczo niepowinno. Co do konferencji, to pewnie jakiś pakiet dadzą, chociaż mi się w oczy rzuca ten rynek telekomunikacyjny... przecież to nie internety, tylko połączenia telefoniczne.
AnonimRobert
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.07 13:43
No i wykrakałeś:http://a2mobile.pl/ Wystartowali z nową siecią.
AnonimPoLiKaRp
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.07 13:46
Haha, widzę, że nie tylko ja oglądałem transmisję live;P No i trzeba przynać, że dali do pieca na gruuuubo
Anonimminion
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.07 11:28 Odpowiedz
No mam nadzieję, że dowalą czymś porządnym. Ale z tym netem no limit, to nie byłbym taki przekonany, coś czuję, że wjadą z czymś jeszcze cięższym...
Anonimbdi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.06 16:03 Odpowiedz
ja chyba odeślę kartę bdi kombinatorzy i tyle w temacie, mają wszystkie częstotliwości świata, a dalej im to nie działa, oni się do tego po prostu nie nadają :-(
AnonimJanek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.06 11:20 Odpowiedz
Testowałem Areo2 w WOT - pinigi 200-300 , w tym samym czasie T-mobile ok 100-120 z tym że chwilowe skoki do 300-999 , Orange 80-100, Play ok 60 na kabli 20-30. Kupie starter z Plusa to uzupełnie.
Anonimkill649
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.06 09:49 Odpowiedz
Olać Aero i Polsat! Za kapcia i za euro.
AnonimKP
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.06 08:10 Odpowiedz
No to czekam, bo mam ich nadajnik w linii prostej 700m i prędkości 80-100Mbps i pingi 18-26. Ale jak czytam testy i opinie o Plusie (czyli też Aero i ogólnie Midas), to wygląda, że jestem w znakomitej mniejszości...
lesiobelesiobe
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 256
Zarejestrowany:
2012-06-02 05:53:38
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.06 08:04 Odpowiedz
po Aero to można tylko spodziewać się kapcia Mnie stracili bezpowrotnie.Tak samo wypisałem się całkowicie z PLUSA co Wam też doradzam !!
AnonimPTK
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.05 23:35 Odpowiedz
nachalna reklama jaką uprawiają niektórzy wypowiadający się (w tym przypadku @Niki) powinna być usuwana z komentarzy bo tylko zaśmieca pole wypowiedzi.
AnonimNiki
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.05 22:17 Odpowiedz
A Areo2 nic dobrej po tym co robili BDI nie wyjdzie. Raz na zawsze przekeśliłem ich i tyle. Ps. W Play jest no limi na kartę za 49 zeta na miesiąc a tak naprawdę to taniej bo jak za 100 się doładuje to dodatkowo 50 GB dają więc 1 m-c 50 GB a potem 2 m-c no limit więc wychodzi średnio po 33 zł
Anonimpabloki
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.05 22:02 Odpowiedz
Na tych radioliniach? Z prędkościa do 300Mbps a w praktyce będzie 1 Mbps. Bo przecież też jest do.
Anonimtkubon
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.05 21:51 Odpowiedz
no zobaczymy i czy na LTE czy na 3G 900 Mhz też
Anonimkowtow
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.05 20:10 Odpowiedz
Jak dadza powiedzmy 100 Gb a potem lejek na poziomie 5 mb/s za jakieś 50 zł to będzie to bardzo dobra oferta
Anonimsylwekzolkusza
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.05 20:01 Odpowiedz
cena pewnie zacznie się gdzieś w okolicach 60 zł, jeśli będzie bez limitu danych, stawiam 150GB na pełnej prędkości, lejek około 10mb/s
Anonimwww
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.05 19:33 Odpowiedz
taniej być nie może. Wszak za 30zł mają marne 30GB netu... - a więc jakie to zamieszanie i jaki odlot...?
AnonimMike
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.05 19:26 Odpowiedz
Pewnie no limit do 100GB za 45zl