REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2016-09-07 13:21 | Telefony | aero2 | a2mobile | pre-paid
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 28

Aero2 - nowa marka a2mobile i no-limit już od 8 zł

Aero2 zaprezentował nową markę a2mobile - nowa sie komórkowa pre-paid i nową ofertę pre-paid. Cena podstawowa to 18 groszy za minutę, SMS i MB. Dodatkowo można dokupić ofertę pakietową: Pakiety będą ważne 31 dni. 3 pakiety odnawialne co 31 dni cyklicznie. Pakiety dodatkowe za 15 zł


Na start dostępne są trzy podstawowe oraz dwa uzupełniające pakiety usług:

1. Pakiet Zacny za 8 zł:

  • rozmowy i smsy w sieci bez limitu,
  • 50 minut poza sieć i na stacjonarne,
  • 50 SMS poza sieć,
  • 300 MB.

2. Pakiet Obfity za 19 zł:

  • rozmowy i smsy w sieci bez limitu,
  • 100 minut poza sieć i na stacjonarne
  • 100 SMS poza sieć
  • 5 GB.

3. Pakiet Suty za 25 zł:

  • rozmowy i smsy na komórki bez limitu,
  • 100 minut na stacjonarne,
  • 10 GB.

4. Pakiet dodatkowych GB za 15 zł:

  • 3 GB.

5. Pakiet dodatkowych minut i SMS:

  • rozmowy i smsy na komórki bez limitu,
  • 100 minut na stacjonarne.

Przenoszenie numerów przez stronę internetową – starter jest darmowy.

Konto jest ważne 2 lata.

Jesteśmy w stanie zbudować bardzo silną pozycję na rynku. Będziemy kierować swoją ofertę do wszystkich. To co nas wyróżnia to cena – chcemy być najtańsi - mówią Przedstawiciele Aero2.


źródło: wł.

Kan

Informacja prasowa:

a2mobile
a2mobile

a2mobile to nowa marka na rynku usług komórkowych, która od dziś wyznacza nowy standard i nową jakość głosowych usług na kartę! Najdłuższa ważność konta oraz największy i najlepszy zasięg! Duże pakiety internetowe! Zdalna rejestracja i dostawa startera do domu klienta! I jako pierwsza w Polsce włącza WiFi Calling – również w roamingu!

Wprowadzenie w 2011 roku przez Aero2 Bezpłatnego Dostępu do Internetu, czyli BDI, było rewolucją na rynku, dzięki której wielu użytkowników ma darmowy dostęp do sieci i może swobodnie przeglądać Internet każdego dnia. Już kilkaset tysięcy osób skorzystało z bezpłatnego internetu świadczonego przez Aero2 i liczba ta ciągle rośnie. Najaktywniejsi użytkownicy BDI potrafią zużyć miesięcznie nawet ponad 120 GB!

Dla bardziej wymagających użytkowników BDI, w 2014 roku Aero2 udostępniło ofertę komercyjną. Dzięki niej klienci Aero2 mogą w pełni cieszyć się jakością najlepszej sieci, bowiem ponad 99% mieszkańców Polski jest objętych zasięgiem technologii HSPA+, a blisko 97% jest w zasięgu sieci LTE.

Aero2, firma kojarzona dotąd z Internetem poszerza swoje portfolio o całkowicie nowe usługi, czyli usługi głosowe i wprowadza na rynek nową markę a2mobile.

Do stworzenia nowej marki prepaid skłoniły nas dwie rzeczy: po pierwsze obecna sytuacja na rynku, gdzie nie ma już marki, która kreowałaby nowe wyzwania dla branży, a po drugie sprzyja nam tzw. ustawa antyterrorystyczna, która bez wątpienia stała się pewnym katalizatorem dla zmian na rynku prepaid. Innymi słowy wiele czynników sprzyja naszemu planowi.” – mówi Piotr Janik, Członek Zarządu Aero 2.


a2mobile to rewolucja w usług głosowych w formule prepaid:

  • zawsze najtaniej - pakiet usług już nawet za 8 zł i 0,18 zł, czyli najniższa na rynku prepaid
  • podstawowa stawka za minutę, smsa i megabajta!
  • najdłuższa ważność konta - każde doładowanie przedłuża ważność konta i środków na nim zgromadzonych o 2 lata!
  • pakiet podstawowy co 31 dni!
  • atrakcyjne pakiety dodatkowe - dodatkowe 5 GB oraz rozmowy na komórki i smsy bez limitu + 100 minut na stacjonarne! Zdalny zakup i rejestracja startera!

I dodatkowo jako pierwsi w Polsce startujemy z WiFi Calling:

  • największy i najlepszy zasięg - zasięg wszędzie gdzie jest HSPA+ i LTE, a do tego WiFi Calling, w tym również w roamingu w krajach Unii Europejskiej.

Każdy klient a2mobile dostaje też WiFi Calling, czyli możliwość prowadzenia rozmów wszędzie tam gdzie jest dostępna sie Wi-Fi. Wystarczy jedynie na telefon z system android pobrać odpowiednią aplikację z Google Play, a korzystanie z usługi jest rozliczane według posiadanego pakietu, a za rozmowy na terenie całej Unii Europejskiej płaci się tak jak w Polsce.

a2mobile jest dla każdego kto ceni jakość i wystarczy, że ma Internet! Zakup startera odbywa się poprzez stronę internetową, a dostarczany on jest przez kuriera, który dokonuje weryfikacji danych użytych przy rejestracji numeru. Cena startera, wynosząca 8 zł, zawiera bezpłatną dostawę kurierem oraz 8 zł na usługi.




źródło: Aero2


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4 (głosy: 4)
Tagi: | aero2 | a2mobile | pre-paid Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 28
Komentarze: 28 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimHejka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.09 06:05 Odpowiedz
Ta oferta może namieszać
Anonimdarek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.08 17:09 Odpowiedz
bedzieta mogli za darmo dzwonić na bide tzn na BDI ajero2
AnonimEwa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.08 16:13 Odpowiedz
Nawet ok. Ale nie nam nikogo w Aero2.
AnonimKos
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.08 09:28 Odpowiedz
Trzeba będzie się przenieść. Oferta ok. Pytanie ile jest kart w sieci na ten nolimit.
AnonimKli
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.08 08:29 Odpowiedz
3 Gb za 15 zł to "no limit" wg Aero2??? D Teraz nic się nie opłaca bo w plusie do startera za 5 zeta dają na miesiąc 50 Giga a w Play 100 Giga przy rejstracji. U każdego innego min 10 Gb więc po co starter z dziadowskiego Aero??
AnonimVes
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.07 19:09 Odpowiedz
To może wywołać nową wojnę w prepaidach. Tym bardziej, że trwa rejestracja a oferta może namieszać
AnonimAro
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.07 19:06 Odpowiedz
Ja teraz nie mam laptopa, oferte opisze na telepo na forum. Oferte widac przy sklepach vodafone.zasieg orange i voda jest chyba w calej rumuni. Bts stoja tam gdzie sa tylko owce, zasieg 3g to 81dBm. Kraj w ktorym dogadasz sie w 16jezykach! Polakow bardzo lubia, kraj wspanialy. My przy nich jestesmy jak ukrajna,ludzie bez nerwow i agresi. Polecam czas na zmiane pogladu!
KarolSkKarolSk
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 307
Zarejestrowany:
2014-11-13 11:38:20
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.07 18:44 Odpowiedz
Nie powinno być raczej "Syty", a nie "SUTY"?
BlomBlom
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3224
Zarejestrowany:
2010-08-18 12:07:44
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.07 18:49
Dobra zmiana jeszcze nie zlikwidowała SJP. Syty - najedzony, Suty- bogaty, pełny.
AnonimBea
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.07 18:44 Odpowiedz
Konkurencja zszokowana
Anonimzacny
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.07 18:13 Odpowiedz
pakiet zacny trąci trochę #FREEMIUM tyże że coś podobnego mają tam za free za 3 zyle można dokupić drugi taki y wychodzi więcej wszystkiego niż tutaj :-/ jak się to ma do lajt mobile np, tak jest 17 gr / min, czyli a2 nie mają najtańszych, jakies to takie cyganione trochę :-(
Anonimrom
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.09 17:04
18 gr min-do przyjecia ale 18gr sms a przede wszystkim 1 mb to rozboj w bialy dzien!
Anonimwsn
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.07 17:48 Odpowiedz
Aro, czy mógłbyś podać link do tej oferty?
AnonimKloy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.07 16:24 Odpowiedz
A jest HD Voice po sieci Plus?
AnonimThx
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.07 16:21 Odpowiedz
Oferta nawet spoko, fajnie by było jakby można było zmienić taryfę kodem z aero2.
Anonimkalafior
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.07 15:19 Odpowiedz
No nieźle walnęli. Brawo!
AnonimNika
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.07 15:03 Odpowiedz
Teraz czas na konkurencję. Oferta zaskakująco dobrą.
Anonimkowtow
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.07 15:01 Odpowiedz
ja sie pytam gdzie ten no limit dla mnie kicha liczylem na internet a tu prawdziwa rumunia jak przedmowca raczyl celnie zauwazyc
Anonimzacny
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.10 00:23
no raczej somalia
macmac
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 506
Zarejestrowany:
2015-04-29 14:42:23
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.07 14:55 Odpowiedz
Oferta dorownujaca do aktualnych realiow rynku. Play za 25zl na karte ma to juz jakis czas (bez limitowania stacjonarnych, bo dla niektorych ludzi to wazne). Przeskoczyli paczke danych w Play o 4GB ... pytanie czy to sie kumuluje, bo jesli nie to Play wciaz liderem.
AnonimAro
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.07 14:20 Odpowiedz
Rumunia vodafone prepaid a w nim za 8leja na miesiac; internet bez limitu, voice tez 500min.miedzynarodowych.kosz zakupy startówki 5lejów. 1lej rowny 1zl. W rumuni panstwo placi za ogrzewanie mieszkan, nie maja dlugo-splacili go. Cyganow jest mniej niz 2%! Reklamy wzdluz drug usuneli w 1tydzien, zakaz montazu, od 7lat brak palenia weglem. A my ich uwazamy za ciemniakow, to my nimi jestesmy za wszystko placimy jak kretyni. Tam tez nikt nie interesuje sie polityka. A u nas debile z popisu maja tylko swoj swiat! Jestesmy murzynami eu!
AnonimMija
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.07 14:05 Odpowiedz
Aero2 zaskoczył, prawdziwy odlot na plus
Anonimkarol
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.07 14:05 Odpowiedz
Całkiem ładnie! Spodziewałem się kolejnego pakietu, a tu wejście niczym King Bruce Lee Karate MISZCZ. Z Aero2 nie korzystałem, ale tutaj zrobię mocne rozeznanie, bo oferta chyba jedna z lepszych na rynku.
Anonimmobi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.07 13:56 Odpowiedz
Powinno być. Bardzo dobra oferta. Fakt Mobile dostał po łapach. Ciekawe czy będzie sumowanie danych niewykorzystanych.
KanKan
Administrator


Posty: 3044
Zarejestrowany:
2008-04-01 19:27:29
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.07 13:56 Odpowiedz
Przepraszam, że trochę chaotycznie, ale news tworzony na bieżąco. Andrzej
Anonimmobi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.07 13:54 Odpowiedz
Bardzo dobra oferta. Fakt Mobile dostał po łapach. Ciekawe czy będzie zimowanie danych niewykorzystanych.
BlomBlom
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3224
Zarejestrowany:
2010-08-18 12:07:44
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.07 13:33 Odpowiedz
Liczyłem na jakiś no-limit i data all you can eat, a tutaj nic szczególnego. Fajne tylko, że mają wi-fi calling, bo duzi nie potrafią w końcu tego wprowadzić, a mały ma od startu.
Anonimdiztonz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.09.07 13:30 Odpowiedz
Bardzo dobra oferta - brawo !