REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-07-17 08:15 | Rynek | praca
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1

Accenture otwiera biuro w Katowicach, zatrudni do 500 osób

Accenture otwiera swoje drugie biuro Delivery Center w Polsce. Obok Łodzi, gdzie firma obecna jest od 2005 roku, Katowice są kolejnym ośrodkiem świadczącym klientom kompleksowe usługi z zakresu technologii, w tym obsługi i rozwoju aplikacji oraz integracji systemów.

„Accenture Delivery Center for Technology” w Katowicach będzie tworzone przez zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów posiadających szerokie kompetencje w zakresie tradycyjnych i innowacyjnych technologii informatycznych. Zadaniem nowego biura „Delivery Center” będzie pomoc klientom we wdrażaniu cyfrowej zmiany w ich przedsiębiorstwach. Dzięki polskim specjalistom i dostępowi do globalnych zasobów Accenture oraz używając zaawansowanych narzędzi i metod zarządzania projektami, klienci Accenture Delivery Center w Polsce otrzymają unikalne wsparcie, niezbędne do przeprowadzenia cyfrowej transformacji.

- Na kolejną lokalizację dla Accenture Delivery Center w Polsce wybraliśmy Katowice, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów. Dostrzegamy w tym mieście potencjał i możliwości dla wzrostu naszej praktyki - powiedział Witold Rogowski, Dyrektor Zarządzający, Delivery Center. - ,i>Otwarcie nowego biura i stworzenie zespołu specjalistów z zakresu nowych technologii właśnie w Katowicach odzwierciedlają nasze silne zaangażowanie w proces doskonalenia usług dostarczanych lokalnym klientom. Naszym celem jest przekuwanie rozwiązań IT w ich sukces – dodał.

- Mamy świadomość jak duże znaczenie ma dla miasta Katowice przyciągnięcie kolejnej już prestiżowej marki, jaką jest Accenture. Inwestycja tej rangi wpływa znacząco zarówno na postrzeganie atrakcyjności inwestycyjnej Katowic w oczach innych inwestorów, jak i na postrzeganie potencjału miasta przez samych katowiczan oraz mieszkańców metropolii – mówi Marcin Krupa, Prezydent Miasta Katowice.

Accenture przywiduje, że Delivery Center w Katowicach do końca 2017 zatrudni 60 specjalistów, by docelowo do 2020 zatrudniać do 500 pracowników.

źródło: Accenture

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | praca Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1
Komentarze: 1 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimit
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.17 11:38 Odpowiedz
ciekawe czy beda płacic tak samo słabo jak w lodzi.

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Huawei B529 - mobilny router stacjonarny (wideo)
Huawei B529Huawei prezentuje nowy router, który wyróżnia się nie tylko szybkością przesyłania danych, ale również eleganckim wyglądem. Co więcej, dzięki wbudowanej baterii może służyć również jako mobilne centrum internetu nawet dla 32 urządzeń jednocześnie. Router umożliwia odbiór danych z prędkością do 300Mbit/s oraz wysyłanie z szybkością do 50Mbit/s. Huawei B529s-23a dostępny jest w ofercie abonamentowej T-Mobile.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 656

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)