REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-07-17 08:15 | Rynek | praca
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1

Accenture otwiera biuro w Katowicach, zatrudni do 500 osób

Accenture otwiera swoje drugie biuro Delivery Center w Polsce. Obok Łodzi, gdzie firma obecna jest od 2005 roku, Katowice są kolejnym ośrodkiem świadczącym klientom kompleksowe usługi z zakresu technologii, w tym obsługi i rozwoju aplikacji oraz integracji systemów.

„Accenture Delivery Center for Technology” w Katowicach będzie tworzone przez zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów posiadających szerokie kompetencje w zakresie tradycyjnych i innowacyjnych technologii informatycznych. Zadaniem nowego biura „Delivery Center” będzie pomoc klientom we wdrażaniu cyfrowej zmiany w ich przedsiębiorstwach. Dzięki polskim specjalistom i dostępowi do globalnych zasobów Accenture oraz używając zaawansowanych narzędzi i metod zarządzania projektami, klienci Accenture Delivery Center w Polsce otrzymają unikalne wsparcie, niezbędne do przeprowadzenia cyfrowej transformacji.

- Na kolejną lokalizację dla Accenture Delivery Center w Polsce wybraliśmy Katowice, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów. Dostrzegamy w tym mieście potencjał i możliwości dla wzrostu naszej praktyki - powiedział Witold Rogowski, Dyrektor Zarządzający, Delivery Center. - ,i>Otwarcie nowego biura i stworzenie zespołu specjalistów z zakresu nowych technologii właśnie w Katowicach odzwierciedlają nasze silne zaangażowanie w proces doskonalenia usług dostarczanych lokalnym klientom. Naszym celem jest przekuwanie rozwiązań IT w ich sukces – dodał.

- Mamy świadomość jak duże znaczenie ma dla miasta Katowice przyciągnięcie kolejnej już prestiżowej marki, jaką jest Accenture. Inwestycja tej rangi wpływa znacząco zarówno na postrzeganie atrakcyjności inwestycyjnej Katowic w oczach innych inwestorów, jak i na postrzeganie potencjału miasta przez samych katowiczan oraz mieszkańców metropolii – mówi Marcin Krupa, Prezydent Miasta Katowice.

Accenture przywiduje, że Delivery Center w Katowicach do końca 2017 zatrudni 60 specjalistów, by docelowo do 2020 zatrudniać do 500 pracowników.

źródło: Accenture

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | praca Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1
Komentarze: 1 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimit
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.17 11:38 Odpowiedz
ciekawe czy beda płacic tak samo słabo jak w lodzi.

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
mObywatel - z jakim prawdopodobieństwem zainstalujecie aplikację

100 %
75 %
50 %
25 %
0 %
A co to jest?


WynikiAnkiety

Głosów 246

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)