REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-06-24 08:17 | Rynek | rynek
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Accenture i Integrated Solutions łączą siły w projektach ICT

Integrated Solutions (IS), wyspecjalizowany integrator ICT należący do Orange Polska, nawiązał partnerstwo z firmą Accenture. Współpraca obu firm pozwoli na rozszerzenie oferty IS o usługi konsultingowe i dostarczanie kompleksowych projektów nie tylko w zakresie infrastruktury Data Center, ale także budowy i migracji aplikacji biznesowych.

Dzięki partnerstwu z Accenture, Integrated Solutions będzie w stanie oferować klientom kompleksowe usługi hostingu systemów IT w modelach public cloud, private cloud oraz on-premise. Systemy te będą zlokalizowane na terenie kraju, w jednym z trzech bezpiecznych Data Center Orange Polska, z których korzysta już wielu klientów biznesowych oraz spółki z grupy Orange. Z najnowszego raportu Accenture - Technology Vision 2017 - wynika, że tradycyjne modele biznesowe zostaną wyparte przez platformy o globalnym zasięgu, dające dostęp do usług. Ponad 25% ankietowanych przyznało, że cyfrowe ekosystemy zmieniają sposób działania ich organizacji.

Rosnące oczekiwania klientów dotyczące kompleksowości usług skłoniły nas do szukania synergii pomiędzy naszymi kluczowymi kompetencjami, a firmami specjalizującymi się w innych dziedzinach. Tak powstał pomysł współpracy z Integrated Solutions. Połączenie naszego doświadczenia konsultingowego z zakresu optymalizacji infrastruktury i transformacji Data Center z zapleczem technicznym IS pozwoli zaoferować klientom unikalną na rynku usługę – mówi Corrado Rebecchi, Dyrektor Zarządzający Accenture w Polsce.

Partnerstwo z Accenture, światowym liderem w zakresie świadczenia profesjonalnych usług konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu jest kolejnym elementem realizacji naszej strategii rozwoju spółki. Umożliwia nam wzajemną wymianę kompetencji i doświadczeń przy zaawansowanych rozwiązaniach infrastrukturalnych mających na celu kompleksową transformację środowiska informatycznego klienta – podsumowuje Mariusz Chochołek, Prezes Integrated Solutions.

W ramach partnerstwa, Accenture zapewni w projektach wsparcie zespołu doradztwa strategicznego, a także ekspertów z dziedziny transformacji Data Center oraz sieci, migracji aplikacji oraz optymalizacji kosztów infrastruktury. <źródło: Integrated Solutions

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | rynek Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Gdyby pomyśleć o najlepszych prezentach dla kierowcy, koniecznie należałoby wymienić uniwersalnego asystenta kierowcy. Nawigacja, rejestrator, antyradar i kamera cofania bez kabli? Brzmi ciekawie. A co, jeśli dodamy, że to wszystko znajdziemy w jednym urządzeniu? - to idealny wybór dla kierowców. NavRoad UNI, bo o nim właśnie mowa, to pierwszy w Polsce asystent kierowcy.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 189

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)