REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-07-10 10:37 | PDA & Navi | aplikacja | ios | android
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

ABC Data m-InterLink - aplikacja mobilna dla resellerów

ABC Data, wiodący dostawca innowacyjnych rozwiązań IT w regionie CEE, wprowadziła na rynek przeznaczoną dla resellerów aplikację mobilną m-InterLink. Jest to innowacyjne oprogramowanie B2B, umożliwiające partnerom firmy zamawianie produktów z oferty ABC Data przy wykorzystaniu urządzeń mobilnych – smartfonów i tabletów.

ABC Data m-InterLink
ABC Data m-InterLink

Aplikacja m-InterLink to zaawansowane narzędzie informatyczne działające na telefonach i tabletach pracujących w oparciu o systemy operacyjne Android oraz iOS.

Wszystkie dane wyświetlane w aplikacji są synchronizowane z webową wersją platformy transakcyjnej ABC Data – InterLink. Dzięki temu zamówienia rozpoczęte w aplikacji mobilnej można dokończyć w systemie webowym i na odwrót. W efekcie Klienci ABC Data mogą w pełni korzystać z licznych funkcjonalności, jakie daje im nowoczesna sprzedaż wielokanałowa.

Aplikacja zawiera szereg funkcjonalności przydatnych resellerom:

  • Obsługa wielu koszyków zakupowych
  • Pełna obsługa procesu zamówienia
  • Wyświetlanie faktur i listów przewozowych
  • Kursy walut
  • Wyszukiwarka produktów z dodatkowymi filtrami
  • Karty danych technicznych produktu, galerie zdjęć oraz opisy

aplikacja m-InterLink jest naszą odpowiedzią na zmieniające się potrzeby konsumentów dotyczące zakupów. Jesteśmy jednym z prekursorów e-commerce w tej części Europy. Od niemal dwudziestu lat wyznaczamy trendy rozwoju sprzedaży w obszarze B2B. Nie inaczej jest w tym przypadku – komentuje Andrzej Kuźniak, Wiceprezes Zarządu ABC Data – Przygotowanie aplikacji mobilnej konsekwentnie wpisuje się w naszą strategię umacniania pozycji lidera na polskim rynku dystrybucji sprzętu i usług IT. Zamierzamy rozwijać mobilną wersję platformy InterLink i liczymy, że już wkrótce będzie ona aktywnie wykorzystywana przez naszych partnerów biznesowych – dodaje Andrzej Kuźniak.

ABC Data m-InterLink
ABC Data m-InterLink

Aplikacja została przygotowana przez TELIX Software (www.telix.mobi). TELIX zajmuje się projektowaniem i programowaniem aplikacji mobilnych na platformy iOS, Android i Windows oraz aplikacji webowych dla klientów korporacyjnych oraz agencji interaktywnych. – Nie mamy wątpliwości, że dzięki m-Commerce nasi klienci zwiększą swoje przychody. To naturalny efekt wprowadzenia nowego, innowacyjnego kanału sprzedaży, który doskonale wpisuje się w nowoczesną sprzedaż w oparciu o model omnichannel – mówi Marcin Horecki, właściciel TELIX Software.

ABC Data S.A. jest wiodącym dostawcą innowacyjnych rozwiązań IT w regionie CEE. Spółka, jako jedyna firma dystrybucyjna, działa bezpośrednio w ośmiu państwach Europy Środkowo-Wschodniej, z powodzeniem kreując rynkowe trendy w obszarze nowoczesnych technologii, jak i standardów obsługi klientów. ABC Data zajmuje dziś czołową pozycję w Polsce w zakresie internetowej sprzedaży B2B. W latach 2009 – 2017 została siedmiokrotnie wyróżniona, jedną z najważniejszych w branży, nagrodą EMEA Channel Academy dla najlepszego dystrybutora regionu CEE. Aplikacja mobilna m-InterLink jest już dostępna do pobrania w sklepach: Google Play: Tutaj (dla urządzeń pracujących w oparciu o system Android) oraz Appstore: Tutaj.

źródło: ABC Data

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | aplikacja | ios | android Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
HMD Global - Twoim zdaniem kontynuuje tradycje marki Nokia?

Tak
Tak, ale tylko trochę
Nie
Nie znam telefonów tej firmy


WynikiAnkiety

Głosów 55

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)