REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-03-27 15:05 | Telefony | a2mobile | mvno | promocja | taryfy
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 35

a2mobile - Niewyczerpalne Wszystko za 19,90zł na 31 dni

a2mobile, marka pod którą Aero2 oferuje usługi komórkowe, odświeża swoje portfolio usług i wprowadza promocję „Niewyczerpalne Pakiety”. promocja kierowana jest do osób szukających atrakcyjnych cenowo, innowacyjnych ofert na kartę i uzupełnia aktualną ofertę Pakietów 3w1 o nowe Niewyczerpalne Pakiety w atrakcyjnych cenach. Użytkownicy a2mobile już teraz mogą dowolnie skomponować ofertę łącząc Niewyczerpalne Pakiety, bądź nabywać je pojedynczo. Za Niewyczerpalne Wszystko, a więc niewyczerpalne minuty do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych, niewyczerpalne SMSy i MMSy oraz niewyczerpalny Internet, w nowej promocji użytkownicy a2mobile zapłacą jedynie 19,90 za pakiet ważny 31 dni.


Bazę nowej oferty stanowią trzy Niewyczerpalne Pakiety:

  • Niewyczerpalne Rozmowy to nielimitowana liczba minut do wykorzystania na połączenia z krajowymi numerami komórkowymi i stacjonarnymi
  • Niewyczerpalne Wiadomości zawiera nielimitowaną liczbę SMSów i MMSów do krajowych sieci komórkowych
  • Niewyczerpalny Internet umożliwia transmisję danych bez limitu ilości transferowanych danych, z lejkami ograniczającymi prędkość transmisji danych, których aktywacja uzależniona jest od osiągniętego w okresie ważności pakietu poziomu zużycia danych.
    • Brak ograniczenia maksymalnej prędkości transmisji danych dla transferu od 0 do 5GB w ramach aktywowanego pakietu.
    • Ograniczenie maksymalnej prędkości transmisji danych do 3Mbps dla łącznego transferu od 5 do 10GB w ramach aktywowanego pakietu.
    • Ograniczenie maksymalnej prędkości transmisji danych do 1Mbps dla łącznego transferu od 10 do 15GB w ramach aktywowanego pakietu.
    • Ograniczenie maksymalnej prędkości transmisji danych do 512kbps dla łącznego transferu przekraczającego 15GB w ramach aktywowanego pakietu.

W dowolnym momencie użytkownik może odnowić limity transferu danych i związane z nimi ograniczenia prędkości. Taka usługa jest każdorazowo płatna 5zł i aktywowana kodem USSD.

Odnowienie limitów transferu i prędkości nie wydłuża okresu ważności pakietu Niewyczerpalny Internet.

Nowe, promocyjne Niewyczerpalne Pakiety, ważne 31 dni, oferowane są w cenach:

  • 9,90zł za dowolny jeden Niewyczerpalny Pakiet,
  • 15,90zł za połączenie dowolnych dwóch Niewyczerpalnych Pakietów,
  • 19,90zł za połączenie trzech Niewyczerpalnych Pakietów, a więc Rozmów, Wiadomości i Internetu.

W ramach promocji ceny usług podstawowych poza pakietami zostały obniżone do: 10 gr za 1 minutę połączenia do krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych, 10gr za wysłanie 1 SMSa albo MMSa oraz 10zł za przetransferowanie 1GB danych.

Jedynym pakietem dodatkowym w ofercie Niewyczerpalne Pakiety jest Pakiet Społecznościowy, który zapewnia dostęp do mobilnych aplikacji Katz (komunikator internetowy), Facebook, Messenger i Frifon. Promocyjny Pakiet Społecznościowy oferowany jest w cenie 5 zł.

Użytkownicy posiadający aktywny Niewyczerpalny Pakiet za 9,90 zł, 15,90 zł lub 19,90 zł otrzymują jednocześnie funkcjonalność Pakietu Społecznościowego nieodpłatnie.

Zakup startera a2mobile odbywa się za pośrednictwem strony internetowej a2mobile.pl a dostarczany jest on przez kuriera, który dokonuje weryfikacji danych użytych przy rejestracji numeru. Cena startera to 10zł, zawiera on 10zł do wykorzystania na usługi. Dostawa kurierem jest bezpłatna.

Z oferty Niewyczerpalne Pakiety mogą skorzystać wszyscy użytkownicy a2mobile.

Dotychczasowe usługi zostają poszerzone o obsługę MMSów.

Użytkownicy a2mobile mogą doładować swoje konto za pośrednictwem strony doladowania.a2mobile.pl, doładowaniami a2mobile dostępnymi w sklepach Żabka i Freshmarket oraz doładowaniami sieci Plus dostępnymi w kioskach, sieciach handlowych, bankomatach i na stacjach benzynowych.

Oferta jest wprowadzana jako promocja i jest ważna do odwołania.

Nowa oferta wspierana będzie przez emisję spotów reklamowych w telewizji.

Regulamin i Cennik Oferty promocyjnej „Niewyczerpalne Pakiety”: Tutaj

źródło: a2mobile

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.36 (głosy: 14)
Tagi: | a2mobile | mvno | promocja | taryfy Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 35
Komentarze: 35 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimpalec
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.07.30 11:24 Odpowiedz
Przeniosłem do nich numer z Lycamobile i jestem zadowolony - nie wiem po co te lejki bo net ładnie śmiga tylko poza godzinami szczytu a tak to wlecze się 2MB down i 1 MB up. Za granicą bez problemów, lecz również prędkościom jest daleko do standardów LTE...
AnonimCela
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.01 07:04 Odpowiedz
Jestem właśnie na etapie sprawdzania tej oferty po przejściu z Play. Jak zasięg nie zawiedzie to pozostanę dłużej.
Anonimwyjec
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.07 21:09 Odpowiedz
Najbardziej podoba mi się ten pakiet społecznościowy. Tego jeszcze nie było.
Anonimwacek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.01 12:42 Odpowiedz
A2mobile to co innego niż Areo2, no ale spoko,a poza tym to lepiej sobie wejśc na stronę i samemu zbadać zamiast czytać artykuły.
Anonimbozno
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.03 21:47
dokładnie, przeklejają tylko info z innych serwisów i troche zmienią i taki głuchy telefon się robi
Anonimrapo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.05 22:40
Dobra oferta. myślałem ze nic tu się juz nie zmieni i będzie statecznie jak w poniektórych mniejszych, ale póki co leci na korzyść klienta.
BlomBlom
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3224
Zarejestrowany:
2010-08-18 12:07:44
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.30 12:35 Odpowiedz
Przeniosłem swój numer z Playa do A2 i co? I zasięg lipa. Więcej go nie ma niż jest. Obsługa poniżej krytyki. Niestety, oferta to nie wszystko.
Anonimtolololo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.30 12:11 Odpowiedz
No i to jest oferta
AnonimMarcin
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.29 19:14 Odpowiedz
Dzisiaj dostałem kartę a2mobile, chociaż tak naprawdę pisze na niej aero2. Póki co nie mogę nic złego o niej powiedzieć. Zasięg mam pełny, jakość rozmów jak dla mnie niczym nie różni się od konkurencji. Na chwilę obecną śmiało mogę tą ofertę polecić, tym bardziej, że za 9,90 nigdzie nie dostanę lepszej ofert na rozmowy.
Anonimkill649
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.28 14:38 Odpowiedz
Myślałem nad przeniesieniem....ale bardzo martwi mnie to zdanie: Oferta jest wprowadzana jako promocja i jest ważna do odwołania. A, że to oferta na kartę to promocja się skończy i ceny skoczą. A Aero nie ma co wierzyć bo już pokazali co potrafią.
AnonimRadek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.28 18:22
99% ofert 3 w 1 jest zapisana jako promocja lub, że oferta obowiązuje od ... do odwołania więc to standard. Ja bym martwił się o zasieg.
Anonimmario
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.03 11:23
Wszędzie gdzie nie poczytasz to tak piszą, w każdej sieci, a później zwykle w cale te oferty się nie kończą, tylko ewoluują w coś nowego (tak samo było w a2 de facto). A oferta jest mega korzystna, więc nie wiem czemu nie skorzystać?
AnonimSet
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.28 13:52 Odpowiedz
Zdecydowałem, przenoszę prepaid z Orange do a2mobile. Ta oferta mnie przekonuje
Anonimgrzesio
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.28 11:26 Odpowiedz
cytat:
dla mnie ci pseudooperatorzy nie sa niestety godni zaufania
bierzesz "znawco" pod uwagę, że a2mobile to de facto submarka plusa coś jak nju mobile w Orange?
Anonimgrzesio
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.28 11:25 Odpowiedz
Pakiecik z nielimitowanymi rozmowami poniżej 10 PLN to bajka Czas przenosić numer z PLAY-a bo chyba podobnych ofert u nich się nie doczekam, wszak ważniejsi celebryci w reklamach od których przynajmniej ja już rzygam (za przeproszeniem)
AnonimNiko
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.28 09:35 Odpowiedz
Zmasakrowali konkurencję. Play to zupełnie już leży i kwiczy ze swoją ofertą i ograniczeniem w roamingu do 3Mb i podłą jakością we własnej sieci. Dzisiaj nikt rozsądny nie przeniesie numeru do Play. Jedynie podatni na reklamę uwierzą, że w Play jest tanio i wysoka jakość.
AnonimTomek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.27 23:35 Odpowiedz
Dla mnie to super oferta ponieważ tylko dzwonie. Za 9.90 zł nikt tego nie daje!!! Szacunek A2 Mobile!
AnonimSmarti
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.27 23:05 Odpowiedz
Gdyby jeszcze swój zasięg dogadali z T-Mobile to byłoby super. Bo jednak nie oszukujmy się Plus ma najgorszy zasięg.
AnonimTomek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.27 22:24 Odpowiedz
Mam a2mobile od miesiaca. Wszysyko byloby super gdyby nie predkosc internetu w wykupionym pakiecie suty za 25 zl. Predkosc zazwyczaj to 0,5Mb/s. Bardzo niestabilnie dziala przy pelnym zasiegu bedac oddalonym od 2 przekaznikow okolo 500 metrow
Anonimsander
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.27 20:40 Odpowiedz
dla mnie ci pseudooperatorzy nie sa niestety godni zaufania
AnonimsylwekZolkusza
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.27 21:57
psełdo komentator, boi się własnego cienia i braku elementarnej wiedzy.
Anonimgacek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.04 11:26
Jacy pseudo? Zupełnie normalny, dobry operator i to z super ofertą...
Anonimthx
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.27 18:13 Odpowiedz
OMG, zmiażdżyli rynek i konkurencję, jak dla mnie jest no rewolucja.
Anonimnowy1
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.27 16:43 Odpowiedz
Tylko ten brak hd voice...
AnonimCandy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.27 16:30 Odpowiedz
Faktycznie. Pozamiatali konkurencję.
Anonimplusminus
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.27 16:16 Odpowiedz
9,90zł za dowolny jeden Niewyczerpalny Pakiet, -za same rozmowy to super niska oferta!!!! i to na karte. ps szkoda ze nie zrobili abonamentu z ww oferta
Anonimsamosiazosia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.30 00:46
z tego co się doczytałem możesz włączyć samoodnowienie pakietu
Anonimkowtow
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.27 15:55 Odpowiedz
Co z tego jak to plus internet u nich to masakra najgorsza siec
AnonimLiun
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.27 16:21
Sam jesteś masakra
Anonimkowtow
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.27 19:46
O mamy plusa? Współczuję.
AnonimLiun
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.27 21:24
Mam i polecam :-)
AnonimKamil
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.27 15:44 Odpowiedz
Jak tylko wprowadzą możliwość korzystania z połączeń oczekujących przenoszę numer o A2Mobile!
Anonimgossc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.27 15:43 Odpowiedz
HD Voice dalej nie ma? Czy może już jest oficjalnie w tej sieci???
AnonimKris
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.27 15:42 Odpowiedz
Plush również ma ciekawą ofertę, zaledwie o 10 groszy więcej😉
AnonimGenka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.03.27 15:15 Odpowiedz
No to pozamiatane. Interesująco to wygląda.