REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 

Autor: | |
 

Telix.pl - TELEFONY, TELEKOMUNIKACJA, BAZA TELEFONÓW, DOWNLOAD, PDA, Testy, DZWONKI, Taryfy, GSM, SMS


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | Wykop Sledzik Google drukuj Poleć
Komentarze: 8 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimgipsy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.02.27 01:57 Odpowiedz
świetna jest ta umowa minutowa, nie ma to jak swoboda, nie jest się związanym jakimiś miesiącami, wszystko zależy od tego ile się rozmawia i to skutkuje nowym telefonikiem
Anonimhirek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.12.07 22:16 Odpowiedz
jak dla mnie 36i6 jest lepsze niz play, chociazby z tego wzgledu że wyszło spod skrzydeł doświadczonego operatora Plus GSM który jest juz bardoz dlugo na rynku
Anonimhalogenowiec
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.12.07 01:35 Odpowiedz
O fajne rzeczy Plus robi. Polubiłem ich kiedy wprowadzili 36,6, prawie od razu się tam przeniosłem. Bardzo mnie wkręciłą możliwośc zdobywania kasy na dzownienie słuchając reklam, i jak na razie działą świetnie.
Anonimsonia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.12.06 12:27 Odpowiedz
podniecacie sie do play jakby nie wiadomo co.dali moze 10-20 min wiecej niż inni i radocha.wielkie mi coś,jakby mie nie było stać te 10 min wiecej za 4 czy 5 zł wydzwonić,bez przesady.to play ustalił ze do play sie płaci tak drogo bo sam stawki zaporowe ustawił nie inni.co mi po play jak nikt domnie nie zadzwoni bo mu sie nie opłąci lub może ma 1-2 góra numery w play areszta gdzie indziej.
Anonimmarik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.12.05 20:33 Odpowiedz
co Wy tam o tym play i play reklama jakaś czy co? ja używam simplusa i mam 5 gr do swoich i na stacjonarke i 40 gr do innych, też do play i sięnie chwalę. a opa nie zmienie bo bardzo dużo ludzików mam w plusie. cześć!
Anonimslawcio
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.12.05 11:17 Odpowiedz
no tak Play ma do wszystkich 39 gr tylko ze reszt do nich ma o wiele drozej ,i za to masz kolego taniej kosztem innych
biotytbiotyt
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 81
Zarejestrowany:
2008-01-12 14:38:52
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.11.21 11:51 Odpowiedz
Plus ma fajne oferty. Starają się ostatnio. Podobno na święta jakiś nowy Simplus wchodzi, a w styczniu Sami Swoi ze świetnymi stawkami w cenniku. Plus na pewno zostanie niekwestionowanym liderem po tym kwartale, a Orange mu w tym pomoże ze swoją nową ofertą.
Anonimordyone
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.11.21 02:05 Odpowiedz
A Play ma do wszystkich po 39gr i tyle