REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: KamilBakowski2010-11-18 09:58 | Telefony | orange | pre-paid | promocje
KamilBakowski
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 25

Świąteczna promocja doładowań w ofercie na kartę Orange- Dawanie prezentów cieszy podwójnie

W świątecznej promocji doładowań Orange na kartę czekają promocyjne SMS-y, MMS-y i nawet do 400 minut na połączenia do wszystkich sieci. Otrzymane w promocji środki można zatrzymać dla siebie lub przekazać bliskiej osobie. Obdarowana osoba dostanie od Orange dodatkowy prezent w postaci podwojenia liczby przekazanych minut lub SMS-ów.

Z promocji świątecznej mogą skorzystać wszyscy użytkownicy ofert na kartę. Wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści PREZENT pod numer 8018, aby po każdym doładowaniu dokonanym w okresie promocji otrzymywać dodatkowe minuty lub SMS-y i MMS-y.

Potwierdzeniem prawidłowo wykonanego doładowania jest SMS z infromacją o przyznanym prezencie. Odpowiadając na niego użytkownik może zdecydować czy zatrzyma go dla siebie, czy chce podarować go wybranej osobie korzystającej z oferty Orange na kartę. Aby przekazać prezent wystarczy w odpowiedzi podać numer telefonu obdarowanej osoby. W świątecznej promocji otrzyma ona dwa razy więcej minut lub SMS-ów.

Wielkość oraz rodzaj prezentu zależą od wartości doładowania. Szczegóły prezentuje poniższa tabela.

Doładowanie

Prezent dla doładowującego

Prezent dla bliskich

Ważność

5 zł

50 SMS/MMS w Orange

100 SMS/MMS w Orange

14 dni

10 zł

100 SMS/MMS w Orange

200 SMS/MMS w Orange

25 zł

40 minut w Orange

80 minut w Orange

31 dni

40 zł

80 minut w Orange

160 minut w Orange

50 zł

100 minut w Orange

200 minut w Orange

100 zł

200 minut do wszystkich sieci

400 minut do wszystkich sieci

 200 zł

400 minut do wszystkich sieci

800 minut do wszystkich sieci

Korzystający ze świątecznej promocji doładowań w Orange na kartę można w każdej chwili sprawdzić ile dodatkowych środków pozostało do wykorzystania. Wystarczy wysłać SMS o treści ILE MINUTY lub ILE SMS, pod numer 901 (koszt SMS wynosi 20gr z VAT).

Promocja trwa od 17.11.2010 do 02.01.2011r.

Źródło:

Orange Blog

Opracował:

Kamil Bąkowski

Obserwuj mnie w serwisie Twitter, Blip



Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 3.9 (głosy: 5)
Tagi: | orange | pre-paid | promocje Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 25
Komentarze: 25 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimLila
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.12.10 11:12 Odpowiedz
trzeba wysłać tak ...JA 40MIN na nr.8018 tylko najpierw trzeba doładowac konto co najmniej za 25 zeta
AnonimMoni
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.26 15:31 Odpowiedz
Ten sam problem - Doładowałam konto za 25 zł i odstałam 40 minut ale nie wiem jak je odebrać bo usunełam sobie smsa. Pomoże mi ktoś?? Jaki kod trzeba wysłać? Bo wysłalam JA 40 minut na 8018 i pisze że komenda nie prawidłowa.Pomocy!!!!
AnonimLila
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.12.10 11:14
trzeba wysłać tak ...JA 40MIN na nr.8018 tylko najpierw trzeba doładowac konto co najmniej za 25 zeta
Anonimaniciencia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.01.18 22:21 Odpowiedz
Doładowałam konto za 25 zł i odstałam 40 minut ale nie wiem jak je odebrać bo usunełam sobie smsa. Pomoże mi ktoś?? Jaki kod trzeba wysłać? Bo wysłalam JA 40 minut na 8018 i pisze że komenda nie prawidłowa.Pomocy!!!!
AnonimMorena
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.01.11 12:27 Odpowiedz
jak wykorzystać te sms'y które dostajemy za doładowania ?
Anonimmartek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.01.06 15:36 Odpowiedz
dlaczego juz dwa razy doładaowała konto i dalej nic, wcześniej wysłałam sms-a o terśći prezent i nic
Anonimkama
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.12.08 17:46 Odpowiedz
powiedzcie mi czy oni zabierają kasę która jest na kacie na ta usługę gdybym ja włączyła
Anonimmiśka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.01.10 17:36
nie sms o treści prezent na 8018 jest darmowy ,a jeżeli doładujesz konto i przyślą ci sms'a o prezencie to możesz go przekazać bliskiemu albo zostawić sobie i to i to jest za darmo
Anonimlimonka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.11.29 14:59 Odpowiedz
jeżeli jesteśmy w temacie bożonarodzeniowych promocji Orange. To czy odświeżona została może oferta na np. nokie mail?
Anonimmiśta
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.11.23 11:55 Odpowiedz
oczywiście że jest to normalne. Jakiś czas temu co prawda korzystałem z pre-paida ( teraz przeszedłem na abo firmowe z HTC Desire HD) i taka promocja wydałabym się interesująca. Zawsze to przecież dodatkowa kasa do wygadania. A to lubimy najbardziej.
AnonimKasia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.11.22 13:59 Odpowiedz
Osobiście czekam też na jakieś promocje w zwierzęcych taryfach, bo zdaje się , że również coś ma się pojawić, a promocje w pre-paidzie całkiem, całkiem.. tym bardziej , że można otrzymać również minuty do wszystkich sieci.
zypolekzypolek
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 219
Zarejestrowany:
2009-01-08 18:18:43
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.11.19 11:18 Odpowiedz
Przy 100 złotych doładowania promocja jest rzeczywiście bardzo dobra. Nie opłaca się ładować konta mniejszymi kwotami. Minus to krótki okres wykorzystania tych środków. Webis: przez ostatnie dwa lata TT dawało podwójne przed świętami, być może teraz będzie identycznie.
webiswebis
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 216
Zarejestrowany:
2010-10-20 19:05:27
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.11.21 18:13
No dobrze, ale jak często zdarza Ci się ładować telefon za 100 zł? Mi bardzo rzadko.
Anonimelich
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.11.18 22:48 Odpowiedz
Oferta godna uwagi, ma swoje wady, owszem, ale postawiła wysoką poprzeczkę innym opom. Wygląda na to, że na święta szykują się spore niespodzianki @webis mam nadzieję, że w tt też
Anonimklient orange
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.11.18 17:31 Odpowiedz
jestem w szoku. orange idzie do przodu...... taka promocja moglaby byc 2 razy w roku
Anonimczizzz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.11.18 15:29 Odpowiedz
@Iomega z reklamami to mieliśmy już do czynienia jak na rynek wchodziło 36.6 tylko, że chyba wtedy się je odsłuchiwało i za to było 10 zł w miesiącu na gadanie. Jak widać, szybko z tego zrezygnowali. Nawet młodzież nie będzie chciała spędzać czasu na wysłuchiwaniu marketingowego bełkotu, no umówmy się.
IomegaIomega
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 372
Zarejestrowany:
2010-05-04 13:33:39
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.11.18 15:05 Odpowiedz
Świąteczne oferty W4 przy dzisiejszym info o stawce 28 gr/minuta i darmowych promocjach za oglądanie reklam w FreeM zaczyna być rozczarowaniem.
Anonimwito
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.11.18 14:34 Odpowiedz
ciekawe kiedy Orange przedstawi świąteczne oferty w abonamencie. Najbardziej interesowałby mnie promocje w segmencie biznesowym. Chodź w sumie to co jest obecnie, przykładowo z Xperią X10 i tak prezentuje się nie najgorzej. Przynajmniej tak mi się wydaje.
Anonimtesss
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.11.18 13:42 Odpowiedz
No no minuty do wszystkich sieci w doładowaniach za 100 zł, tylko minus jest taki, że trzeba to wszystko wykorzystać w 30 dni, więc szanse na są o ile środki będą pobierane w pierwszej kolejności.
AnonimZnaFFca
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.11.18 12:35 Odpowiedz
ZAMIAST JUSZ MIAŁO BYĆ OCZYWIŚCE NISZ
cytat:
A co ma do tego TakTak, przecież news dotyczy orange!

AnonimGapcio
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.11.18 11:50 Odpowiedz
Ciekawe czy słowa "do wszystkich sieci" zawierają również Play'a
Anonimznawca
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.11.18 11:07 Odpowiedz
Co poniektórzy spodziewali się podwojenia doładowania jak w Erze Tak Tak. Będą zawiedzeni. Ale ostatecznie promocja ta jest dwa razy lepsza nisz rok temu, a do tego zachęca do altruizmu, najlepiej odwzajemnionego .
Anonimredd
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.11.18 11:40
A co ma do tego TakTak, przecież news dotyczy orange!
AnonimZnaFFca
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.11.18 12:33
ciekawy przykład wykształconego inaczej, używa słowa altruizm ale już pisze "jusz"....
webiswebis
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 216
Zarejestrowany:
2010-10-20 19:05:27
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.11.18 18:17
Też o tym samym pomyślałem, że w Tak Taku w zeszłym roku były podwójne doładowania. To chyba normalne, że czytając takie newsy porównuje się ofertę z konkurencją.